Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés és antibiotikum!! fórum

Teherbeesés és antibiotikum!! (beszélgetős fórum)


2012. febr. 13. 10:07
Köszönöm a sok nyugtató választ remélem ha babám lesz tényleg nem kell emiatt aggodnom...
11. mylli81 (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2012. febr. 13. 10:06
Most a héten kellen megjönnie, de még a mellem sem feszül csak folyton éhes vagyok és nem tudom mit ennék.. és ha megcsap a kv illata rosszul vagyok, de tipikus testi dolgot nem érzek pl elviselhetetlen mellfeszülés ilyesmik magam sem tudom mi lehet az antibét pedig mult hét szerdátol szedtem most szombatig
10. titati (válaszként erre: 1. - Mylli81)
2012. febr. 13. 10:03

Semmi gond!

Én is így voltam.

2hét antibió, és egészséges gyermek :-)

2012. febr. 13. 10:01
ne aggódj!
8. Pettka (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2012. febr. 13. 10:00
Így van.Ilyenkor még nincs hatással a szerveire.
2012. febr. 13. 10:00
Nyugodj meg,én a lányommal így voltam.Már terhes voltam,amikor nagyon megfáztam.De még nem tudtam,a doki erős antibiotikumot írt fel.Semmi baja nem lett a kislányomnak:)Ne izgulj!
6. Kangaroo Island (válaszként erre: 5. - Mylli81)
2012. febr. 13. 10:00

igen, de az első két hétben még nincs olyan kapcsolat anya és baba között, csak osztódik.

mikor kéne megjönnie?

5. mylli81 (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2012. febr. 13. 09:55
Csak az a baj hogy ugye ilyenkor az első 2 hétben nagyon sok fontos dolog zajlik a babával a pocakban, és ez esetben vétlen vagyok abbol a szempontbol hogy mikor beteg lettem fel sem merült bennem hogy baba lehet, csak most ugy 2 napja hányinger émelygés és undor a kv tol amiből ezelőtt sokat megittam... és ételre gondolni sem tudok, lehet ez a betegség hatásásra is tudom... de nagyon megijedtem nehogy a bébit baj érje ha mégis beköltözött!!
4. Kangaroo Island (válaszként erre: 3. - Mylli81)
2012. febr. 13. 09:52
nem
3. mylli81 (válaszként erre: 2. - Kangaroo Island)
2012. febr. 13. 09:52
jajj igen persze, az lenne a kérdés!
2012. febr. 13. 09:51
Mi a kérdés??? Hogy lesz-e baja a kicsinek?
2012. febr. 13. 09:48
Sziasztok!! Arrol sokat lehet olvasni hogy a terhesség és a gyogyszerek nem férnek meg egymással , nálam viszont az a helyzet, hogy csak gyanitom hogy babát várok,viszont mult héten szednem kellett lázcsillapitot, és antibiotikumot, akkor még nem is gondoltam erre,kiszállásos modszerrel védekezünk, nem lenne gond a bébi de nem pont ilyenkorra terveztem viszont 5 éve vagyunk együtt nem esem tul könnyen teherbe , ezzel a modszerrel meg soha nem volt még baj,remélem nem pont most jött össze mikor beteg voltam!! aki tud irjon mire számithatok!! :( köszönöm!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook