Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te szerethetőnek tartod magad? fórum

Te szerethetőnek tartod magad? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
9. 8d00a82c06 (válaszként erre: 6. - Babyapocakban)
2022. máj. 16. 09:15

Ne hülyéskedj!

Tény,hogy nagy pofàm van,de önbizalom téren bizony vannak hiànyossàgaim!

Pl öngyűlölet,önmarcangolàs,tükör kerülése az nálam mindennapos.

2022. máj. 16. 08:28
Igen, pedig rengeteg hibám van. Kicsit máshogy kéne magadra tekinteni, és hidd el, te is megtalálod majd a jó tulajdonságaidat.
2022. máj. 16. 07:46

Máris sorolok neked, rólad:

- őszinte vagy

- magasra rakod a mércét akár önmagad, akár másokkal szemben

- kritikusan nézed a világot

- minden helyzetben kerülöd a konfliktusokat,

- igyekszel mások elvárásainak megfelelni,


De tudd: ezek a tulajdonságaid csak mások szemében jó tulajdonságok.

Saját magadra vonatkoztatva inkább úgy tekintenék rájuk, mint amiken "valamicskét" változtatni kellene! :))


De hogy a kérdésedre is válaszoljak: igen, én is szerethető vagyok!

Nekem sincs több hibám, mint bárki másnak, és nekem is van annyi jó tulajdonságom, mint bárki másnak. Én is ugyanolyan ember vagyok, mint bárki más. :))

6. babyapocakban (válaszként erre: 5. - 8d00a82c06)
2022. máj. 16. 07:40
Megleptél, mert nekem nem tűntél önbizalomhiányosnak. Persze az internet megint más, mint a való élet, ebben is.
5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 16. 07:37

Nem.

Mégis annyian szeretnek,hogy nem hiszek a szememnek!

2022. máj. 16. 07:23
Hogy a kérdésre is válaszoljak: én például tele vagyok hibával (belsővel és külsővel is). Nem szeret mindenki, az nem is cél, de sosem gondoltam, hogy ne lehetnék szerethető.
2022. máj. 16. 07:21

Drága, olyan nincs, hogy nincs pozitív tulajdonságod! Már ezekből a sorokból is látszik, hogy kedves ember vagy. Csak kicsit el vagy tévedve az életedben.

Ne nézz fel senkire! Amit hiszel az életükről, az valószínűleg messze áll a valóságtól.

Képezd magad önmagadból: önismereti könyvek, önismereti csoportok, pszichológus! És hidd el, mindenhonnan lehet jobb irányba fordulni, de ne csak várd, hanem tegyél érte! Ne így éld le az életed, hogy elkönyvelted magad szerencsétlen, szerethetetlen embernek. Karold fel magad és tegyél magadért valamit még ma! Először te szeresd meg önmagad!

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 16. 07:18

Erre az 5-5 kérdésre fel kell készülni, szinte mindenhol elsütik...

Egyébként meg simán szerethető bárki attól még, hogy nem tudja felsorolni a tulajdonságait, hogy miért.

2022. máj. 16. 07:05

Ki tudod jelenteni magadról, hogy X-Y tulajdonságaidat lehet szeretni?


Azért kérdezem mert én magamat nem tartom szerethetőnek. Nincs is párom, érdemleges nem is volt. Másokat akik évek óta kapcsolatban élnek tudom, hogy van pozitív tulajdonságuk. De én magamban nem látok ilyet. Voltam egy állás interjún ahol az volt a kérdés, hogy mondjak 5 pozitív, 5 negatív tulajdonságot magamról. Hát vért izzadtam. Én nem tartom magam olyannak mint azok a nők akikre felnézek.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook