Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tegyük macskabiztossá a karácsonyfát! fórum

Tegyük macskabiztossá a karácsonyfát! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. máj. 20. 17:10
ugyan nem aktuális, de mi mindig kikötjük a fát így a cicc csak alatta gubbaszt, lamellát majszol és rosszalkodik. az előző macsek leborította, azóta ez a módszer
2007. nov. 30. 04:42
műanyag diszek és fa kikötözés :D de nem macska ellen, gyerek ellen :)))
2007. nov. 29. 17:49
Rettegek ettől. Félek nálunk semmi sem fog beválni, nagyon játékos a macskánk, mindenre felmászik. A konyhaablakban képes csimpaszkodni 2 mellső lábával és csak bámészkodik kifele. A virágaimat kegyetlenül pusztítja. Talán a műfenyő beválik...
2006. szept. 23. 15:35
Szerencsére a cicák nem borítják fel a karácsonyfát, de a kisebb előszeretettel eszi le a fáról a lamettát. Amióta észrevettem, csak a közepéig ér le. Hogy mit szeret rajta nem tudom.
2005. dec. 17. 19:08

nálunk műanyag fenyő lesz, műanyag díszekkel.

egyetértek, hogy sokkal szebb a valódi fenyő, de a műanyag talán kevésbé fogja megmozgatni a fantáziáját a macskinak, mint az igazi:)))

néhány apró díszből biztos macskajáték lesz,szerintem ez elkerülhetetlen

1. Hoxa
2005. dec. 14. 15:43
Hamarosan itt a Karácsony, a szorgosabbak már el is kezdték a tervezgetést, a lakás díszítését. Minden évben nagy gondot fordítunk arra, hogy karácsonyfánk csodálatos legyen a rajta függő díszekkel, csillogó girlandokkal, és a színes szaloncukrokkal. Idén nézzük a karácsonyfát egy macska szemével. Csillogó izzók, fényes díszek, egy vaskos törzs, amin fel lehet mászni, és egy tökéletes rejtekhely, ahonnan rá lehet ugrani a gyanútlan emberekre! Melyik macska tudna ellenállni egy ilyen "játszótérnek"? Nézzünk néhány módszert arra, hogy ezen a Karácsonyon megmaradjon a fánk is, és a cicánk is boldog legyen.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook