Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te mit gondolsz? fórum

Te mit gondolsz? (beszélgetős fórum)

2008. dec. 2. 20:47
Ma felhivott az az ember akinek a baleseténél megálltunk.(a mentőszolgálattol kérte el a számomat elég nehezen adták meg neki)Köszönetet mondott és csomit akart küldeni,a mentősök mondták neki,hogy mennyien elmentek melette.Szerencsérére "csak" 1 bordája tört és kis agyrázkódása lett.Jólesett,hogy felhívott.
7. 4c35511f0b (válaszként erre: 4. - C42a13b98c)
2008. nov. 9. 21:37
Így van,,,úgyis drogos vagy ivott, így elmennek mellette...
2008. nov. 9. 21:36
Multkor az osztálytársam apja összeset az utcán leesett a vércukor szintje (ugyanis cukorbeteg azt otthonhagyta az inzulinos inekcióját, és kb 40 en mentek el mellette mire mi kiértünk sulibol (értünk jött autóval és kiszált úgy várt minket )nekünk kellett mentőt hívott ja és volt olyan is ameddig vártunk rá odaszolt valaki hogy nézd már szegény lányoknak milyen alkoholista az apjuk !!! Ennyierővel megis halhat valaki az utcán? ilyan közönyösek az emberek?Szép új világban élünk :(
2008. nov. 9. 21:35
Szégyelje magát az aki nem volt képes megállni,ha látta!Te meg legyél büszke és ,hogy jót tettél valakivel,hisz az életét mentettétek meg!!!
4. c42a13b98c (válaszként erre: 2. - 4c35511f0b)
2008. nov. 9. 21:34

Sőt, az még rosszabb, mert ott simán rásütik, hogy be van b*szva és ennyivel megnyugtatták az esetlegesen megszólaló lelkiismeretüket. Pedig ilyenkor csak abba kéne belegondolni, hogy ha mi kerülnénk ilyen helyzetbe mit várnánk...

Sokkal különb lenne a világ, ha mindenki csak úgy viselkedne másokkal, ahogy szeretné, hogy mások viselkedjenek vele...pedig ez nem egy olyan nagy dolog...

3. vikcsoka (válaszként erre: 1. - Adel07)
2008. nov. 9. 21:32
Sajnos sok társunk annyira magával van elfoglalva és az ő problémájával,hogy észre sem vesznek dolgokat ami körülöttük történik!!!Aki meg észreveszi(nem te) az merö rosszindulat és nem is arra gondolnak,hogy segitség kell,hanem "jajj rosszul van nem kellett volna annyit inni " Az emberek 70 % hideg,önzö,stb:Nagyon szomorú!
2008. nov. 9. 21:24
Az emberek sajnos ilyenek, de azért nem mindenki...HA az utcán elájul valaki is érdemes megnézni hányan mennek oda hozzá.
2008. nov. 9. 21:23
Ma a városba menet(székkutas-hmvhely 47esfőut)észrevettünk a férjemmel egy autót az árokban,mellete 1 ember feküdt.Természetesen azonnal megáltunk,mire átszaladtam a tulóldalról a férfi megmozdult majd próbált felkelni.Szerencsére nem történt komoly baja kisebb agyrázkodással meguszta.Egy trabival ment utánfutóval aminek kitört a KEREKE AMI LESODORTA MAJD A KOCSIT A FEJE TETEJÉRE ÁLLITOTT AZ AUTÓ TOTÁL KÁROS LETT EZ AZ EMBER NEM IS TUDJA MEKORA SZERENCSÉJE VOLT.aMI MIATT EZT LEIRTAM A MÉLY DÖBBENET BENNEM AZ EMBEREK IRÁNT MI NEM LÁTTUK A BALESETET,A KEREKEK MÁR NEM FOROGTAK MIRE ODA ÉRTÜNK,A FÉRFI KIMÁSZOTT AZ AUTOBOL UTÁNA ÁJULT EL PÁR PERCRE SZÓVAL MIN.5PERCEL AZELÖTT TÖRTÉN MIG MI ODA ÉRTÜNK.eZ IDŐ ALATT MIN.20AUTÓ MENT EL MELETTE ÉS SENKI NEM ÁLT MEG.AMIG A MENTŐT VÁRTUK AZ ÚT SZÉLÉN KEDVES AUTÓS TÁRSAINK 120-130AL MENTEM EL MELETTÜNK.LEHET CSAK ÉN VAGYOK EZEN FENN AKADVA, MI VAGYUNK TÚL SEGÍTŐKÉSZEK MIKOR EZ LENNE A TERMÉSZETES.BOCSI,HOGY LEIRTAM DE ÚGY ÉREZTEM MUSZÁJ.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook