Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » TE mit vársz egy baba-mama börzétől? Árultál már ilyenen? fórum

TE mit vársz egy baba-mama börzétől? Árultál már ilyenen? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 18. 13:28
csalódtam!
12. tatum
2009. szept. 8. 18:06
Én még nem árultam börzén ,de viszont vásároltam már.Jó állapotban lévő rugikat ,nadrágokat vettem 300 ft-os db áron, esetleg 1-2 volt ami egy kicsit ki volt bolyhosodva,de még így is megérte. Én is majd ott szeretném eladni feleslegessé vált babaruháinkat,babadolgainkat, kocsit,kompot stb, persze reális áron.
11. c42aaaac41 (válaszként erre: 7. - Babáca)
2009. szept. 7. 12:41
helypénz a nagy börzére 4000.- és 5500.-.Nálunk a kis börzén 600.-
10. Kedveske (válaszként erre: 7. - Babáca)
2009. szept. 7. 12:36
Igen nálunk mindenki kap egy asztalt, a helypénz jelenleg 500 Ft. Pécsen- ezt csak hallottam másoktól - duplája az ár, és az asztalt neked kell vinni. Ott vannak babaoltosok is, nem csak kismamák, anyukák.
9. Kedveske (válaszként erre: 8. - Kedveske)
2009. szept. 7. 12:34
Bocsánat az elütésekért, de sietek. Talán azért így is értehető volt az irományom:-)
2009. szept. 7. 12:33

Nálunk, kb negyed ébenete van babbörze. Csak anyukák, és apukák árulják a cuccokat (ruha, babakocsi, kismama ruha, esetleg megmaradt bontatlan bébiétel, játék) §-7 éves korig szoktak cumókat kihozni, és viszont eladók nem lehetnek ott.

Én egyszer árultam, amikor eladtam a babakocsit, meg a fölöslegessé vált nagyobb dolgokat.

Vásárolni csak olyantől vásárolok, akiről tuti tudom, hogy csak minőségi, és nem turis rucikat árul, persze nem horro áron.

Azért nálunk az nem jellemző, hogy valaki a turit felvásárolja és eladja a börzén.

2009. szept. 7. 12:28
És a helypénz? Gondolom az is van és változó lehet.
2009. szept. 7. 10:40
ja az ár attól függ,hogy ki mennyire pofátlan.sajnos mást nem tudok mondani.aki megveszi a turiban cirka 50 ft-os darab áron a cuccot és útána 1500 ft-ért adja tovább,az gusztustalan.de sokszor belefutottam olyan szülőbe,aki 100 forintért adta a cuccait,csak ne maradjon rajta.hiszen már úgysem használják soha és csak a helyet foglalja alapon
5. c42aaaac41 (válaszként erre: 3. - Babáca)
2009. szept. 7. 10:38

mi a BNV területén megrendezett nagy bababörzére járunk többnyire.ez évente 2szer van.most okt.17-én.itt vannak gyártók is.pelus,kaja,babkocsi,új cuccok stb.meg persze az egyéb népek akik asztalon árulnak.viszont eladók anyukák,apukák.

a kis bababörzéken inkább csak a szülők és a viszonteladók vannak.ott nincsenek nagykeresek.

2009. szept. 7. 10:31
Én csak egyen voltam, amit Zalaegetszegen rendeztek. Nem akartam a kinőtt ruhákat árulni, így csak szét néztünk. A gyerekeknek kifestették az arcát ingyen és ugrálhattak egyet. pár ruhát megnéztam, de csak kicsik voltak kirakva arra nem volt szükségem.
2009. szept. 7. 10:23

Milyen lehetőségeket kínálnak egy ilyenen? Kapsz egy asztalt?


Ahová te viszed, ott szolgáltatók is vannak,(pelus, babaételes..) vagy kismamák inkább?


VAgy ettől nem függ az ár?

2009. szept. 7. 10:19
mindig szoktunk menni,mint vásárlók,de egyre inkább azt veszem észre,hogy sok asztal nem a saját kinőtt ruháitól akar megszabadulni,hanem a turiban potom pénzért felvásárolt árut akarja eladni horror áron!természetesen tisztelet a kivételnek.idén én is ki szeretném vinni a gyerek ruháit,mert 2 és fél év alatt rengeteg holmija jött össze.az biztos,hogy reélis áron fogom adni őket,mert nem szeretném haza cipelni,mert csak a helyet foglalja.
2009. szept. 7. 10:15
TE mit vársz egy baba-mama börzétől? Árultál már ilyenen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook