Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tefal actifry olajsütő kipróbált és saját receptek fórum

Tefal actifry olajsütő kipróbált és saját receptek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
677. miel77
2012. febr. 14. 15:32

Ilyent még nem hallottam hogy eltört a teteje... de csak úgy magától, a hőtől?

Na jó az enyém meg kigyulladt, de ezt írtam pár hónappal ezelőtt. De van rá garancia mondjuk, most már tökéletes! De jó hír, hogy a family már újított változat, annál már ez a hiba elvileg nem jöhet elő.


5 tagú családra tényleg pici a kisebb változat, 2 főre is alig fér bele a kaja. Annyi lesz amit kb. egyszerre meg is eszünk. Jó kis készülék az biztos, de még nem tökéletes a technológia én azt mondom, sok a hiba vele!!

676. nov15 (válaszként erre: 674. - Ce53b9ff5e)
2012. febr. 14. 14:00
Mitől tört el a teteje?
675. nov15 (válaszként erre: 673. - Miel77)
2012. febr. 14. 14:00
Öt tagú a család, 2 felnőtt, egy 14 éves fiú, aki már mindenkinél többet eszik, meg két apró lányka, akik lassan majd növögetnek... Ezért kellene a nagyobb. Vagy ne gondolkodjak 5 évre előre? Tényleg, mennyi lehet az élettartama ezeknek?
2012. febr. 14. 13:43
nekem is eltörött a teteje:-(
673. miel77 (válaszként erre: 670. - Nov15)
2012. febr. 14. 12:15

Nekem is sima van, a family már nagyon drága sajnos :( az újabb kivitel, szóval biztos vannak eltérések. De nekem a kicsin sem esik ki a kaja, amikor kiemelem lapát nélkül. Néha 1-2 krumpli igaz fent akad, de egy idő után magától visszapotyog.

Hangos mint egy háztartási gép, sztem annyira nem vészes, a porszívó hangosabb :))) de tény van hangja, de szerintem nem zavaró, olyan mosogép kategória zajosságra, ha hasonlítanom kellene.... :)

672. nov15 (válaszként erre: 670. - Nov15)
2012. febr. 14. 12:08
Ja, és tényleg nagyon hangosan működik?
2012. febr. 14. 12:07

nekem csak sima van:)


De ma fasírt készült benne. A szokásos módon:lapát nélkül 5percig sütöttem utána lapáttal még 15.

670. nov15
2012. febr. 14. 11:30

Sziasztok!


Van valakinek actifry family-je? Másfélszer nagyobb kapacitású, mint a kistesó. És van neki egy karimája, ami nem engedi kitúrni a kaját az edényből, ha forgatja, hanem azon keresztül visszapotyog. És úgy tűnik más a lapát csatlakozás is. A family-nek a közepén van egy magasabb kúpszerű, amire ráteszik a lapát közepét. Így ha kiveszik a lapátot, nem potyog ki a kaja alul középen... Szóval van valakinek személyes tapasztalata? Pl. 1,5 kg sült krumplit mennyi idő alatt süt meg?

2012. febr. 8. 19:58

Köszi Szilvi, holnap megyünk Sparba, megnézem majd.


Mai ebédem: magam készítette paella!!!


1. egy maréknyi rizst megfőztem hagyományos módon, de sósabbra, mert a többi hozzávalóba nem megy só

2. actifryba szórtam fagyasztott zöldséget, egy pici olajjal és megloccsintottam vízzel (kb fél-1 deci) - beállítottam 10 percre

3. ezalatt kevés vízben előfőztem kb 5 percig egy maréknyi garnéla rákocskát

4. a 10 perc alatt a zöldség nagyjából megpuhult (a sárgarépa kissé roppanós is maradt, nekem így volt jó), beleöntöttem a rizst és a rákot

5. további 5 perc alatt összepirult kicsit


volt egy gerezd maradék fokhagymám, azt belevágtam a rizsbe, de ízesíthető szerintem curry-vel, vagy szójaszósszal is (vagy csak így magában)


KÉP az adatlapomon!! :)

2012. febr. 8. 06:44

kriszti én a konyhai cuccok között találtam...


Holnapra túrófánkot tervezek párat kipróbálokactifryban is milyen:)

tegnap Rántott májat csináltam benne. Szokásos módon jó lett:)

2012. febr. 7. 19:28

Sziasztok!


Rég jártam erre...


Jucus, köszi, megyünk majd sparba a héten, körülnézek. Az olajoknál keressem? Vagy a műanyag-osztályon - ha csak flakon...?


Paellát tescoban is láttam már, de ott még drágábban. Én Lidl-ben vettem anno, de csak akkor, amikor akciós volt (sokallom az eredeti árát)


Miel, mozarella szerintem is szétfolyik, esetleg próbáld meg duplán-triplán panírozni

2012. febr. 6. 08:16
Kíváncsi vagyok milyen :) én is szeretem:)
665. miel77 (válaszként erre: 664. - 'szti)
2012. febr. 6. 08:04
Pedig olyan fincsi, étteremben már ettem :) de még sosem készítettem el :( de én is ettől tartok hogy teljesen szétfolyik... Ha kipróbáltam majd megírom :)
664. 'szti
2012. febr. 6. 06:24
szerintem a mozzarella még jobban szétfolyik, mint a sima rántott sajt, pizzán is könnyen olvad
663. miel77
2012. febr. 5. 12:29

Sziasztok!

Eszembe jutott, hogy vajon ha a mini mozzarella golyókat bepaníroznám és actiban lapáttal sütnöm szerintetek megvalósítható, vagy nem? esetleg a mozzarella szétfolyhat?? Csinált már valaki ilyent? Kösszi :)

2012. febr. 4. 11:23
én is kaptam olajsprayt htt a coraban eddig nem volt:) fackelmann 999ft. Ma tortillat terveztem és ahhoz pirítom a húsit de most szezámos nuggets kerül bele a zöldségek mellé mert fel akarom avatni.
661. 'szti (válaszként erre: 659. - Df8cdba3b2)
2012. febr. 4. 07:41

én combot nem sütöttem benne, csak szárnyat, de ahhoz is felesleges olajat tenni, kisül a saját zsírjából annyi, hogy elég és ropogósabb is lesz a bőre. befűszerezem előtte 1/2-1 órával, általában szójaszószt is teszek a pácba, hogy jobban a húsra tapadjon, aztán sütöm 25-40 percig mennyiségtől, meg a szárnyak nagyságától függően. ettem már másnap is, semmi baja.

mirelit krumpli is ehető volt később is, de valóban kicsit szárazabb. arra mindenképp figyelni kell, hogy semmi ne süljön túl, mert akkor lesz mammutütő :-)

2012. febr. 3. 23:20
Viszont: párolni nem lehet benne. Ez sütő.
2012. febr. 3. 23:18

Ha csirkecombot süttök, akkor nem kell alá olaj, nem kell kiteríteni meg semmi. Én kettévágom (alsó, felső részre), és befűszerezve, bőrével együtt berakom a sütőbe, pillanatok alatt levet ereszt, ami nem víz (ahogy írta valaki), hanem zsír. A lapát kell ilyenkor. Csak rántotthoz nem kell.


Ha paníroztok, nem kell olaj a tojásba. Azzal kb. azt éritek el, hogy annyit szív magába, mintha simán megsütnétek olajban. Elég megspriccelni vagy megkenni.


Bundáskenyérhez tényleg kell az olaj a tojásba, és tényleg sok tojás kell. Én nagyon kell vigyázni, mert ha túlsül, száraz lesz. Én olajban sütve is úgy szerettem, hogy a tojás még lágy benne. Actifryból még sárgán, pirulás nélkül szoktam kikapni kb. 3 perc után, hogy hasonló legyen, mint a hagyományos. Egyszer ettem a menzán bundáskenyeret, amit olajban sütöttek. Hát az valami iszonyat volt, nyomokban sem hasonlított arra, amit anyukám süt, szintén olajban. A menzásnál az actifryos ezerszer jobb, bár tény, hogy nem annyira jó, mint ami tocsog az olajban. :) De legalább nyugodtan esszük. :)

2012. febr. 3. 23:12
Mi Tescoban vettünk olajsprayt, műanyag, 2 dl-es, utántölthető, pár száz forint volt. Arányaiban drága, de sokáig elég.
2012. febr. 3. 23:11
2-3 óra? Ha hagyományos módon sütöd a krumplit, 2-3 óra múlva az is ehetetlen. Legalábbis én nem szeretem, és pl. mikrózva sem.
2012. febr. 2. 14:38

Sziasztok!

Én most kaptam a hét végén ilyen olajsötőt. 2x sütöttem benne hasáb krumplit husival, ami akkor nagyon finom, de kb 2-3 óra mulva a krumpli olyan kemény lett, hogy agyon lehetett volna ütni vele valakit. Ez másnak is ilyen, vagy én csináltam valamit rosszul?

655. miel77 (válaszként erre: 654. - Jucus17)
2012. febr. 1. 15:07
jajjj de jóóó :) nálunk meg interspar nincs :(
654. jucus17
2012. febr. 1. 13:44
Kriszti! Én ma vettem olajsprayt az Intersparban 1.800 Ft körüli áron, szuper!
653. jucus17
2012. jan. 31. 14:34

A csirkecombnál elfelejtettem, hogy a gépben maradt szaftjában pirítottam kenyérkockákat a brokkoli krémleveshez. Isteni fincsi volt az is.

Ajánlom, hogy krémlevesekhez, cézár salátához ebben pirítsátok a kenyérkockát!

652. jucus17
2012. jan. 31. 14:08
Amit írtatok, paellát melyik üzletben lehet kapni? Szeretném kipróbálni..:)
651. jucus17
2012. jan. 31. 14:07

Kedvencem benne eddig a csirkecomb. 4 egész csirkecomb fér bele, amit előtte kevés olajban elkevert sült csirke fűszerben pácolok, így nem kell a gépbe sem már olaj.

Én 40 percig szoktam sütni, mert pirosan szeretjük. Imádom, hogy ropogós a bőre és belül finom szaftos marad!

650. jucus17 (válaszként erre: 649. - Jucus17)
2012. jan. 31. 14:02
Ja, még annyit a göngyölt húshoz, hogy a gépet 3 percig előmelegítettem és akkor tettem bele az alufóliába tekert husit. Így nem párolódott benne a hús, hanem picit megpirult.
649. jucus17 (válaszként erre: 648. - Jucus17)
2012. jan. 31. 13:59
Picit korrigálnék, a krumpli megsülése előtt, kb. 20 perc után tettem hozzá a húst.
648. jucus17
2012. jan. 31. 13:58

Sziasztok!

Nekem is van Actifrym kb. egy éve és én is nagyon szeretem. Végigolvastam a topicot és kimentegettem a recepteket, amiért nagyon hálás vagyok nektek.

Ma én is ebben készítettem az ebédet, brassóit csirkemellel. Nagyon finom lett! A husit a krumpli sütése előtt tettem hozzá kb 10 perccel és nem lett száraz. Én mindkettőt pici olajban elkevert fűszerrel tettem a gépbe és így nem ragadt össze.

Valaki kérdezte a göngyölt húst. Én csináltam benne úgy, hogy a kicsit kiklopfolt csirkemellbe sonkát és sajtot tekertem alufóliába, aminek a két végét, mint egy szaloncukorpapírt összetekertem. Mindkét oldalát 10-10 percig sütöttem és teljesen átsült, lehet legközelebb 8-8 perccel próbálkozom, mert még úgy is megsülne szerintem.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook