Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tegnap távozott a nyákdugóm, most már szülni fogok? fórum

Tegnap távozott a nyákdugóm, most már szülni fogok? (tudásbázis kérdés)


6. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 10. 21:19

Nekem ugyan nem ment el a nyákdugó, de azt mondták, hogy ha megtörténne akkor is lehet még napok, hetek kérdése is.

Egyébként azért mert nem érzel most semmit, nem jelenti azt, hogy nem lesz meg hamarosan.:)

Nekem mindneki mondta, hogy ó még sehol sem tartok mert nincsenek jóslóim, aztán jött egy enyhe fájás egyik este és kevesebb mint 24 óra alatt meglett a kisfiam.

5. brandy85 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 10. 18:53
Szia. Én tonicot ittam sokat a legvégén kitáguláshoz. Bejött teljesen kitágultam tőle meg lépcsőztem. Hátha bejön másoknak is. Mi öten voltunk a kórterembe négyen tonicoztunk és hármunknak bejött.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 10. 14:23
3 hét múlva. De kívánom, hogy neked jöjjön gyorsan és könnyen!
3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 10. 14:02
20 óra múlva.
2. bartaldora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 10. 13:50
Én még messze vagyok a szüléstől, de az egyik ismerősöm május 6-ra volt kiírva, és május 18-án szülte meg a babát 21 óra vajúdás után.
2021. júl. 10. 13:36

Sziasztok! Tegnap este távozott a nyákdugóm egybe. Ma van a kiírt napom tehát ma töltöttem be a 40.hetet. Habár tegnap távozott semmi jele nincsen, hogy a pocaklakom ki akarna jönni. Egyedül a szeméremcsontom fáj, de az már előtte is fájt (37.hét óta). Szerintetek ebből lesz baba mostanában, vagy kihúzzuk a 41.hétig, a befektetésig? Nektek mennyi idő után született meg a gyermeket a nyákdugó távozása után?

Tudom mindenkinek más, de én már nagyon a vége felé vagyok és már rettenetesen szeretném a kezembe fogni, érezni, puszilgatni. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook