Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szólnál az ismerősödnek, ha azt látnád, hogy látványosan spórol a pelenkával? fórum

Te szólnál az ismerősödnek, ha azt látnád, hogy látványosan spórol a pelenkával? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 3. 11:43
ez mindenkinek maganugye.
2009. jan. 14. 17:31

Jaj sose sporolnék a peluson.

Én magamtol se sporolom a wc papirt....

Ha nincs pénz akkor igenis hasznàljon otthon textilpelust,nem muszàly mindig,de ha màr sporol....

Amugy meg nem a pampers a legjobb,illetve van ami a Pampers màrkàval versenybe szàllhatna..

Mit csinàlnànak az ilyen kiszàritgatos modszerrel élö anyukàk,ha a wc papirt hasznàlat utàn nem kidobnà,hanem kiszàritanà......

2009. jan. 14. 17:25

nanááá,micsoda ember az ilyen!!

A babáknál nagyon gyakori a hugyuti fertőzés,esetenként akár 6-8hét is lehet a gyógyulás.Klassz doog ha pont a szülő teremti meg a feltételeket a baciknak a vándorláshoz.

17. megryan (válaszként erre: 16. - Szakál Mónika)
2009. jan. 8. 21:03

Arról meg jobb nem beszélni, hogy a kiszáadó pisis pelusban is hihetetlen baktérium-tenyészetek lehetnek, és amikor újra pisis lesz, akkor tovább szaporodik.

Vegyen 50 ft-os Pampers helyett 25 ft-os nonamet.

16. Szakál Mónika (válaszként erre: 13. - Mothertiger)
2008. aug. 6. 13:02
Én is annyira konkrétan ismerek ilyen csajszit, hogy a sógornőm az. Ő a mai napig (3 éves múlt a gyerek januárban)kiszárítja az éjszakai pelust, mert 5 gyerek van és spórol. Amikor megkérdeztem, hogy akkor miért nem vesz olcsóbb pelust (pamperst használ),akkor azt mondta,hogy ez a legjobb minőség. Innentől kezdve nem kérdeztem semmit. Az enyém augusztusba lesz 3 éves és már közel másfél éve teljes szobatiszta. Én már nem mondok semmit csak hallgatom milyen drága a pelus. Ha spórol, akkor spóroljon.
15. 4c35511f0b (válaszként erre: 13. - Mothertiger)
2008. aug. 3. 14:47
:)jaj
2008. aug. 3. 14:43
jóhogy. a picinek a feneke sinyli ezt meg. Nem tesz jót neki.
2008. aug. 2. 15:48
Hehe... Én meg ismertem egy olyan csajt, aki ha bepisilt a gyerek, kivette alóla a pelust, kiteregette száradni, aztán visszatette rá!:PPP
2008. aug. 2. 06:55

Ja a kérdésre a válasz,valószínűleg észre sem venném,nem figyelném mennyi pelust fogyaszt 100-on:))

Amúgy meg közöm sincs hozzá!

11. 0c97fbb607 (válaszként erre: 8. - 39f5f6877d)
2008. aug. 2. 06:51
1 éves korukig elég sürűn cseréltem a pelust,de utánna bizony benne hagytam őket én is.1,5-2 évesen már éjjelre sem kellet az a vacak,abszolút szobatiszták lettek.
10. supin
2008. aug. 2. 06:14
Persze! A gyerek a fontos!!
9. e.e.
2008. aug. 1. 23:28
Egyik sogornőm ugyan ezt csinálta. Szóltunk neki finoman, mindegy volt neki, felnöttek a gyerekei és egészségesek.
2008. aug. 1. 23:01
A gyerek popsija már pelenkakiütéses. Egyébként annyira közeli ismerős, hogy sógornő. Már vittünk neki pelust ajándékba. Nem anyagi okok miatt spórol, csak ő azt valja, hogy a pelust akkor kell kicserélni, ha kakis. A pisis pelus még jó az nem irritálja a gyereket. Moshatót azért nem használ mert az már nem divat, és Ő egyébként sem nyúlkál a kakiban.
2008. aug. 1. 22:05

Nem beszélek bele más dolgába.Esetleg finoman elkezdeném feszegetni a témát.Ismerősnek megemlíteném,h ezt nem így csinálnám,vagy felhoznám a pelenkakiütés szörnyűségeit.

Nem értem,ha valaki annyira spórolni akar,akkor miért nem használ mosható pelit?

6. Ancika (válaszként erre: 3. - A1baa7edcc)
2008. aug. 1. 21:42
dettó :-DDDDD
2008. aug. 1. 21:42
Körülmény függő, a jó barátnak minden észrevételt szóvá tehetünk. Kevésbé ismerősnek nem szólnék, mert nem tudhatom miért teszi, lehet esetleg nincs elég pénze, és addig amíg a baba nem elhanyagolt, semmi közöm hozzá.
2008. aug. 1. 21:41

Én a kérdést sem értem:)

De amúgy sem szólnék bele más életébe.

2008. aug. 1. 21:40
Nem, mert semmi kozom hozza, legfeljebb vinnek neki 1 csomaggal.
2008. aug. 1. 21:39
Ez mit jelent?Hogy spórol?Kifolyik a kaka a pelusból?
2008. aug. 1. 21:38
Te szólnál az ismerősödnek, ha azt látnád, hogy látványosan spórol a pelenkával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook