Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te mivel köszöntenéd fiadat 18.dik szülinapján? fórum

Te mivel köszöntenéd fiadat 18.dik szülinapján? (beszélgetős fórum)


12. Tikka
2009. jún. 20. 16:14
Az én fiam 3,5 hét múlva lesz 18 éves.Én is tanácstalan vagyok.Jó olvasni az ötleteket!Boldog szülinapot a "pici"fiadnak! :)
2009. ápr. 6. 10:49
Egy szép komoly márkás órával.
2009. ápr. 6. 09:18
Még nem tudom, csak két év múlva lesz.
2008. dec. 16. 15:29
autó:)
2008. máj. 7. 10:17
Bulira tudom még ajánlani pl. a világító jégkockákat is (írd be a googleba, több ajánlatot is kapsz)
7. caravell (válaszként erre: 3. - Valcsi)
2008. máj. 7. 10:14
Utazni lehet Magyarországon is, pl. egyszer valakinek zebegényi hétvégét adtam ajándékba, de mindenféle szép helyeken sok a kiadó magánnyaraló, két főre már 5000-ért lehet/éjszaka bérelni és szép hétvégét nem csak nyáron és nem csak víz mellett lehet csinálni, most lehet jókat kirándulni.
6. caravell (válaszként erre: 3. - Valcsi)
2008. máj. 7. 10:05

A mi pilótánk számát elküldöm priviben.

Az a jó, hogy lehet nála ajándékutalványt venni, vagyis az ünnepelt maga dönti el,h kivel és mikor akar repülni. Van honlapja is, nézd meg. Nagyon kedves ember, szívből ajánlom.

5. caravell (válaszként erre: 4. - Valcsi)
2008. máj. 7. 10:02
Szerintem kegyetlen nagy poén, mi nagyon élveztük ezt a "csak úgy bohóckodás"t, verset mondunk meg énekeltünk héliumtól eltorzult hanggal. Az ötlet egyébként a meglepkék.hu-ról származik. A probléma inkább a 20 fő, fejenként legalább 4 lufit számolni kell, mert a hatása csak fél-egy perc.
4. valcsi (válaszként erre: 2. - Caravell)
2008. máj. 6. 19:30

Kedves caravell!

És a héliumos parti miből állt? Ha, jól sejtem csak úgy bohóckodtak a héliuum adta lehetőségével. Hiszen még gyerekek! Nem lehet valami rossz poén a legalább 20 fiatal társaságában?

valcsi

3. valcsi (válaszként erre: 2. - Caravell)
2008. máj. 6. 19:23

A sétarepülés tetszik, bár mi Nyíregyháza környékén lakunk, de nem akadály a fiatalságnak (van barátnője), hogy elutazzanak. Nem tudom, hol lehet egy ilyen sétarepülést lefoglalni?

valcsi

2008. máj. 6. 14:05

A lányom a 18. szülinapjára egy bécsi hétvégét kapott, igaz nem egyedül,hanem a barátjával ment. A 20.ra meg sétarepülést a Dunakanyar felett egy kis négyüléses csesznával.

Vagy nem ajándékötletet hanem bulisat szeretnél? Mi egyszer rendeltünk héliummal töltött lufikat és csináltunk hélium partit, hát majd megszakadtunk a nevetéstől.

2008. máj. 5. 21:45

A hétvégén lesz a fiam 18 éves. Van valami találó ötletetek? segítsetek!

Valcsi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook