Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Te mit csinálsz ha sokáig stagnál a súlyod? fórum

Te mit csinálsz ha sokáig stagnál a súlyod? (beszélgetős fórum)


2013. dec. 13. 07:32
sokszor eszek keveset.
16. Sada_Hiroko (válaszként erre: 1. - Enci2)
2013. dec. 8. 00:11
Nekem 2 hónapja stagnál a súlyom, de most már nagyon kivagyok, hogy miért nem megy :(( Most egy pár napja többet eszem, de én csak ahhoz a diétához tudok visszatérni, amit csináltam, nekem az a jó, az vált be, nem akarok mást csinálni, éppen azért, mert azok mind befuccsoltak. Semmi ötletem, mit kéne másképp csinálni, vagy egyáltalán mit kellene. Szerintem én stagnálok a legtöbbet a világon.
2012. júl. 16. 07:16
jól ráhízok önnmagamra
14. Criscito (válaszként erre: 1. - Enci2)
2012. júl. 16. 04:59

Valaki írta a 2 nap bűnözést, na az illető nem járt olyan messze a megoldástól.


2-3 nap magasabb szénhidrátos napot kell beiktatni, de figyelni kell a bevitt szénhidrátok minőségére. Az egyszerű szénhidrátokat ilyenkor is kerülni kell, helyette inkább a teljes kiőrlésű kenyér, zabpehely, barnarizs domináljon.

2012. júl. 15. 07:37
semmit
2012. júl. 15. 07:30
örülök neki :)
11. enci2
2008. jún. 14. 10:01
Én most teljessen életmódot váltottam, sok zöldség, sovány hús, sováy tejtermék, de ha lefogyom az utolsó 10-est most nyáron, tuti visszaállok az update-ra és azokkal a kajákkal tartom a súlyomat mert ezt hosszútávon nem valószínű, hogy tudnám tartani, de fogyókúra szempontjából jó.
10. julis11 (válaszként erre: 4. - 7004ca251b)
2008. jún. 12. 17:21
Ezt szoktam én is csinálni, és általában bejön.
2008. jún. 12. 06:29
Én is úgy tudom,hogy ha megáll a súlycsökkenés,akkor 1 napig lehet normálisan étkezni és beindul az anyagcsere.A mozgás biztos sokat segít.
8. enci2 (válaszként erre: 7. - Pimpi3)
2008. jún. 11. 16:25
Az a fontos hogy jól érezd magad a bőrödben:))))
2008. jún. 10. 14:45

sziasztok!

én nemrégen stagnáltam hetekig!aztán benyomtam 2 evökanál mézet és másnapra beindult!bár mostanába nem fogyok valami gyorsan,de jolérzem magam!és ez a lényeg,nem?

6. enci2 (válaszként erre: 4. - 7004ca251b)
2008. jún. 10. 12:13
Ezt már én is kipróbáltam, igaz én egy ilyen napot csináltam, de estére rendessen hányingerem is volt a kajától...
5. 46fb572284 (válaszként erre: 4. - 7004ca251b)
2008. jún. 9. 07:41
én tegnap pont ezt csináltam:D ettem mindent amit láttam,sütiket csokikat kenyeret meg minden hülyeséget..sztem legalább 3000kcalt-megettem,pedig minden nap max 1300-1400at szoktam..idáig 59,4 voltam,most meg 59:D de már hányingerem van ha a kajára gondolok:S
2008. jún. 8. 16:08

sziasztok!


Ami nekem bevállt,miután a fél életem végig fogyóztam:)

Ha sokáig sináltam egy fogyókúrás módszert,és megállt a úlyom hosszú időre,tartottam 2nap bűnözést.De úgy a javából,és utána egy teljesen más,de hasonlóan szigorú fogyókúrába kell kezdeni.

Más tipusú mozgás formát választani hozzá,ha eddig nem mozogtál mindenképp beiktatn,ha edzettél korábban akkor pedig mint mondtam ismételten csinálni,de más tipusút.Ha eddig aerobicoztál,akkor most kezdj el futni,bicózni,súlyzózni picit.Ez csak egy példa,de az a lényege,hogy merőben másképp mozgassa meg a tested,mint annak előtte a másik mozgásformád.

A bnözés pedig azért kell és a fogyi módszer váltás,akármennyire is hatásos volt,mert egy idő után a szervezet megszokja az adott diéta kalória mennyiségét és tápanyag összetételét,ezért aztán a bűnözéssel, adsz egy kis "sokkot" a szervezetednek,és ha utána ismételten vissza fogod az étkezést,a szervezeted megint érzékeli a változást,és elkezdi a meglévp plusszokat felhasználni.

3. enci2 (válaszként erre: 2. - 46fb572284)
2008. jún. 8. 15:56
Nemtudom, én/mi is ezzel szenvedünk és csak a megoldást nem tudja senki.
2008. máj. 30. 10:43
nekem általába egy honapig szokott stagnálni,utána fogyok fél kg-t utána megint vagy fél hónap mire tudok fogyni.hogy lehetne ezt felgyorsitani?még kb 4kg-t akarok fogyni nyárig,csak nem tudom hogy:(
2008. ápr. 7. 10:36

Sziasztok én arra lennék kíváncsi hogy ti mit csináltok ha sokáig stagnál a súlyotok?

Írjatok ha valiki volt már olyan helyzetben hogy akár fél vagy 1 évig stagnált a súlya???

Vagy rövidebb hosszbb idieg stagnált a súlya.

Vagy aki most van olyan helyzetben, hogyan oldja meg??!!!!

Írjatok bátran.....:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook