Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Teakiegészítőket és szálas minőségi gyógyteákat hol tudok venni Miskolcon? fórum

Teakiegészítőket és szálas minőségi gyógyteákat hol tudok venni Miskolcon? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 15. 17:21
Köszi!
2012. ápr. 15. 15:50
Valamikor volt egy Herbária szaküzlet a Batóház sarkától kifelé a Bizományi Áruházzal szemben.Nem tudom az utca nevét.
2012. ápr. 15. 15:23
Müller
2012. ápr. 14. 22:40
az kimaradt, hogy az anyagcserémet javította, már egy hónapja fogyasztom kb. , élénkebb vagyok tőle, este már nem iszom, délelőtt kortyolgatom. . . hallottam, hogy elősegíti a fogyást is, de akkor a 3 fő étkezés előtt javasolják iszogatni, mondjuk 3*3dl-t. Ezzel kapcsolatosan tapasztalatok? Természetesen a fő kérdésemre adott válaszok is érdekelne, de ha sikerül valakinek az érdeklődést felkeltenem és a továbbiakra is tud válaszolni, azt megköszönöm!
2012. ápr. 14. 22:38
Próbálkoztam a zöld tea fórumon, de eléggé kihalt....fogyasztók tapasztalata is igencsak érdekelne. . . jelenleg drogériában kapható chun mee green tea-t fogyasztok, szálasat. De azt olvastam hogy a bioboltban található twinings gunpowder jobb. Szerintetek? Fogyasztása tehát ha jól értem, napi egy liter a megfelelő. Vettem ilyen tea"tojást" de mivel fém nem használom. Teához vizet sima fügyülős teaforralóban forralok, ami állítólag szintén nem túl szerencsés, de nekem nincs itthon rozsdamnetes vízforralóm, egyéb ötlet? Bögrémről nem tudom eldönteni hogy porcelán e vagy kerámia, agyagbögrém nincs, se kannám, nem is tudom Miskolcon hol lehetne kapni. Vízforralás után 3-4 perc alatt lehet a 70 fokot elérni, amivel leforrázom a leveleket (2-3dl/1 teáskanál). Rózsaszínkupakos vizet forralok, mert a csapvíz klóros. Nah és persze miután leforráztam a leveleket, 3-4 percig lefedve hűtöm és iszom. Egyéb tudnivaló?
2012. ápr. 14. 22:36
Teakiegészítőket és szálas minőségi gyógyteákat hol tudok venni Miskolcon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook