Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te mit tennél, ha...ADJATOK TANÁCSOT KÉRLEK!!!! fórum

Te mit tennél, ha...ADJATOK TANÁCSOT KÉRLEK!!!! (beszélgetős fórum)


29. SReni
2009. szept. 4. 10:01
Én csak most találtam meg ezt a fórumot. Azóta mi a helyzet?
28. herengtimea (válaszként erre: 26. - Lexi018)
2008. szept. 25. 10:48
hát ezt nagyon jol csináltad,de ha még egy ilyen eset kiderulne,akkor tényleg legyen vége,mert ha még egy esélyt adnál,akkor tudná,hogy csak a szád jár.a legtobb férfi ezért nem veszi komolyan társát,mert tudja hogy csak a levegobe beszélnek és úgysem hagynák el.aposom 20 éven keresztul ivott,anyosom mindig fenyegette elhagylak,ha nem hagyod abba,a férj egy-két napra abbahagyta az italozást,aztán újra kezdte,mígnem egy napon anyosom 30 évnyi házasság után elhagyta,3 honapnak kellett eltelnie míg a férj rájott az asszony tényleg nem jon vissza,letette a poharat és visszakonyorogte magát,azota eltelt két év és nagyon boldogan élnek,ok is szerelmesek.
2008. szept. 25. 09:45
vélemények?
2008. szept. 25. 09:45
Nah, beszámolok mi történt!!!jött és nagyon mérges voltam rá.Egyszerűen...meg is akart ölelne de ellöktem magamtól.Beszélgettünk és kérte adjak még egy esélyt.Mondtam nem, vége, ennyi volt, szakítok.Nagyon szomorú lett, könnyben úsztak a szemei.Kérdezte, hiányozni fogok?mondom, igen, nagyon, és már zokogtam is, pedig addig próbáltam tartani magam...mondtam neki, jobb ha most elmész, kérlek menj el,VÉGE!!!!De csak nem ment el, megnéztem az emailjeit, iwiwjét, mindent.Annyiszor kérte h csak egy esélyt..mondta , hogy nagyon szeret...de mindig mondtam , hogy enm és ő mindig ujra könnyezni kezdett...Belegondoltam, vajon tényleg szeret?s ujra h csak még egy esélyt...Felmutattam...HOGY EGYET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!egyetlen egyet, egy utolsót!!!!!!!!!!!!és akkor megölelt és zokogni kezdett ő is meg én is, örömünkben.Azért cselekedtem igy, mert azt hiszem csak nyerhetek vele.Bízom benne, hogy elég lecke volt ez neki és tényleg más lesz.NAGYON SZERETEM ŐT,IMÁDOM ÉS NEM TUDOK ÉLNI NÉLKÜLE!!!!2ÉVE A PÁROM ÉS NEMTUDOM MIÉRT, DE KOMOLYAN UGY ÉRZEM , HOGY Ő AZ IGAZI...
25. 0c97fbb607 (válaszként erre: 8. - Lexi018)
2008. szept. 23. 09:10
Akkor szeresd!:DD
24. Myrad (válaszként erre: 19. - Lexi018)
2008. szept. 23. 09:07
na erről tudnék mesélni... az 4, hát annyira nem szép év volt... persze nekem is annak tűnt közben és még utána is egy darabig.. megcsalt.. ezt már nem nyeltem le... ostoba voltam, és beleestem abba a hibába, amibe te... tönkretettem magam érte, amiért az volt a hála, hogy megalázott, ahol csak tudott... fátylat húztam a szemem elé, hogy ne lássam a defekteket, de egy idő után már a fátyol is kevés volt.. gondolj bele: tényleg azt akarod, hogy idegbetegen éld le az életed, folyamatosan azon aggódva, vajon kivel van, és vajon tényleg dolgozik-e, vagy más ágyában hempereg? Mert én erre mondtam azt anno, hogy köszönöm, nem... és én is azt hittem, hogy soha többé senkivel... és most nagyon boldog vagyok a párommal, aki szeret és megbecsül és az a görény a nyomába sem léphet...
2008. szept. 23. 08:59

Remélem, történt valami előrelépés....és jó írányba...

Szurkolok!

22. Piroo
2008. szept. 22. 12:44
Szia Lexi! Sikerült beszélnetek? Kár lenne a kapcsolatotokért, hiszen olyan sok mindent túléltetek már. A történtek meg régen voltak, betudható annak, hogy fiatal a barátod, és a távolság miatt tette ezeket. (Jó, lehetett volna olyan türelmes és hűséges mint te...), de lehet mostanra megjött az esze és tudja, hogy mit akar! (téged :)
2008. szept. 21. 18:29
Mit tennél ha olyanba lennél szerelmes akivel úgyse jöhettek soha össze ,de nem tudod elfelejteni..
2008. szept. 21. 11:57

Az idő megszépítette az emlékeidet, mint írod: "két szép év..." De ha ilyenek történtek, akkor nem is volt olyan szép az a két év. Ezt kellene tudatosítanod magadban. Biztosan vár rád valahol egy olyan fiú, aki jobban megérdemelné ezt a szeretetet amit most érzel. Nem érdemes ezzel a komolytalan szoknyapecérrel kínlódni. Ne várd meg, míg olyan érzések alakulnak és rögződnek benned, amik esetleg ellehetetlenítik további kapcsolataidat más fiúkkal.

Az élet túl rövid, élvezned kellene, nem a fájdalmat kerülgetni.

19. lexi018 (válaszként erre: 17. - Hajni80)
2008. szept. 21. 10:42
sajnos vannak...ugy szeretem őt, mint még soha senkit, mindig azt hittem , h csak vele lehetek boldog s hiszem ezt még sajna most is.Mit csináljak?kavarog afejemben minden...2 szép év...sok emlék...
2008. szept. 21. 10:34
Hát nem is tudom...amikor szivatták, talán lehet tényleg csak hülyeségből irogatott olyanokat...de a legjobban az fájt , hogy letagadott.....vannak olyanok, akik most azt mondják, azt tanácsolják, hogy bocsássak meg neki és kezdejünk egy tiszta laot, hisz már rég volt a csókról szó s azóta nem is bezsélnek.De ha mindig mindent elnézek...jahj, nemtudom :'(
2008. szept. 21. 10:34

:-(

Én leragadtam a naplódnál, és nem tudtam, hogy ilyen komoly gondok vannak:-(((((

2008. szept. 21. 10:26
Én férfivagyíok. Az eddigiekből túl komoly következtetések nem vonhatók le. Lehet, hogy csak ugrat, és a hiúságát legyezgeti, hogy te féltékeny vagy. Várj még, majd dönts véglegesen !
15. herengtimea (válaszként erre: 13. - Lexi018)
2008. szept. 21. 10:16
tudom az igazság fáj,oszinte és durva vagyok,de az amit leírtál csak erre lehet kovetkeztetni,légy buszke és légy avval aki tényleg megérdemel.
2008. szept. 21. 10:15
Sajnos én voltam már ilyen helyzetben. Vége is lett a kapcsolatunknak. De mivel szerettem/ szerettük még egymást adtam még egy esélyt,de megint megtette. Jobban jársz ha te mondod ki,hogy ez így nem mehet tovább,mert könnyebb lesz túltenned magad az egészen- tapasztalat. Pasiból meg van elég a földön.
2008. szept. 21. 10:11
Holnap beszélek vele...már nagyjából tudom is mit kell mondanom neki."herengtímea" nagyon fájt amit írtál, az h ő még keresi az igazit, de azt hiszem igazad van...el kell engednem őt.
2008. szept. 21. 10:08

Sziasztok!

Nálam is voltak ilyen gondok, aztán lapátra tettem, ismerkedtem és most boldog vagyok valaki mással! Sosem bántam meg! :-)

2008. szept. 21. 10:05
A szerelem nagyon eros dolog,de kell ez neked,hogy a hátad mogott megaláz,hiába vagy te huséges,o soha nem lesz az,ha már most ezt csinálja,még mindig kalandra vágyik,megorjíti a noi nem és még nem tombolta ki magát és most elég szomorúan fog hangzani,de o még mindig keresi az igazi,aki ezekszerint nem te vagy,persze most jon az hogy szaladsz megkérdezni,a válasz úgyis az amit hallani akarsz.
2008. szept. 21. 10:04
Majd elmúlik. Mindenképp felejsd el, nekem is volt olyan kapcsolatom aminél azt hittem hogy nem tudok nélküle élni. Nehéz volt elfelejteni, de most családom és feleségem van amit semmiér nem cserélnék el a régire. Próbálld úgy felfogni hogy nem ez a legjobb és hogy ennél még sokkal jobb is lehet mással.
9. ájrin (válaszként erre: 3. - Lexi018)
2008. szept. 21. 10:03
én ilyenért dobtam ki az előzőt.
2008. szept. 21. 10:01
a baj: SZÍVBŐL SZERETEM!
2008. szept. 21. 10:01
ráadásul az első csaj a legjobb bnőm volt....a második meg egy kitalált személy volt(egy ember , aki segyíteni akart, próbra tette a pasimat) és még csőbe is szaladt, de akkor is megtette volna...és most kiderült, hogy a bnőmmel azt tervezték, csók,ugysem tudom meg...tudom, rég volt már, de most derült ki, és nagyon fáj...
2008. szept. 21. 10:00
Én férfi vagyok, a véleményem az (bár nem a legjobb megoldás), hogy csald meg te is. Az majd egy kicsit letöri az agancsát, és neked is könnyebb lesz kilépni a kapcsolatból.
2008. szept. 21. 09:58
Hazudozik a pasi, hiába szereted, jobb lenne, ha lapátra tennéd. Fiatal vagy még, nem kell ennyire vérkomolyan venni egy kapcsolatot, főleg, ha hazudoznak is benne a felek.
2008. szept. 21. 09:57
Ezt a pasit felejtsd el örökre.
2008. szept. 21. 09:53
Nos az a helyzet, h lassan 2 éve vagyunk együtt a pasimmal.Annop, volt egy csaj, akivel majdnem megcsalt, de aztán észbe kapott, kiderült, de megbocsátottam neki.Aztán jött nyáron egy másik nő, akivel elég érdekes msn bezsélgetést folytattak, de állítólag csak poénból irogattak olyan dolgokat egymásnak, ráadásul le is tagadot, (kb mint alyce-nél), de ezt is elnéztem.És most kiderült, hogy miután az első csajjal megszakadt a kapcsolat, ésénmegbocsátottam, utána rá 3 hónapra ujra arról dumáltak, hogy majd csókolóznak, de semmi több...szeretem , de nemtom mi lenne a helyes döntés?!
2008. szept. 21. 09:51
Miben kérsz tanácsot?
2008. szept. 21. 09:50
Te mit tennél, ha...ADJATOK TANÁCSOT KÉRLEK!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook