Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tegyek fel mindent egy lapra és kisértsem a múltat, vagy hagyjak mindent úgy ahogy, jelen pillanatban van? fórum

Tegyek fel mindent egy lapra és kisértsem a múltat, vagy hagyjak mindent úgy ahogy, jelen pillanatban van? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. febr. 2. 10:33

Volt csaja,és lenne is de még sem

Kicsit lelkileg sérült az ex,nem bízott a nőkben,nem hitt senkinek,és elmondása alapján sokat változott az elmúlt időben mert tudta,hogy én szívtam meg azt amilyen ő volt.


A szexről meg annyit,hogy lényegében hamar elmegy,és utána sehogy nem áll fel neki.Voltunk orvosnál kapott potencia nővelőt de arra is várni kell 30-45 percet,és van olyan,hogy akkor is lemegy.Az elején mindig elaludt én meg ott maradtam úgy ahogy voltam mert fizikai munkát végez és fáradt volt.Mindenre én tanítottam meg az utolsó érintéstől kezdve mindre,annyi energiát fektettem ebbe a kapcsolatba,hogy nem akarom csak úgy veszni hagyni,de ugye a szerelem nincs meg huu de nagyon.Arra is gondoltam,hogy lehet ha találkozok exxel akkor jövök rá mit jelent a jelenlegi párom,mert lehet eddig csak álomvilágban éltem az exxel kapcsolatban.

2012. febr. 2. 10:29
Mindent tiszta lapra. A jelenlegi párodat tedd ki, mert ennek nincs értelme, csak megbántod és valószínűleg nem ezt érdemli. Ha a megaláztatások és fájdalmak után még vissza húz a szíved az a Te dolgod, de talán jó lenne most inkább az eszedet használni, ha nehéz is és eldönteni, hogy akarod-e ami volt, mert az emberek nehezen változnak.
26. e92992077a (válaszként erre: 23. - 37122b1ffc)
2012. febr. 2. 10:27
Ahány pasi annyiféle.
2012. febr. 2. 10:27

CoCCo, szerintem egyik sem az igazi.

Az a szerény véleményem, hogy a jelenlegi kapcsolatod borzalmassága miatt a régiből előjönnek a szép emlékek. Nem hiszem, hogy ebben a kapcsolatban kellene maradnod, de azt sem hiszem, hogy a régi a megoldás, mert a régi sérelmek meg szoktak ismétlődni egészen addig, míg mindkét fél rájön, hogy ezzel az emberrel már semmiképp nem tud együtt lenni.

Azért semmiképp ne maradj meg a mostani fiú mellett, mert szerelmes beléd, ha te nem vagy az.

Gondolom sokan el fogják mondani: Előbb az egyikből ki kellene lépni, mielőtt a másikba belecsapsz, mert így egyenes, szerintem is így van...

24. 111e183830 (válaszként erre: 9. - 37122b1ffc)
2012. febr. 2. 10:27
na igy már tuti,hogy csak arra kellesz
2012. febr. 2. 10:26

Nem értem egyes válaszadóknak miért kell bántani,mikor én csak egy kérdést tettem fel amire válaszokat szeretnék kapni.


A mostaniról annyit,hogy nagyon jó ember, a tenyerén hordoz,keresve sem találnék jobbat,ezt onnan szűröm le,hogy betaláltam 2x olyat aki agresszív volt,drogozott és ráadásul ivott is,és félek őt elveszíteni.

2012. febr. 2. 10:26

Ha kötődsz hozzá ne hagyd ott.

Anyám is előre ment nem nézett hátra, most meg drámázik, hogy miért nem maradt ott.

2012. febr. 2. 10:26

a jelenlegi mehet,nincs miért megtartani

az ex sem biztos,hogy jó választás

lehet,hogy csak azért kér bocsánatot és nosztalgiázik veled,mert épp egyedül van és kapóra jössz

menj el a randira

ha más nem egy jó kis búcsú buli lehet még

de nagy reményeket ne táplálj

majd az idő kiforrja,hogy mi is az igazság

2012. febr. 2. 10:26
Amúgy tényleg, rengeteg olyan nő van, akit minél jobban aláznak, akivel minél szarabbul bánnak, annál ragaszkodóbb lesz. Gondolom kiölik az egyéniségét, az önbecsülését, és már maga is úgy érzi, hogy a férfi nélkül semmi lenne.
19. Ageeca (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. febr. 2. 10:26

Szia!


A szex miért rossz vele? Nem figyelmes? Ha tényleg szeretnétek egymást, akkor türelemmel lennétek egymás iránt, és leülnétek megbeszélni hogy kinek mi a jó, és rá szánnátok soksok időt a tapasztalásra......

Egyik ember sem egyforma... Csak egy megjegyzés...


És ha nem szereted úgy ahogy Téged Ő, akkor szakítani kell. Már most játszol az érzéseivel, holott tudod hogy nem szép dolog! 6 hónapja játszol vele, és nem most fogod elkezdeni! Oké hogy megpróbáltátok, de ne húzd tovább... Inkább légy egyedül, mint másnak az életét ilyen szempontból tönkretedd...

Szakítsál vele, én ezt tenném ha nem működik a kémia, és valójában nem is szereted....


Az exről meg nincs véleményem...



Nem tudom mennyire segítettem.

18. zsana0
2012. febr. 2. 10:25
Soha ne hátra nézz hanem előre! Valamiért kötődsz hozzá,de nem tudod miért.MENJ TOVÁBB!!Tapasztalat.
2012. febr. 2. 10:25

Az exed nem talált magának senkit azóta. Miért is nem? Mert lenézi a nőket! Ez az ember kell neked?

Inkább minden erőddel az új párodat próbáld megtartani, ne az elmúlt időről ábrándozz,hanem nézz előre! A jelenlegi sokkal jobban megérdemli a szeretetet, mint az exed! Ha rá figyelnél, ha megbeszélnéd vele, hogy neked mi jó az ágyban, ha odafigyelnél rá, és nem csak az exen járna az eszed, akkor hidd el, hogy boldog lehetnél vele! De lexarod őt nagy ívben,mert állandóan az exen jár az eszed! Higgy nekem, soha nem fog megváltozni az exed!Felejtsd el! Miért írtál neki! Miért járattad le magad? Nincs benned tartás! Hülye lenne, ha nem akarna veled tovább járni, mert ő (az ex) ezek szerint bármit megtehet, te imádod!

Bocs, nekem ez a véleményem.

16. 37122b1ffc (válaszként erre: 6. - Monstro)
2012. febr. 2. 10:24
Köszi az értelmes választ.Igen ezt én is így gondolom ahogy te.Igen nem vagyok húú de szerelmes és boldog,most a korom nem számít,de jól gondoltad elég fiatal vagyok még
15. e213a2971d (válaszként erre: 9. - 37122b1ffc)
2012. febr. 2. 10:24

Te, és ha tanulnál inkább egy kicsit?

Anyááám...

2012. febr. 2. 10:23
Szia!Szerintem a mostani barát lapát!azért ne legyél vele mert ő nagyon szeret..Az találkozóra menj el,bár Te tudod,mennyire és milyen módon bántott meg a exed!
13. e92992077a (válaszként erre: 5. - E92992077a)
2012. febr. 2. 10:23
Én egy lapra-t írtam és úgy is értettem.
12. andi6020 (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. febr. 2. 10:23
Okos ember más kárából tanul, van aki a sajátjából sem.
11. omaja (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. febr. 2. 10:22

sztem a legfontosabb: egy ilyen kapcsolatban nem szabad megmaradni, mint amilyen a tiéd most.... nem tudom hány éves vagy, de időpocsékolás... ha vmi nem működőképes változtatni kell rajta.

Hogy az exxel működni fog-e a dolog ujra...hát nemtudom...nekem az a véleményem, hogy ne éld bele magad nagyon.... ha ő annyira ragaszkodott volna hozzád és nem tudott volna túllépni a kapcsolatotokon, akkor ő jelentkezett volna...

Én általában a megérzéseimre hallgatok, talán neked is ezt kellene tenned, de ne az eszeddel gondolkozz, hanem a megérzésre figyelj....

2012. febr. 2. 10:22
lépj túl az exen is és a jelenlegiből is csinálj exet
2012. febr. 2. 10:22

Barátnőm azt a véleményt mondta,hogy ha elmegyek és csak beszélek vele abból még semmi nem történik.


Viszont az eszem az elején nem akarta ezt,mivel fél,hogy feltépődnek a sebek és nem tudunk kiszállni ebből,mert ő most nem akar semmi komolyat(mint persze mindig,hátulról jön) és nem tudna úgy velem lenni,hogy ennyit bántott,de fél nap múlva üzent,hogy akkor még is péntek este 7kor

itt és itt találkozzunk,gyorsan meggondolta magát.Barátnőmnek azt mondta,ne kérdezősködjünk miért gondolta meg magát,és semmit ne kérdezzünk,hogy mit fogunk csinálni mert nem mond semmit.

2012. febr. 2. 10:22
Édes Istenem... :(
7. de Luca (válaszként erre: 5. - E92992077a)
2012. febr. 2. 10:21

Kihagytál két betűt :-D


Tegyél fel mindent egy lapÁTra.

2012. febr. 2. 10:21
Az nem derül ki mennyi idős vagy. De ha még fiatal vagy akkor sztem éld az életed és semmiképp se maradj olyan mellett akit nem szeretsz. HOgyí az exeddel mit csinálj? Nos hát ezt neked kell eldöntened, de azt tudnod kell hogy az emberek nem változnak....hiába mond bármit, ha esetleg újra kezdenétek ismét előjönnének azok amik miatt szakítottatok. Ezt tapasztalatból írom:) bár nekem is mondták ezt annó, de én a saját káromon tanultam meg hogy bizony igaz.
2012. febr. 2. 10:20
Tegyél fel mindent egy lapra.
2012. febr. 2. 10:19
Mindkét srácot lapátra!
2012. febr. 2. 10:19
*csaj
2012. febr. 2. 10:19

Elnézést a helyesírási hibákért.


Még azt hozzá tenném,hogy közölte az ex,hogy mikor mi szakítottunk ő elment lubickolni Horváth országba,aztán mikor haza jött fel akart keresni,de mivel nekem már volt valakim,ezért nem tette.Időközben neki is volt valakije de szakítottak mivel, a csak kicsit beteg volt agyilag:) és nem szerette és én még ott voltam a lelkében.

2012. febr. 2. 10:15

Sziasztok

Megkérnék minden kedves válaszadót,hogy normális választ adjanak mert döntenem kell,és emberek érzéseivel fogok játszadozni,és igen a magaméval is ami jelen pillanatban nem tudom,hogy hol is tart.


Az a helyzet,hogy volt egy pasim aki már már az exem,gondolom lesz olyan kedves válaszadó aki megnézni a kérdéseimet,akkor látja,hogy jó pár hónapja tettem ki egy kérdést arról,hogy teljesen tönkre tett lelkileg,meg gyötört úgy ahogy csak lehet lelkileg egy nőt.Eltelt szépen kerek 7 hónap

néha napján váltottunk pár levelet,de semmi komolyabb....Aztán írtam neki egy becsmérelő levelet,mivel olyan alapvető dolgokkal nem tisztelt meg amivel egy nőt meg lehet.Megtörténtek a levél váltások,és ott leírtam neki,hogy nekem még nem sikerült rajta túllépnem,nincs olyan nap,hogy ne gondolnék rá.Aztán 3 nap múlva küldött egy levelet,hogy még is mit tett amiért nem tudok rajta túl lépni annyi rossz ellenére sem,persze így egész nap leveleztünk és ő nagy meglepetésemre közölte vele,hogy azt hitte neki sikerült de még sem így van,sok mindent megbánt ha vissza pörgethetné az időt,nem bántott volna annyit,nem mondta volna azokat amiket mondott.Tudni kell hogy van egy párom 6 hónapja teljesen normális a kapcsolatunk,inkább úgy nevezném hogy eléggé lapos annak ellenér,hogy még csak 6 hónap.A szex az borzalmas, szerintem soha nem fog működni teljesen,ebben 99% biztos vagyok és ez engem és a kapcsolatunkat is teljesen padlóra tett igazándiból már nincs kedvem vele lefeküdni.Vannak rossz tulajdonságai nem is,inkább úgy mondanám,hogy vissza taszító dolgok amiért nem tudtam igazán szerelmesnek lenne,vagy lehet az exem miatt,mivel mikor szakítottunk 10. alkalommal is,1 hét után jöttem össze a mostanival,azt hittem könnyű lesz de az idő elteltével rájöttem,hogy még sem.Nos,úgy alakult,hogy holnap este 7 órakor "fogunk" találkozni az exxel.Azért írtam feltételesbe mert még nem tudom mit csináljak és ugye ezért is tettem fel a kérdést.

Nem tudom mi történne ha találkoznánk,mivel megyünk az egyik üres lakásukba,lehet csak beszélgetnénk úgy mond nosztalgiáznánk de az is meg eshet,hogy az történne aminek ugye jelen állásban nem lenne szabad.7 hónapja nem láttam őt nem tudom mit váltana ki belőlem és azt sem,hogy Én mit belőle.A mowtani párom nagyon szerelmes belém én viszont nem!Ki mondhatom azt is,hogy Nem vagyok Boldog vannak időszakok mikor igen,de ez csak átmeneti állapot és aztán elmúlik.Eddig nem nagyon hazudtam a páromnak,és most a szívem tekeredik mivel tudom,hogy hazudni fogok és netán meg is csalom,a lelki ismeretem bele őrlődik ebbe az egészbe,de ha még sem megyek el holnap biztos,hogy fogom bánni míg élek.Úgy érzem jelen pillanatban,hogy az exet lassan lassan már sikerülne elengednem,de ha most elmegyek mi van ha újra elmegy az eszem? sajnos nem tudom.

Mi a véleményetek erről??

Bocsi kicsit hosszú lett.

Előre is köszönöm

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook