Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te nem mész falnak a kínais fehérneműktől? fórum

Te nem mész falnak a kínais fehérneműktől? (tudásbázis kérdés)

2011. febr. 7. 10:08
alapból utálom a kínai cuccokat, mert nem is olcsóak, és nem is minőségiek, fehérneműt ha olcsón szeretnétek venni, akkor Budapest, Vörösmarty tér- New Yorker! nagy leárazások vannak most, ki lehet fogni bugyikat 290ért, de fűzőket is láttam már 1490ért! És ez azért nem olyan, mint egy Józsefvárosi piaci fehérnemű!!Nagyon sok fehérneműm van onnan, és nincs okom panaszra, pedig én mosógépben mosom őket, és nem kézzel!
23. globus (válaszként erre: 20. - C1e9612cd3)
2011. febr. 7. 08:52
Igen, általában a szabással van legnagyobb gond... ritkán próbálok ruhát kínaiban, de az összes alkalommal ezen akadtam ki. A nadrágok ülepe, a blúzok válla, ujja, még egy sapkán is el tudnak cseszni valamit. Valószínűleg nem szakmabeliek, hanem amatőrök varrják normában.
2011. febr. 7. 08:29

Nem, mert nem veszek a kínaiaktól semmit, amióta tudom, hogy szemétből állítanak elő mindent.

Szó szerint.

A világ legnagyobb szemétfelvásárlói. Tonna számra megy ki a szemét hozzájuk tőlünk is.

Ezt újrafeldolgozzák, lebontják. A műanyag flakonból textilszálakat készítenek, és ebből készítik a tömegcikkeket.

Lehet, hogy a zokni vagy alsónemű, de akár pulóver is előtte pl. vegyszeres doboz volt.

Nehéz ezt kikerülni, mert már nagyon sok helyen, csak kínait kapsz, de azért még egy-két helyen lehet mást.

2011. febr. 7. 06:19

Nem megyek falnak!

Van márkás és nem márkás is...

2011. febr. 7. 01:41

annyiszor akciózzák le különböző üzletekben a jó minőségű fehérneműket, h egyszerűen nem éri meg a kínai vackot megvenni. Most karácsony után is pld. a Women secretben voltak leakciózva a melltartók, bugyik. Nagyon régóta nem veszek már kínais fehérneműket. Se az anyaguk, se a minőségük nem megfelelő nekem. A szabásukról ne is beszéljek.... Mélyen kritika alatti mind.

No meg van outlet is, ahol szintén lehet jókat kapni, olcsón. H&M-ben is vannak bugyi csomagok is, amik tök jók. Márkás, minőségi dolog alatt nem csak a Skinny, Triumph, stb-t kell érteni, van más is a Nap alatt :)

19. Fisica (válaszként erre: 18. - Fisica)
2011. febr. 6. 22:28
12es hszbe:)
18. Fisica (válaszként erre: 17. - Panka78)
2011. febr. 6. 22:28

Pont azt írta hogy megvette, használta, és csúnya lett a melle

(gondolom nem 1 alkalom alatt lett olyan...)

17. Panka78 (válaszként erre: 15. - Fisica)
2011. febr. 6. 14:03

Miért lenne hülyeség?


A fórum pont erről szól, hogy ezért nem veszi meg!

2011. febr. 6. 13:58
én 500ért veszem a kínaiban a melltartót,ami nem rossz és én megvagyok velük elégedve,nem veszek szivacsosat mert így is nagyok,de 500ért nem láttam még minőségit,legolcsóbban is több ezerért.
15. Fisica
2011. febr. 6. 13:45
melltartó a hibás a csúnya formáért, ez milyen hülyeség már...ha nem jó akkor nem kell felvenni, nem?:)
14. emagdi
2011. febr. 6. 10:42
az már duplán súlyos, ha valaki kínait vesz, ráadásul még magában is kárt okoz... :D
2011. febr. 6. 10:35
bugyikkal nincs semmi bajom,ha ráakadok egy jobb fazonra,akkor bespájzolok,ám a melltartók gyalázatosak:-)
2011. febr. 6. 10:05

Én pl. el sem tudom képzelni, hogy azokat a melltartókat milyen mellformára gyártják, vagy egyáltalán milyen mellekre?!?!??!?!


Nincsenek csúnya melleim, de ezeknek a "szerkezeteknek" sikerül botrányos csúnyára formázni:D

2011. febr. 6. 09:53
nem. egyszerűen kikerülöm. (a falat is)
2011. febr. 6. 09:49
De! Borzalmas!
2011. febr. 6. 09:47
sztem semmi baj a kínais cuccokkal, nekem szinte csak az van és a minősége is megfelelő, nálam nem megy hamarabb tönkre mint egy márkás cucc és olcsóbb is.
2011. febr. 6. 09:32
nem megyek falnak: eszembe sem jut megvenni
2011. febr. 6. 08:06

Melltartót ugyanannyiért lehet rendeset is kapni...nem éri meg kínait venni. Egyszer egy kínaisból kijött a merevítővas mosás közben és majdnem tönkrevágta a mosógépemet...ja, és rozsdás vasból volt...grrr.

Alsónál én az anyagát nézem mindig...ha műanyag, akkor szóba se jöhet. De találtam már tiszta pamutot kínaiban, nagyon jó áron.

2011. febr. 5. 23:42

én is volt, hogy megpróbáltam "kiműteni" a szivacsot, gondoltam akkor hordom majd anélkül, de hát nem segített a dolgon. Ikersapkának még jó lehet :D:D:D

DE egyébként melltartó elég ritkán jó a kínaiból.

5. Jéghegy (válaszként erre: 3. - 9925394c3b)
2011. febr. 5. 23:39

Pontosan. A tegnapi fűzőt kimosta, és összeállt benne a szivacs, pedig nem 2 forint volt.

Olyan ideges lette, hogy a mellrészből kivágtam a szivacsot, most meg dobhatom ki:S

..de mindegy, mert se így, se úgy nem lehet hordani:(((((((

2011. febr. 5. 23:38

Tegnap pl. vettem egy fűzőt az Asiában, botrányos..

Ma betévedtem a Westendbe, és majdnem elájultam. Minőségi fűző féláron..

Hát mit mondjak? Ég és Föld!

2011. febr. 5. 23:37
bugyikkal nins bajom, és van ahol a melltartók is jók, e valahol botrányosan szar a minőségük, töbször volt már, hogy összemnet benne a szivacs....ugyhogy mostanában melltartóból inkább kevesebb van e az jobb minőségű.
2011. febr. 5. 23:36

Bugyikkal semmi gondom, de a melltartók, fűzők botrányosak.

56 réteg szivacsbetét, borzalmas formák.

2011. febr. 5. 23:36
Te nem mész falnak a kínais fehérneműktől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook