Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te szeretnéd tudni, ha a férjed szeretőt tart? fórum

Te szeretnéd tudni, ha a férjed szeretőt tart? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
100. ina87 (válaszként erre: 1. - Pocokdiszno)
2013. júl. 25. 00:18
Na igen ez igazán nehéz dolog,persze én azt mondom h aki ijenbe nem volt az nemtudhatja h ezt mijen nehéz közölni vagy megközeliteni ezt a témát,hasonloba volt részem,onnan tudom beleavatkozni nemlehet,ha enyire jóba vagytok gondolom mindent elmond,tehát probálj hejes tanácsot adni vagy csak kismértékben célozgatni rá,kitálalni nem jótanács mert aztán forditva sülne el a dolog,ha visszont talán megromlott pl a házaságuk vagy a feleség érzi h valami megváltozott a férje,akk nyugotan adj neki olyan tanácsot ami utal a 3-ik személyre!sok sikert ez soha nem olyan egyszerü mint a h leirjuk itt többröl vanszó...
2013. júl. 24. 22:57
Igen, tudni akarnam. Es nem bocsatanam meg soha, az en szememben ez megbocsathatatlan, elhagynam.
98. 40f1eafcfc (válaszként erre: 97. - Fa996a4ed3)
2013. júl. 24. 22:19
Szeretnéd tudni?
2013. júl. 24. 22:17

Fordítva nem érvényes a kérdés?:)

Szeretném-e tudni, hogy a feleségem szeretőt tart?

2013. júl. 20. 04:35
Ha szeretném a férjemet akkor nem.
95. Asinel 75 (válaszként erre: 94. - Pocokdiszno)
2013. júl. 20. 04:00
Nem értem mire jó ez a struccpolitika, meg azt sem valakinek hogy lehet ilyen csekély önbecsülése.
2013. júl. 20. 03:43

A férj bevalott mindent, a feleség megbocsájtott. Egy-két dolog maradt ki a beszélgetésből: "még mindig szerelmes vagyok a szeretőmbe és naponta szexelünk".

A bartátnőm azt mondta, hogy jobb lett volna, ha soha sem tudja meg. Ezek után nem merek szólni, hogy még mindig tart a dolog. A barátnőm megint mindent megtesz, hogy javtson a házasságukon. Már a bejárati ajóban ráveti magát a férjére, hogy "szerelmem nagyon kívánlak, gyere az ágyba azonnal", a férje meg azon imádkozik, hogy felálljon neki, mivel nemrég szexelt a szeretőjével.

Ez nagyon nem jó így! Én most tényleg elmondanám az igazságot, de a barátnőm szerint sokkal jobb lett volna, ha nem tud semmiről, mert akkor a mai napig boldogan éltek volna. Most úgy néz ki (kívülről), hogy minden szuper, de tudom, hogy a szerető még most is megvan, és továbbképzés helyett a férj vele hempereg egy szállodában, míg a barátnőm gyantázásra megy, hogy a férje vonzóbbnak lássa.

2013. jún. 26. 14:52
Szeretném tudni, és akkor el is válnék.
2013. jún. 25. 23:47
Nem olvastam végig a hozzászólásokat, de IGEN. Szeretném tudni.
2013. jún. 25. 23:44
Én azt sem szeretném tudni, ha feleségem szeretőt tartana.
2013. jún. 25. 23:40

Iszonyú megalázó lenne, ha kiderülne: mindenki tudta, hogy palira vagyok véve, csak bactak szólni.

Az nem barát, aki nem szól.

Ezzel az öngyilkos dumával téged zsarol, méghozzá sikerrel.

Ne dőlj be!

2013. jún. 2. 11:06

Én elmondanám, ha egy ilyen info jutna tudomásomra. Ha én lennék ilyen helyzetben, és a barátnőm nem mondaná el, és tudnám, hogy tudta, azt venném zokon.

Hosszú távon mindenképpen csak jó, ha elmondod, mert az igazságot tudnia kell, az alapján majd eldönti, mit akar.

88. grizus (válaszként erre: 83. - Pocokdiszno)
2013. jún. 2. 08:18
Ja, ha családi vonás... egyfajta hagyomány...
87. ittmost (válaszként erre: 83. - Pocokdiszno)
2013. jún. 2. 07:20

Ezt mért nem mondta el a csajnak,mielőtt elvette,hogy ő ezt így gondolja,h a ffi megteheti,a nő meg nem? És h náluk ez családi szokás? Mondania kellett volna!! Egy óriási hazugsággal kezdte a közös életüket.

Persze hazudni könnyebb,és léprecsalni egy nőt azzal,h hűséget ígér,mikor tök biztos benne,h nem fogja betartani.

Ez férfisoviniszta gondolkodás..Meglep,h nő létedre egy ilyen férfi a barátod tud lenni,hisz nyilván téged is lenéz,mint nőt.

Ne haragudj,nem akartalak megbántani,csak nyitogatni a szemedet.

86. ittmost (válaszként erre: 84. - Pocokdiszno)
2013. jún. 2. 07:15

Soha nem fog kirderülni?? Ezek szerint azt hiszi, és azt akarja,h mindenki hallgasson,mint a hal,és hazudjon a feleségének,aki tud a megcsalásról? ez egy gusztustalan elvárás a barátai felé,és óriási terhet rak rátok!! Nem érzed,hogy szarba rángat téged(meg akiknek még mesélget folyamatosan) azzal,h hazugságra kényszerít? Még ha nem ismernéd közelről a feleséget,csak futó sziaszia lenne köztetek,akkor oké volna,h neked,a barátnak mesél,de így..


ja persze..öngyilkos lenne,.De azért folyamatosan kockáztatja,hogy a felesége mégis kidobhatja,jogosan,hiszen rendszeresen,folyamatosan csalja..pff..

Aki ennyire szeretné a gyerekét,és félne,h elválasztják tőle,az csomót kötne a farkára(vagy kussban lenne,és senkinek nem mondaná el,h mit művel,h semmi esély ne legyen arra,h elveszik tőle a gyerekét..

85. andi6020 (válaszként erre: 84. - Pocokdiszno)
2013. jún. 2. 00:15

Öngyilkos?

Hülye duma.

84. pocokdiszno (válaszként erre: 80. - Ittmost)
2013. jún. 2. 00:04
Biztos nem akarja, hogy kerülő úton derüljön ki. Kérdezetm, mi lenne, ha megtudná a felesége és emiatt elválnának. Azt felelne, hogy a gyerekétől távol nem tudna élni, inkább öngyilkos lenne. Szerinte soha sem fog kiderülni, mivel ez előző akciói is titokban maradtak. A baj az, hogy beleszeretett a szeretőjébe, viszont amit a nőről mesélt, abból az derül ki, hogy a csaj csak a pénzre és a házra hajt. Ezt mondtam is neki, de szerinte rosszul látom és a nő is szerelmes belé.
83. pocokdiszno (válaszként erre: 77. - A2571c53fb)
2013. jún. 1. 23:58
Ezt kérdeztem tőle. Azt mondta, hogy az más, ha egy nő csinálja és ő egy percig sem tűrné, azonnal elhagyná. Próbáltam elmagyarázni neki, hogy az sem helyes, hogy ő ezt teszi a feleségével, de a válasza: "Az más, ha egy férfi csinálja. Apám és nagyapám is tartott szeretőt, nekem ez a véremben van, szükségem van rá..."
82. derintini (válaszként erre: 81. - D41005143d)
2013. jún. 1. 16:14

Most kénytelen vagyok igazat adni neked.

Nekem -ha lesz férjem-, nem akarom tudni, tart-e szeretőt.

:)

2013. jún. 1. 16:03
egy arany mondas-amit nem tudsz,az nem faj-ezt ne feledd el.
80. ittmost (válaszként erre: 78. - Ittmost)
2013. máj. 31. 18:24
Ja..vagy esetleg neki mindegy,hogy elmondod-e a barátnődnek? ezt még megkérdezném..mert lehet,hogy igen.Lehet,h azért veri nagydobra,mert azt akarja,h kerülő úton tudja meg a felesége,mert ő gyáva megmondani.
79. ittmost (válaszként erre: 74. - 32fab46f2a)
2013. máj. 31. 18:23
Ez a ffi valószínűleg semmit nem akar megoldani,-jó ez így neki-,csak a nő fáradozik vele.Akkor nem röhögné,és röhögtetné ki a feleségét a háta mögött.
78. ittmost (válaszként erre: 72. - Pocokdiszno)
2013. máj. 31. 18:20

Ha még mindig nem akarsz beleszólni,akkor legalább azt kérdezd meg a sráctól,hogy nem érzi-e h miylyen borzasztó helyzetbe hoz ezzel téged,hogy neked elmondja részletesen,tőled meg elvárja,hogy hallgass-vagyis tulképp hazudja barátnődnek???:vagyis h úgy csinálj,mint aki semmit nem tud,hogy mekkora a szar.

Engem ERRE nem tudnak rávenni senki,h ekkorát hazudjak miatta,másnak,akit szintén szeretek,inkább hagynám az egész barátságot mindkettőjükkel a fenébe-ha már megmondani nem akarod.

Nem érzed még,hogy ez az ember túl mocskos ahhoz,hogy a barátodnak tartsd?

77. a2571c53fb (válaszként erre: 1. - Pocokdiszno)
2013. máj. 31. 11:14
NEM!!!!! Nincs jogod beleszólni mások életébe ilyen mélységben, mivel az az ő életük és azt ők élik. Amit viszont megtennék az az, hogy férjet fülön fognám és elbeszélgetnék vele, hogy ezt most hogy gondolja vagy miért teszi?? ...és feltenném a legegyszerűbb kérdést, ha feleséged is ugyanezt művelné veled, akkor is így tudnál mosolyogni??
76. 9b68993820 (válaszként erre: 74. - 32fab46f2a)
2013. máj. 31. 11:02
Én gyávaságnak gondolom a boldog tudatlanságot. :) De abban igazat adok, hogy az embernek éreznie kéne, ha valami nagy gond van a kapcsolatában. Mindig lehetnek olyan hullámvölgyek, amikor félresiklik valami. :( Én szeretném megtudni, ha a férjem szeretőt tart, ha már nem vettem észre. :) Mert akkor lenne esélyem rendbe tenni, ami nem működik, vagy tovább lépni és keresni mást.
75. 32fab46f2a (válaszként erre: 66. - F758a7200f)
2013. máj. 31. 10:57
A szétkürtölés itt a fórumindítóra vonatkozik, akit ugye a férj a barátjának tekint, ezért elmondta neki mi a helyzet...nekem egy szem barátnőm van, mások csak ismerősök...én is megbeszélnék egy ilyen szitut vele, ha mondjuk én csalnám meg a párom...azért, mert a barátom, és megbízom benne...nem kiröhögés céljából.
74. 32fab46f2a (válaszként erre: 60. - 9b68993820)
2013. máj. 31. 10:54

Nem, nem akarnám, hogy elmondja... lehet, hogy boldogan, abban a tudatban élnék, hogy minden oké a kapcsolatommal...az egy dolog, hogy a tudtomon kívül nem az...de tudod, amit nem tudunk, nem is fáj...

Szerintem senkinek sincsen semmi joga ahhoz, hogy egy ilyen dologban beleavatkozzon mások életébe, hozzáteszem másban sem nagyon...Vannak ugye az őszintén, csak jót akaró barátnők, akiknek tényleg nincsen hátsó szándékuk, de szerintem többségében a sz*r kavarók vannak...akik merő élvezetből hordanak össze hetet-havat...

De ebben az esetben írta is a fórumindító, hogy a lány igyekszik megmenteni a kapcsolatukat...akkor meg valami gond csak van nem? Igen, mi előbb mondjuk el ha valami gondunk van, de azért ha két ember ismeri és szereti egymást, már kb. abból tudja, hogy a párját valami nyomasztja, ahogy levegőt vesz...kis túlzás ez így, de azt hiszem érthető :) Igen, sok nő nem gondolná, mégis megtörténik...no de nézzünk azért kicsit mi is magunkba...sosem csak a férfi a hibás, illetve a szerető, valami mélyebb probléma mindig van.

Itt nem a pár hetes "komoly kapcsolatokról" beszélek, hanem a valódiakról.

73. 9b68993820 (válaszként erre: 72. - Pocokdiszno)
2013. máj. 31. 10:50
A felesége mennyire jó barátnőd? Mert ha ők csak egy ismerős párocska, én ejteném őket, nem foglalkoznék velük. A felesége valószínűleg úgyis megtudja előbb vagy utóbb, ha a férje ennyire szétkürtöli. Ha közeli, jó barátnőd, én beszélnék vele a helyedben, az is lehet, hogy tudja vagy sejti, hogy mit művel a férje.
72. pocokdiszno (válaszként erre: 68. - A36415638d)
2013. máj. 30. 23:57

Ez tényleg így van. Kár volt elmondania nekem. Ő vígan szexel a szeretőjével, én meg itt őrlődök. Többször próbáltam vele beszélni, hogy ne csinálja, de a válasz: "nekem erre szükségem van".

Azt mondta, ha szakítana a nővel, az nem lenne megoldás, mert idővel keresne másikat.

2013. máj. 30. 18:35
Tudnia igen és utána lépni. Ennyi ez. Még van büszkesége.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook