Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tegnap voltam méhszáj fagyasztáson. Mondta a doki, hogy lesz egy kis folyás.Azóta folyamatosan van és nem is kevés.Ez normális? fórum

Tegnap voltam méhszáj fagyasztáson. Mondta a doki, hogy lesz egy kis folyás.Azóta folyamatosan van és nem is kevés.Ez normális? (tudásbázis kérdés)


12. ipi
2008. aug. 2. 15:29
J a folyá seg y-két hétig van, ezért kell csak 2 hét után elkezdeni az irrigálást.
11. ipi (válaszként erre: 5. - Ájrin)
2008. aug. 2. 15:29
Igen kell irrigálni, de nem rögtön!!! Még nehogy azt tedd. 2 hétig no-szex és utána kell elkezdeni irrigálni, én is éppen az utolsó hetet töltöm lassan a 6 hétből. Menzesz alatt szintén nem szabad irrigálni! De nem értem... én kaptam egy kis nyomtatott papírt, amin mindent (ők maguk) leírtak és odaadtak, hiszen úgysem jegyzi meg az ember hirtelen. 6 hé tmúlv akell kontrollra menni.
2008. aug. 2. 15:27
Pár napig szerintem is normális, talán egy hétig is. Én így emlékszem rá, nekem is volt már sok-sok éve.
2008. aug. 2. 15:10
Normális nekem is volt,bár én is megijedtem egy kicsit de beszéltem a dokival és azt mondta hogy nincs semmi gond.
2008. márc. 14. 18:12
Nemtudom ,hál Istennek soha nem volt semmi nőgyógyászti bajom .De szerintem kérdezd meg az orvost ,legalábbis is ..én ezt tenném a helyedben .
2008. márc. 14. 13:43
a méhszájfagyasztás után a híg, vizes viszonylag nagy mennyiségű folyás normális. Eltarthat majdnem egy hétig is, ezt személye válogatja, de mennyisége lassan csökken. A lactacydos irrigálás ilyenkor javallt, nem kell tőle félni, nem fáj, és elősegíti a tisztulást...
2008. márc. 14. 11:09
Ilyen kérdést az orvosnak kell feltenni, mert itt minimum 10féle választ kapsz s az egészségedről van szó!
5. ájrin (válaszként erre: 4. - Pufika)
2008. márc. 14. 10:44
Nekem orvos mondta, hogy irrigáljak.
2008. márc. 14. 10:35
Hát nem is tudom. Ott neked most seb van. Én nem mernék irrigálni ilyenkor.
2008. márc. 14. 10:12
Teljesen normális. Leválik a lefagyasztott hámréteg, hogy az ép, egészséges kerüljön felszínre. Pár nap és elmúlik. Használj Laktacyd hüvelyirrigálót, hogy "tisztuljon"
2008. márc. 14. 10:10
Nem tudom hány nőgyógyász lehet a portálon, de én a magam részéről azt javasolom, hogy az ORVOSODAT kérdezd.
2008. márc. 14. 10:09
Tegnap voltam méhszáj fagyasztáson. Mondta a doki, hogy lesz egy kis folyás.Azóta folyamatosan van és nem is kevés.Ez normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook