Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tegnap kezdtem el használni először kontaktlencsét és egyenlőre még "érzem", hogy ott van a szememben. Elmúlik majd? fórum

Tegnap kezdtem el használni először kontaktlencsét és egyenlőre még "érzem", hogy ott van a szememben. Elmúlik majd? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 14. 09:40
Ez teljesen NORMÁLIS,én hetekig éreztem.Nem vagyunk egyformák,ebben sem,nem tudom miért írja azt valaki,hogy nem jó,hogy ezt érzed.Szépen lassan szoktasd hozzá a szemed,nekem anno azt tanácsolták.El fog múlni.Műkönnyet vegyél,az szerintem a legtöbb lencsésnek kell.A dokid sem kell róla megkérdezni,mert teljesen ártalmatlan,csupán nedvesíti a szemed,és nem szárad ki.Ha érdekel,priviben megírom,én melyiket használom.
2010. nov. 13. 22:47
nem valami jó, hogy ilyet érzel .Én az első pillanattól meg szoktam amikor volt nem is éreztem
2010. nov. 13. 17:05
Szerintem a műkönnyet a dokitól kérdezd meg.
12. Masnesz (válaszként erre: 6. - Baby0309)
2010. nov. 13. 17:02
Nekem régen volt. Én Visine-t használtam alkalomadtán.
11. Anyuci macuci (válaszként erre: 4. - Baby0309)
2010. nov. 13. 16:57

Arra már nem nagyon emlékszem,de biztosan eleinte furcsa volt nekem is.

Műkönnyet én nem használok,így ajánlani sem tudok Neked semmilyent.

Kitartás,biztosan megszokod hamarosan!:) Viseld egészséggel!

2010. nov. 13. 16:57

A mai lencséknél nem szabadna ilyet érezned,föleg ha lágy lencséd van. Nem lehet, hogy csak mivel ott van a szemedben igy "tudomhogyottvan"-érzésed van? Ha nem ez akkor lencsemárka-csere...



Csak javaslat, pislogj sokat és igyál elég folydékot.


Én sosem éreztem semmit, de azért vannak egyéb kontaktlencsés rémtörténeteim. :)

2010. nov. 13. 16:57
de el fog műúlni,megszokja a szemed:)
2010. nov. 13. 16:57
én nagyon ritkán használtam csak műkönnyet...és ha kicsit koszos lesz,már érzed a szemedbe:S
2010. nov. 13. 16:56

Hát én az elején nagyon éreztem ahogy a szememben benne volt, de nyilván furcsa ez az embernek mert eddig ilyesmihez nem szokott.

Nekem mondta a doki, hogy fokozatosan szoktassam hozzá a szememet, szóval napi pár órát használtam, aztán egyre hosszabb időre...igazság szerint ma már nem hordok kontaktlencsét, de ennek kizárólag pénzügyi okai vannak...

2010. nov. 13. 16:51

És ezt mitől érezni vajon és mitől múlik el egyszer csak el?

Milyen fajta műkönnyet ajánlatok? Vagy ezt a szemésztől kérdezzem inkább?

2010. nov. 13. 16:46

Igen elmúik majd, én is éreztem először...mondjuk nekem szúrta is egy ideig, de olyankor műkönnynet csöpögtettem és elmúlt.

Sok sikert hozzá:)

4. Baby0309 (válaszként erre: 3. - Anyuci macuci)
2010. nov. 13. 16:45
És amikor elkezdted használni akkor se tűnt fel,az elején?
2010. nov. 13. 16:43
Biztosan elmúlik majd. Nekem is van már vagy 5-6 éve. Lehet kicsit száraz a szemed,azért tűnik úgy,mintha a lencsét éreznéd. Nekem fel sem tűnik,hogy bent van.
2010. nov. 13. 16:39

A kontaktológus szerint egy pár nap és annyira megszokom,hogy nem is fog feltűnni. Egyenlőre még furcsa,de nem szúr,nem fáj,csak érzem ha pislogok.

Szerintetek,ez az érzés elmúlik majd?

2010. nov. 13. 16:37
Tegnap kezdtem el használni először kontaktlencsét és egyenlőre még "érzem", hogy ott van a szememben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook