Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Téged milyen gondolatok környékeznek most, hogy terhes vagy? fórum

Téged milyen gondolatok környékeznek most, hogy terhes vagy? (beszélgetős fórum)


11. Avatar Jazmin (válaszként erre: 10. - Jecsim)
2010. máj. 13. 07:27
gratulalok! nekem ugy jar az agyam, mint a borotva, van, hogy azon kapom magam, hogy azon filozofalok, hogy mit csinal a pocimban a kis "poty"(ugyanis a felveteleken meg csak ennyi latszik).
10. jecsim
2010. máj. 6. 08:55

11 hetes kismama vagyok, és már alig várom, hogy érezzem a picim mozgását.

És persze hogy megszülessen.

Régóta szerettem volna már gyereket, de csak 2 éve ismerkedtem meg azzal, akivel el is tudom képzelni az életem,és hogy gyereket szüljek neki.

Minket egymásnak teremtettek, ez a baba teszi fel életünkre a koronát:)

2010. máj. 4. 09:26

Nem is tudom, engem főleg az izgat, hogy mit csinálok majd, ha szeretnék egy kicsit egyedül lenni.... 12 hetes terhes vagyok, de egyelőre még nem nagyon tobzódom az anyai érzésekben, 12 órákat dolgozom (és bár látszik, hogy kismama vagyok, csak ma reggel a vérvételen öten tapostak le amikor kinyitották a rendelőintézetet...)úgyhogy egyelőre nem is erősödnek bennem ilyen érzések :/

Meg az is foglalkoztat, hogy milyen anya leszek, mert nem rajongok a gyerekekért, talán túl sok neveletlennel találkozom a munkám folyamán.

8. d8908b786a (válaszként erre: 7. - Avatar Jazmin)
2010. ápr. 29. 11:36
24 hetesek vagyunk. :D
7. Avatar Jazmin (válaszként erre: 6. - D8908b786a)
2010. ápr. 29. 09:47
Latom, tenyleg nagyon szereted a "kis piszkot", ti mennyi idosek vagytok?
2010. ápr. 29. 08:06
Én mindenen törpölök. Azon, hogy milyen anya leszek, azon hogy elő tudjuk teremteni a pénzt az érkezéséhez. Most éppen a babakocsi a legfőbb probléma. Milyet és mennyiért vegyünk. Előtte az volt, hogy mindent rendben találjanak nála. Szóval mindig van valami. És szerintem az évek során ez csak rosszabb lesz. Hiszen mindenki azt mondja, hogy kicsi gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond. :D De elsődleges gondolatom már most is az, hogy mennyire szeretem a kicsi piszkot. :D
2010. ápr. 29. 07:53
Nálunk is első baba,de nem hiszem,hogy ha esetleg lesz mégegy kevésbé fogunk aggódni.De ha belegondoltok,mi már nem vagyunk gyerekek,de a szülők,nagyszülők is még mindig aggódnak miattunk.
4. Avatar Jazmin (válaszként erre: 2. - Mzsuka)
2010. ápr. 29. 07:42
Igen elso baba, koszi a jokivansagokat!
2010. ápr. 29. 07:41

Szia!


Én is csak osztani tudom Mzsuka írását...

nem csak a babán fogsz gondolkodni, hanem mindenen, ami vele kapcsolatos és ez így jó és normális! Csak ne vidd túlzásba az aggódást, mert az nem jó a babának sem! :)

Gratulálok és gondoskodj szépen a babádról! :)

Nagyon boldog 9 hónapot kívánok! (Meg persze utána is!)

2. Mzsuka (válaszként erre: 1. - Avatar Jazmin)
2010. ápr. 29. 07:37

Szia!

Szerintem mindenki agyal ilyenkor mindenen.Az első ugye a baba,hogy minden rendben legyen vele,jó anya leszek-e,utána jön a többi..Elég nagy a ház?Elég lesz a pénz?Mindent meg tudunk venni ami kell?És még mi minden van..

2010. ápr. 29. 07:29
Szinte kesz csoda, hogy terhes lettem, hiszen az orvos azt mondta, hogy elsodleges meddo vagyok. Erre meg most puf , terhes lettem. Eloszor mikor meghallottam reszketve orultem, ket napig, egyfeszt mosolyogtam mint a tejbetok. Aztan elkezdtem a korulmenyeken agyalni. Hogyan mondjuk meg a csalad tobbi tagjanak, foleg, hogy mikor, hisz az o eletuket is fel fogja boritani ez az aprocska kis "hormonzavar" :-). Azon is elgondolkodtam, hogy a legjobb lenne egy masik hazba koltozni, de honnan annyi penz? A mostani hazat nagyon at kene modositani, hogy megfeleljen az uj jovemeny igenyeinek. Titeket is foglalkoztatnak ezek a dolgok, vagy csak a babatokra tudtok gondolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook