Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te mit választanál egy kisgyermekkel az oldaladon?Biztonság=megalkuvás avagy a lángoló szerelem, meglátjuk mi lesz belőle alapon..? fórum

Te mit választanál egy kisgyermekkel az oldaladon?Biztonság=megalkuvás avagy a lángoló szerelem, meglátjuk mi lesz belőle alapon..? (beszélgetős fórum)


1 2 3
46. memimemi (válaszként erre: 40. - Cb4d6e9d49)
2012. okt. 5. 09:42

Teljesen elvakít a szerelem. Biztos, hogy a férfiba vagy szerelmes és nem magába az érzésbe?

Próbálj egy kis időt szakítani magadra, maradj picit egyedül és gondold végig alaposan a dolgokat.

Milyen a kapcsolatod a gyereked apjával? Milyen az életetek hármasban? Jó vagy rossz? Hol romlott el? Hogyan tudnál, tudnátok rajta változtatni, hogy jobb legyen?

Ha menthetetlen, és ki akarsz lépni, akkor azt ne egy másik pasi kedvéért tedd, hanem magad miatt!

Ha a muszlim férfi miatt akarsz kilépni, akkor a gyereked hagyd az apukájánál és menj egyedül.


Amíg egyedül vagy olvasd/nézd újra pl. a Lányom nélkül soha, illetve a Fátyol mögött c. könyveket, filmet.

2012. okt. 5. 08:44

Biztonság. Nem lenne pofám otthagyni egy férfit, aki anyává tett, és aki megtesz értem és a gyerekemért mindent. Ahogy lentebb is írta valaki: az elromlott dolgokat nem kidobni kell, hanem megjavítani. Lehet ezzel is próbálkozni. Persze az ember vágyik a változatosságra; ki nem? De mérlegelni kell azt, hogy mit nyersz és mit vesztesz. Félretéve a rózsaszín szemüveget.

Amikor egy nő gyermeket vállal és szül, felelős érte.

Az én szüleim elváltak, és ez törés volt az életemben, hatalmas. Elkallódhattam volna, mint sok más gyerek, de szerencsére volt lelkierőm ahhoz, hogy ne keveredjek rossz útra. De nem mindenki ilyen szerencsés.

Ne ragadd ki a gyermekedet a megszokott közegéből! Neki egy biztos pont vagy te, és a másik biztos pont az életbében az apja.


Tedd ezt a muszlim álmot az emlékeid közé. Addig, amíg még szép emlékként lehet kezelni! Kívánom nektek a legjobbakat.

44. Kukacc (válaszként erre: 40. - Cb4d6e9d49)
2012. okt. 5. 08:22
Biztos, hogy nem ismered, másképp nem áradoznál a pozitív oldaláról(arról a nagyon - nagyon - nagyon kevésről)
2012. okt. 5. 05:58
ajjaj.:/ remélem meggondolod magad,és hallgatsz a lányokra! az életed nem vicc,hogy holmi kamuszerelem miatt tönkrevágd. legyen az muszlim,vagy tök mindegy. egy gyerekes anya mindig esendő a férfiak szemében,pláne ha egyedül neveled,v.rossz a házasságod. a döntés,h.sajnálatból kellesz-e valakinek,vagy azért mert tényleg szeret,és elfogad:rajtad múlik. ne kapaszkodj meg akárkibe! egy gyerek mellett nem lehet már ugrálni egyik kapcsolatból ki,másikba be. hogy muszlim az illető,az csak hab a tortán. illetve nem az a finom édes hab...:(
2012. okt. 5. 01:32
Muszlimmal én sem... pedig lehetett volna volt sulis társammal kapcsim...
41. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 4. - 9678a02221)
2012. okt. 5. 01:24
Algír
40. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 30. - Kukacc)
2012. okt. 5. 00:57

Nem mondta senki,hogy bárhová is el akarok menni,főként nem gyerekkel együtt.

Én nem utazom..De köszönöm!Írd le kérlek a vallás sötét oldalait,mert lehet,hogy nem ismerem kellőképp..Köszönöm!

2012. okt. 4. 14:27
megart = megtart
2012. okt. 4. 14:27

Még valami.

Ne légy kishitű! Miért gondolod, hogy csak ez a két választásod van, ami egyébként ugyanaz. Miért kell férfit választani?

Válaszd saját magadat! Ha nem jó a kapcsolatod és nem látsz esélyt a javításra, akkor lépj ki belőle. Egyedül, magadért!

Nincs értelme fütyikbe kapaszkodni, állj a lábadra, az is megart, hidd el! :)

2012. okt. 4. 14:21

Egyébként miért egyértelmű, hogy te vedd fel a muszlim hitet?

Miért KELL felvenned? Miért nem veszi ő fel a katolikus/református/akármit?

Csak nem azért, mert ő a férfi és ő mondja ezt meg/ ő tudja jobban?

36. mumster (válaszként erre: 35. - Mumster)
2012. okt. 4. 14:18

Felnőtt nő vagy. De anya is.

Ez, amit tervezel jó lenne a gyerekednek?

Egy új férfi apa helyén sokkoló, de mellé új, gyökeresen más vallás, esetleg ország?

Ha erre készülsz számolj vele, hogy a férjednek több esélye van megkapni a felügyeleti jogot a gyerek felett. Te a gyerek egész életét akarod fenekestül felforgatni egy pasi kedvéért. Miért is? Szépen beszél? Jól forgatja a szavakat? A mosolya? A hangja?

És mit tud adni a gyerekednek cserébe az elvesztett apáért, barátokért, nagyiért? A muszlim vallást? Ne röhögtess!

35. mumster (válaszként erre: 3. - Cb4d6e9d49)
2012. okt. 4. 14:13

Remélem azon tanításaival is egyetértesz: a gyerek az apáé. Mert nem csak a jó és szimpatikus tanokat kell elfogadni és aszerint cselekedni, hanem az összeset.

Nem kell a muszlim vallásig zaladni, hogy szép és jó dolgokra tanítására lelj. Minden vallásban meg lehet találni az értéket.

Inkább nézd a kultúrkört, az országot, a várost, a családot ahonnan jött ez az ember. Ahogyan ott élnek, ahogyan ott viselkednek, amilyenek az ott elfogadott normák oly módon fog élni veled ő is.


Hányan élnek boldogan azzal, aki miatt robbant a család? Kevesen

Hányan élnek boldogan azzal, akivel teljesen más kultúrából jönnek? Kevesen

A kettő együtt? Léteznek csodák ...

2012. okt. 4. 13:09

A muszlim fickót nagyon gyorsan felejtsd el, szakíts meg minden kapcsolatot vele, amíg nem késő! SOHA ne adj oda neki semmi személyes cuccot és SOHA ne utazz el vele, a kedvéért! A szerelem vak, ezért hallgass azokra, akik reálisan látják. Nem ítélkezem, de a vallásnak nem csak azok a szép és jó oldalai vannak, amiket leírtál.

A gyereked érdekében válaszd a biztonságot! Ha nem vagy boldog a gyereked apjával, lépj ki a kapcsolatból, de ne menekülj egy másik kapcsolatba. Főleg ne egy muszlim férfival.

33. temmp
2012. okt. 4. 11:50

[link]


ő csak "koreai", lehet tanulni az esetből - márha hoxa ki nem törli a linket

2012. okt. 4. 10:29
De hol van a forumindito?
31. michelle.r (válaszként erre: 1. - Cb4d6e9d49)
2012. okt. 4. 10:18

Soha életemben nem alkudtam meg semmiben és az élet mindig "díjazta", hogy volt bátorságom változtatni. Ha nem vagy boldog a kapcsolatban, tégy meg mindent,hogy azzá légy. Lehet, hogy nem rajta múlik, te vagy képtelen a boldogságra.


A dolgokat nem lecserélni kell, hanem megjavítani. Ha nem meg és tényleg mindent megtettél, akkor lépj ki. Csak egy boldog és kiegyensúlyozott szülő tud boldog és kiegyensúlyozott gyereket nevelni.


Viszont egy muszlimmal ilyen felületes ismeretség után komolyan tervezni nem kockázatvállalás, hanem egyenesen esztelenség. Őket az adott szavuk csak akkor kötelezi, ha azt egy muszlimnak adták ;) Ne hagyd el Európát a kedvéért, nagyon kiszolgáltatott leszel.

30. Kukacc
2012. okt. 4. 09:46

Istenem, mennyire sötét emberek vannak, komolyan... :/



Kedves fórumindító, Te CSAK a pozitív oldalait írtad le a vallásnak, holott 2-szer annyi a negatív oldala.

Ha annyira belebolondultál, menjél, de a gyerekedet ne vidd. Nem kell az ő életét is elcseszni.

És nem kellene a gyerekedet veszélynek kitenni. Nem értem, miért erősebb a "szerelem" a felelősség érzetednél.

2012. okt. 4. 09:36
a biztonságot!!
2012. okt. 4. 09:25
Szerintem itt nem pont a vallásról van szó! De miért hagynád ott azt, aki szeret téged? Az a baj ezzel a hatalmas szerelem, rózsaszín felhős szarral, hogy elmúlik!!! Előbb, mint gondolnád. Viszont az előttem íróknak igaza van. NE LÉGY ÖNZŐ!!! A gyerekedért vagy felelős, én már csak tudom, én is anya vagyok. A gyerek lemondásokkal jár!! Úgy dönts, ahogy a gyereknek a legjobb!
2012. okt. 4. 07:43
Biztonságot.Soha nem jönnék össze muszlim férfival!
2012. okt. 4. 00:08

Hát szerelmes kérdező, szerintem ne akard meglátni mi lenne belőle.

Nekem is van ismerősöm aki 2 éves gyerekkel lépett le a muszlim családból és szökött haza. Én a helyedben maradnék a férjemmel. Már csak azért is, mert megígérted neki, hogy a felesége leszel,amíg éltek. Nem értem egy nőnek és a gyerekének miért ne lenne elég a biztonság és odaadó apa, férj???

Már nem tinédzser vagy, felelős vagy a gyerekedért és magadért is, ne csinálj hülyeséget. Tudom nem direkt lesz szerelmes az ember, hanem csak úgy jön. Én a helyedben kerülném a fickót és majd elmúlik szépen, csak egy kellemes emlék marad. A szerelem nem döntés kérdése, a hűség viszont igen. Te mennyire örültél volna ha 7 éves korodban az anyád kivisz algíriába egy muszlim pasi családjához, apucit meg itthon hagyja? Vagy ha egyedül megy ki és téged itt hagy?

25. timycat (válaszként erre: 23. - Timycat)
2012. okt. 3. 23:52
jav *nem közvetlen ismerős
24. timycat (válaszként erre: 20. - Epresfank76)
2012. okt. 3. 23:52

Ebben a legnagyobb gáz, hogy kiviszi a 7 éves kislányát is :(

Komolyan hogy lehetnek ilyen idióták a nők? 42 évesen ennyi esze van, akkor menjen azt "szívjon" de szegény gyereket ennek kitenni... pffff

23. timycat (válaszként erre: 21. - Havran)
2012. okt. 3. 23:50
Egy barátnőm barátnője -szóval nekem közvetlen ismerősöm- járt szír muszlimmal, itt tanult egyetemen a pasi, persze hogy szexeltek, majd a srác hazavitte bemutatni a családnak, aztán kiderült, hogy bár a lány a fiuk előtt szűz volt, de már nem az... alig tudott hazaszökni, még a "nagy szerelme" is ellene fordult, komolyan attól félt, hogy odaadják a beduinoknak (vagy a frász tudja hogy hívják az arrafele mászkáló nomád népet), az volt a mákja, hogy muszlim-anyuka elég sötét volt így nem az útlevelét vette el hanem valami fis-fos tagsági igazolványt
22. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 20. - Epresfank76)
2012. okt. 3. 23:43
A muszlim férfiaknak lehet szexuális kapcsolata hajadon nőkkel. Férjezettekkel nem lehet. :) Úgyhogy nem mindent tilt a vallásuk..
21. Havran (válaszként erre: 18. - Timycat)
2012. okt. 3. 23:40
Nekem ez eszembe se jutott,az utolso mondatod,van benne valami.
2012. okt. 3. 23:39
Jaj most ismerkedtem meg egy csajjal,aki nem is túl fiatal 42 éves.És elvált,van egy hét éves lánya.És egy muszlimmal van szerelemben,akivel élőben nem is látták egymást,de hozzá akar menni.Mindenki óva inti,de nem hisz senkinek.A barátnője mondta neki,h valami lélekgyógyász látó mondta,h kihasználja a csávó,rabszolgát csinál belőle majd,meghogy közben van sezxuláis kapcsolata más nőkkel,de előadja,h ő nem mert tiltja a vallása.Jaj én igazából nem hiszem ezt el,h jóra vezetne,de én csak egy fél idegen vagyok neki.Annyira bánt.Mindenesetre,ha kimegy kérem küldjön sms-t ha bajba kerülne.Mondtam a sok ossz példát de szerinte ott nem ilyenek.De most fűt-fát ígér a faszi,hő fog főzni rá,ha kimegy.Hát én nem hiszek el ilyet egy ilyen kultúrából érkezőnek,h tiszteli a nőt.Már muszlim keresztnevet is adott a csajnak.Bennem konganak a vészharangok,de hát nem szólhatok bele nagyon,de azért többször elmondom a véleményemet.
19. Havran (válaszként erre: 16. - 57aa4ea1e8)
2012. okt. 3. 23:38
Láttam és olvastam is,ezért is irtam.
18. timycat (válaszként erre: 3. - Cb4d6e9d49)
2012. okt. 3. 23:37

felejtsd el a "szerelem" alatt futó pasit


Ha nagyon unod a kapcsolatodat akkor keress valami "hazait" de a muszlimok csak itt tündérbogarak, ha hazai környezetbe kerülnek/kerültök pokollá teszik az életedet :S


Belegondoltál abba, hogy mondjuk hazavinne a családjának bemutatni, úgy hogy már van gyereked? A család és idővel az ő szemében is a csótány a sarokban előrébbvaló lenne nálad

17. Pen80 (válaszként erre: 11. - Havran)
2012. okt. 3. 23:37
Én laktam arabokkal egy koleszban, nem mindig viselkedtek a mi normáinknak megfelelően...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook