Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te mit gondolnál/éreznél, ha az 'új szerelmed' így beszélne az exével kapcsolatban? fórum

Te mit gondolnál/éreznél, ha az 'új szerelmed' így beszélne az exével kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. jan. 11. 09:55
Szerintem bízz meg benne. Elhiszem hogy zavar hogy együtt dolgoznak én sem lennék teljesen nyugodt, de amit mondott neked az őszintének tűnik. Értékes embernek tart, akit nem akar elveszíteni.
9. Panka78 (válaszként erre: 8. - CsillagTM)
2011. jan. 11. 09:48
Ebbe az egybe biztos vagyok! Nagyon őszinte.. talán ez mindig a veszte:)
8. CsillagTM (válaszként erre: 1. - Panka78)
2011. jan. 11. 09:46

őszintének tűnik, de ugyanúgy lehet kamus nőcsábász is...te ismered. szerinted őszintén beszélt? mert akkor becsülendő, h így áll a dolgokhoz. ne firtasd, mi volt, hanem mutasd meg neki, h mennyivel jobb veled!:)


(a munkahelyre pedig 1-2-szer besétálhatsz, persze ne nyomulósan, csak h érezze az ex, h már más van a képben;))

7. Panka78 (válaszként erre: 5. - Correct)
2011. jan. 11. 09:45

Soha nem hozom fel a dolgot!

Csak az jutot az eszembe, hogy én itt "gyógyítgatom"(csupán azzal, hogy szeretem) aztán lehet, hogy más aratja majd le a babérokat.

(Másnak "csinálok" egy épp lelkű férfit)

2011. jan. 11. 09:43
Egy dolog zavar: együtt dolgoznak!:S
5. correct (válaszként erre: 1. - Panka78)
2011. jan. 11. 09:40

Azt, hogy ez így is van, ahogy mondja, de még nincs túl rajta, de MÁR hozzád is ragaszkodik.

A legjobb, ha nem kérdezgeted folyton és nem feszegeted a témát.

2011. jan. 11. 09:40

wáááá!

szerintem hagyni kéne,amíg lezárja azt a kapcsolatot.

addig nem fog őszintén szeretni...

(bár ez is sokmindent takarhat,hiszen,azt ő,vagy te tudojátok,h hogyn lett vége annak.)

2011. jan. 11. 09:40
Békén hagynám,amíg 100%-ban túl nem lesz rajtuk.Mert addig tényleg csak lélekápoló leszel.
2011. jan. 11. 09:39
Azt, hogy fél!
2011. jan. 11. 09:37

"Hidd el, hogy ez a valóságban, egy lezárt történet!

De vannak még fájó pontok, ezeken nem vagyok 100%-ban túl.

Egyet viszont tudnod kell! Nem pótlékot, és nem is lélekápolót keresek!

Annyira félek, hogy megbántalak, pedig hidd el, hogy nem akarlak, és nem is akartalak soha!"

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook