Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tegnap az Én napom! :o) fórum

Tegnap az Én napom! :o) (beszélgetős fórum)


2012. nov. 11. 12:45

Ügyes voltál! :D

Egyszer történt velem hasonló. Kb 10 éve.

Az exem nagy autoningosként, mindig valamit szerelt, újított, beépített, természetesen én "segítettem" neki mindenben. :)

Az első autója egy trabant volt, amit imádott.

Napfénytető, központi zár, sötétített ablakok, hangtecnika(értsd, csomagtartó csak egy mély ládából állt) szóval mindent beszerelt. Egyik nap felmentünk a garázsba, a trabit kompresszorozni. Hát ez hetekből állt, de elkészült. Baromi boldog volt, és büszke magára. Hazafelé mondja, menjünk a tóhoz. Ott eszembe jutott, tanítson meg vezetni. Jégen, tök sötétben. Én nem tudom, hogy sikerült, de nem szedtem alá a kormányt, nekimentem arccal egy nagy fának. Kocsi eleje összetört, friss dukkó le. Nem volt mérges, de minden hülyének elmondott. Baromira fájt. A történet nem ért véget, éjjel, partnak felfelé, mínusz 10 fokban, magassarkú csizmában, jégen, toltuk a trabit, vissza a garázsba. Kértem, ne mondja el a szüleinek, hogy én voltam, így azt mondtuk, őzet ütöttünk el. :DDD Sose felejtem el.

2012. nov. 11. 12:27

Aranyos történet. :)



Minden nap az Enyém! :)

16. Bucóka20 (válaszként erre: 15. - 62cc0f78ae)
2009. szept. 18. 09:18
Tőlem se áll messze a szerencsétlenkedés,de ez a tankolásos betett.:D
2009. szept. 17. 19:02

Ez jó:))) Bocsi, Bucóka, én is tankolásfóbiás vagyok, de ezen mosolyogtam:)

(Nyugi, biztos leszek én is kétbalkéz!:DDDD Szokásom!)

14. L.Niki18 (válaszként erre: 7. - Badonyimariaeva)
2009. szept. 17. 12:21
Jajj ezt csakpoénból írtam, nem gondolod, hogy komolyan írtam! :-D
13. Bucóka20 (válaszként erre: 12. - D3c6e89fee)
2009. szept. 17. 11:44
Ha nem húzod a kart ,,,vagymiazt,,,:D akkor nem fogsz,tanulj az én hibámból.:D
12. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. szept. 17. 11:38
Húh egyszer én is tuti így fogok járni:)))
11. Bucóka20 (válaszként erre: 9. - Holly)
2009. szept. 17. 10:34
Lehet,h jobban jártatok (sőtt biztos);) :))
10. Bucóka20 (válaszként erre: 8. - Sirga)
2009. szept. 17. 10:33
Legalább nem lőtt "szembe" mint engem.:D
2009. szept. 17. 10:29
Én a tesómmal mentem tankolni egyszer, és addig gondolkodtunk, hogy miként is kéne végre hajtani a hősi tettet, nézegettük a kupakot, hogy hogy nyílik, a tankolós pisztolyt, hogy mit kell rajta nyomni, stb., hogy a benzinkutas csaj megsajnált, és odajött segíteni...
8. Sirga (válaszként erre: 6. - Bucóka20)
2009. szept. 17. 10:26

Bocsi: a hülye sajtájából se tanul! :)

Egyébként nyugi: láttak már a kutasok különbet is, biztos vagyok benne!(Egyszer, amikor tankoltam, a pisztoly volt rossz: kattanás után is folyt a benzin. :/ Ez van, így sikerült.)

7. badonyimariaeva (válaszként erre: 2. - L.Niki18)
2009. szept. 17. 10:26

Semmi köze a tankolásnak a jogosítványhoz.

Én sem szoktam tankolni, mindig megkérek valakit.

Ha nincs benzinkutas, akkor mindig akad egy kedves vásárló.

Alig lehet a benzin sapkát levenni, hogy kulccsal kinyissam, nem is nagyon próbáltam, megmondom őszintén.

2009. szept. 17. 10:05

Megtanultam egy életre.:))

Apum is azt mondta h az okos az mások hibájából tanul,a hülye meg a sajátjából. ccc :DD

5. kriszti71 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. szept. 17. 10:03
Ez elég kínos lehetett tényleg,amúgy gondolom most már megtanultad hogy ha kattan egyet a pisztoly akkor már csak vissza kell tenni a helyére,és nem kell húzogatni a ravaszt....
4. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. szept. 17. 10:02
Na látod,ezért nem tankolok én,mindig a pasikra bízom :-))
3. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. szept. 17. 10:01
Nem, én még nem fürdettem meg magam benzinben:D
2009. szept. 17. 10:00
Szia! Csak semmi vész. Bár én mivel még nem is tankoltam, nem történt velem ilyen. De lehet előbb meg kellene "tanulni" tankolni mielőtt leteszem a jogsit! :-D
2009. szept. 17. 09:58

Tegnap történt,hogy apummal elmentünk a könyvelőjéhez,út közbe mondta,hogy tankolni kellene majd,mert nem lesz elég az útra a benzin.De mivel neki kiment pár napja a válla,így nekem kellene megtankolnom.Mondom jólvan,nagy baj nem történhet.Elértünk egy benzínkútig,mondta h na! most akkor Én jövök.Tankoljam tele,majd kattani fog,amikor már nem fér bele.(Gondoltam magamba gyerekjáték):)) Végeztem,kivettem azt a pisztolyszerűséget,és azt hittem már nem fog belőle jönni (szinte bele se gondoltam),de meghúztam a ravaszt..a benzin fröcsögött a kocsira a kocsiról meg csapódott vissza rám.Tetőtől talpig úsztam a benzínbe (azt hittem ott süllyedek el szégyenembe),ráadásul be kellett mennem a kútnak a wc-jébe megmosakodni,mert azt hittem elájulok a szagtól,mindenki nézett,mosolygott...egy rakás szerencsétlenségnek éreztem magam.:DS (tudni kell h nincs jogsim:D,most csinálom éppen)

Történt már ilyen valakivel?

Vagy csak én vagyok ilyen nyomi?:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook