Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te vagy a lélektársam fórum

Te vagy a lélektársam (beszélgetős fórum)


6. ittmost (válaszként erre: 1. - 1fe1abb5d3)
2013. jún. 20. 06:35

Ha igazán a lelki társa lennél,megbocsátotta volna a megbántást,még akár a megcsalást is,mert úgyis a LELKI rész a fontos.És akkor keresne,mert mindenféléről akarna veled beszélgetni,hiszen a lélektárs az egy kincs,az ember veri a sggét a földhöz,ha van neki olyan,nemhogy így elhanyagolja.

Én a helyedben hagynám a fenébe,egy iylen nőcsábászt.1 perc nyugtod sem lenne mellette,még barátként sem.Hallgathatnád folyvást a nőcis történeteit.

5. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - 1fe1abb5d3)
2013. jún. 19. 21:23
ennyi ido elteltevel tovabb kene lepned neked is. a kerdesedben ott a valasz, ha igazan szeretne, veled lenne
4. kisj
2013. jún. 19. 21:07

lélektárs??

mondani mindent lehet...a tettek viszont magukért beszélnek

3. Krisz42 (válaszként erre: 1. - 1fe1abb5d3)
2013. jún. 19. 21:06
Biztos fenn akarja tartani a helyét nálad,hiszen te várod vissza.Tudja,h úgy is a füledbe jut a dolog.De te is buta vagy,ha rá vársz,ahelyett,h lezárnád a múltat.Szerinted fontos vagy neki,ha mással van?Teljesen egyételmű,h ha te számítanâl,veled lenne.
2013. jún. 19. 21:04
én kerestem egyszer nem akart velem, beszélni, bunkó voltam pedig sírva kértem bocsánatot 1 hónap után, de hozzáteszem nem bántottam meg annyira ,mint amennyire azt felfújta. és azóta eltelt 11 hónap és egyszer nem volt kíváncsi a "lelkitársára"!!!
2013. jún. 19. 21:02
12 hónapja nem keres meg az expárom, már a sokadik barátnőjével van, a nagyon sokadikkal. A közös ismerőseinknek több alkalommal köztük most hétvégén is mondta , hogy engem szeret igazán én vagyok a lélektársa csak "megbántottam". akkor, ha én vagyok a lélektársa, hogy nem keres 1 éve? Ez szeretet?? hogy mindenkinek esélyt ad??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook