Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te mit tennél, ha az óvoda nem lenne biztonságos a gyerek számára? fórum

Te mit tennél, ha az óvoda nem lenne biztonságos a gyerek számára? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
2012. okt. 18. 20:35
2 hete mikor mentem érte egy elhagyatott épületben találtuk meg őket, ami tele volt vassal és szerszámokkal :(
2012. okt. 18. 20:33

mitől nem biztonságos (szerinted) ?

(néha amúgy meglepődök ezeken a dolgokon, mert pld a kapucni zsinórját a fogy. védők betiltják önfojtás veszély miatt, de bezzeg a borostyán lánc fogzás ellen mehet.... na.... nem ellentmondásos kicsit???????)

2012. okt. 18. 20:33

Középsősök vagyunk, már több gondunk is akadt a nevelőtestülettel, de most ebben a tanévben szeptember óta sok oylan dolog történt ami az óvodaváltás gondolatát ébresztette bennem.

Több izben jutottak gyerekek az utcára mert nyitva maradt az ajtó;az óvónők az udvaron egymást maszirozzák és fogalmuk sincs hol van a gyerekem;volt hogy 10 perceg kerestük a lányom mert az ovonő nemtudta hol van, már majdnem a rendőrséget hivtam.

Ha bent vannak nem az udvaorn nincs baj, naghyon sokat foglakoznak velük, napi szinten hoz haza uj verset mesét mondókát, művészeti ovoda, az egyik óvónő foglakozik velük a másik meg mindig az ő felügyelete alatt jönnke a gondok.

A fele bölcsis csapat ebbe a csoportba jár. A középső fele sem telt el, szóval még az egész ovi felén sem vagyunk túl. Nem tudom, hogy mennyire okozna törést a lányomnak, hogy másik oviba iratom.

A barátai elvesztése??? VAN már szerelme si ebben a félévben a szünet után óta van egy kislegény aki totál szerelmes bele meg ős belé:)

Szeret oda járni de nem biztonságos nem figyelnek rájuk és nem tudom mit csinálnék ha az én gyerekem menne ki az utcára egyedül és a rendőrök hoznbák vissza.

Szerinbtetek mennyire viselné meg a gyereket az óvodaváltás?

2012. okt. 18. 20:33

Miért nem biztonságos az óvoda?

És a többi akárhány gyermek???

4. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Dd874e511d)
2012. okt. 18. 20:32

Nem tudom mi a biztonságtalan, csak sejtem mit akarsz mondani.


Az viszont biztos, hogy nem biztonságos helyre nem engedném a gyerekem.


De mitől nem biztonságos egy ovi?

2012. okt. 18. 20:29
mitől lenne biztonságtalan? (vagyis nem biztonságos.. mert olyan szó, hogy biztonságtalan, nem létezik)
2012. okt. 18. 20:29
biztonságtalan? az mit jelent?
2012. okt. 18. 20:28
Te mit tennél ha az óvoda biztonságtalan lenne a gyerek számára?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook