Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te mit választanál egy kisgyermekkel az oldaladon?Biztonság=megalkuvás avagy a lángoló szerelem, meglátjuk mi lesz belőle alapon..? fórum

Te mit választanál egy kisgyermekkel az oldaladon?Biztonság=megalkuvás avagy a lángoló szerelem, meglátjuk mi lesz belőle alapon..? (beszélgetős fórum)


1 2 3
16. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 14. - Havran)
2012. okt. 3. 23:36
lányom nélkül soha.. tipikus. aki ezek után belemegy egy ilyen kapcsolatba, az meg is érdemli.
2012. okt. 3. 23:35

Én egyértelműen a biztonságot választanám egy kisgyerekkel. A lángoló szerelem úgyis elmúlik, a gyereket viszont kiragadod a szerető családból, az apjától, aki ráadásul imád titeket.

Szerintem önzőség lenne otthagyni, bár, ha részedről menthetetlen a dolog, előbb-utóbb úgyis elhagyod. Én lehet konzervatív vagyok, de nem tenném.

14. Havran (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2012. okt. 3. 23:33
Azér irtam a végére,hogy itt máshogy élnek.otthon a hazájukban tuttttti nem ilyenek.
13. andi6020 (válaszként erre: 11. - Havran)
2012. okt. 3. 23:30
A hangsúly az ITT-en van. :(
12. temmp
2012. okt. 3. 23:29

Soha soha soha!!! egy volt osztálytársam a vakságig szerelmes volt, a házasságig a férfi a tenyerén hordozta, tisztelte mint nőt, megadott mindent, minden szava maga csoda volt a szájábó, a gyerekekkel tüneményes. Aztán jött a házasság. A barátnői megtiltva, a családja megtiltva, idegen férfiakra rá sem nézhet, a férjnek volt még másik két nője, gyerekeket akart minden áron, majdnem megerőszakolta!!!, amikor kezdett kinyílni a szeme. Ki akarta vinni külföldre, ahol totálisan el lett volna szigetelve és talán soha nem jön haza. Egy volt barátja segített megszökni, a válást talán soha nem mondták ki, annyit hallottam, hogy évekig bjkált, nem tudom mi lett végül vele.

Az a kultúra totál más, min a miénk. A gyermeked soha de soha ne kerüljön a gyámsága alá és te soha de soha ne menj hozzá. Ne legyél a tulajdona.

11. Havran
2012. okt. 3. 23:29
Különben az arab pasik itt nagyon úriemberek tudnak lenni,máshogy élnek mint otthon.
10. andi6020 (válaszként erre: 3. - Cb4d6e9d49)
2012. okt. 3. 23:23
Ajajjj, ennek nehogy sírás legyen a vége....
9. b235ac96d5 (válaszként erre: 1. - Cb4d6e9d49)
2012. okt. 3. 23:21
Én a biztonságot választanám!:)
2012. okt. 3. 23:20

olvasd el, hasznos:

[link]

7. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 3. - Cb4d6e9d49)
2012. okt. 3. 23:17

muszlimmal soha.


korlátozzuk a nőt, ahol lehet, vesse alá az akaratukat a miénknek, szolgálja ki a férfit mindenben...és tűrjük el, ha megcsal.. Ha ezt szeretnéd, hajrá.

Mert előbb-utóbb ez lesz.

Speciel van pár példa a közvetlen környezetemben. Az egyik magyar lány most szökött angliába a két gyerekével apuci elől.

2012. okt. 3. 23:15
Ja kozben megneztem az adatlapodat latom algir.Te dontesz,mi csak tanacsot adhatunk..egyre kerlek:a sajat es GYERMEKED biztonsaga erdekeben ne hagyd el az orszagot!Ha egyszer kimentel lakni,senki nem tud segiteni neked.A muszlim vallasnak te csak a jo oldalait soroltad fol,vannak nagyon rosszak is,de valoszinu hiaba mondanam el neked,mert a szerrelemtol most ugysem latsz.
2012. okt. 3. 23:11
Én a biztonságot választanám,de te élsz ebben a kapcsolatban igazán tanácsot nem lehet adni.
4. 9678a02221 (válaszként erre: 3. - Cb4d6e9d49)
2012. okt. 3. 23:07
Milyen nemzetisegu?Mert a vallasat mar emlitetted,de a nemzetiseget nem.
2012. okt. 3. 23:04

Meglévő kapcsolat,melyben esély nincs,hogy boldog légy,de tudod,hogy a férfi az életét odaadná értetek,avagy a másik,akinek egy mosolya többet jelent a világnál,a hangját hallani is boldogság,de fogalmad nincs milyen lenne mellette az életetek,hisz ugye nem éltél még vele.

Annyit elöljáróban,hogy a szerelem nevű,gyökeres változást is hozna az eddigi életmódon gyökeresen kéne változtatnod..Muszlim..És kérem,aki erről nem sokat tud,ne ítélkezzen azonnal.nem minden muszlim rossz,sőt.Szerintem azok a tanítások,miszerint ne igyunk alkoholt,ne dohányozzunk,tiszteljük a nőket és az anyákat mindenkinél jobban,neveljük gyermekeinket tisztességre és tiszteletre,ezek nem olyn rossz dolgok,dióhéjban..

2012. okt. 3. 23:03

Ismerkedj ha olyan a férfi közös progik a gyerekkel együtt: állatkert, vidámpark, meki....

Aztán meglátod mi lesz belőle..

2012. okt. 3. 22:59
Te mit választanál egy kisgyermekkel az oldaladon?Biztonság=megalkuvás avagy a lángoló szerelem, meglátjuk mi lesz belőle alapon..?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook