Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te mióta vagy együtt a jelenlegi pároddal?Mi a tartós párkapcsolat titka? fórum

Te mióta vagy együtt a jelenlegi pároddal?Mi a tartós párkapcsolat titka? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
251. eac62ddd47 (válaszként erre: 247. - Bujamaja)
2010. júl. 12. 19:29
Igen ,mi fiatalon ismerkedtünk meg . De a helyzetem hasonló volt ,mint a Tiéd. A verésből mi is kaptunk a testvéreimmel, amikor apánk ,anyámat verte. Mi meg sírtunk a tesóimmal. A férjem volt az aki kitudott ebből szakítani .Azt szeretném tanácsolni ,becsüld meg amiért tolerál sokmindent ,ez azt jelenti,igazán szeret. Bízz benne!Ha nem így lenne ,a sok vita ,konfliktus ellenére melletted marad.Próbálj kicsit megnyugodni . Kedves lenni a pároddal. Tudom ,hogy félsz ,és furcs a helyzet ,hogy van aki elfogad. Én is így voltam ,az elején állandóan bántottam a férjem ,de most van 4 gyermekünk ,és még elmondhatom ,a szerelem is jelen van közel 20 év után is.A szex viszont azért nemmegy ,mert nemtudsz kikapcsolni ,elvonatkoztatni. A szüleid rosszul tudják :-) ! A szex jó! De ehhez is meg kell találni a megfelelő partnert. Nekem sosem volt senkivel orgazmusom ,csak a férjemmel. Vele sem elsőre ,de most már nagggyon jó.Neked is sikerülni fog átélni. Azt jól tetted hogy léptél ,és nem a szüleiddel laksz. Remélem valamit sikerült segítenem.
2010. júl. 12. 10:58
húhha az jó sok idő:D gratulálok:) Ilyen fiatalon ismerkedtetek meg?
2010. júl. 12. 09:25
Sziasztok ! 19 éve vagyunk együtt ,16 éves házasok vagyunk.
248. Amina29
2010. júl. 10. 11:57

Sziasztok!

8 éve vagyunk együtt és 7 éve vagyunk házasok. Igyekszünk mindent megbeszélni. Szerencsére mind a ketten szeretjük kimondani azt amit gondolunk így nehéz félreértésekbe keveredni. Persze ilyenkor puffogunk aztán letisztázzuk a dolgokat.

2010. júl. 9. 11:29

sziasztok!


Lenne egy nagy problémám , amit nem tudok magam rendezni, szeretném ha adnátok tanácsokat. 19éves leszek. A gyermek korom sajnos szörnyű volt. 14x költözünk 8év alatt, sehol nem fogadtak be, a szüleim tönkretették az életem, előttem veszekedtek, ütötték egymást és ordítoztak, mindig rám kenték ha valami rossz történt, hogy én vagyok a hibás. Anyám mindig tökéletesnek tartotta magát hogy ő tökéletes szülő, persze emellett mindig is munkanélküli volt, apám tartotta el, mindig a válással fenyegetőzött, de sosem mert lépni. Apám pedig mindig csalta, nekem kellett kémkedni a telefonjában. ebből kifolyólag mindig rossz, hisztis, nyugtalan és feszült voltam kiskoromban és most is. Nem tanultam meg konfliktust kezelni, nem találom a helyem a világban, egyszerűen aki jó hozzám azzal elutasító és agresszív vagyok.


1hónapja költöztem el a nővéremhez itthonról, mert nem bírtam tovább a szüleim kikészítettek testileg , lelkileg. Összeroppantam. Nem találom a helyem, nem tudom mit akarok, hisz amúgy is most vagyok ebben a korszakomban.


16évesen menekültem a családom elől először egy rossz kapcsolatba. az másfél évig tartott, abban is kikészültem, a barátom elhanyagolt meg is csalt valószínűleg. Amikor vége lett, rögtön beleugrottam a mostani kapcsolatomba ami 1év 4hónapja tart. A mostani barátom, sosem járt el haverokkal, se bulizni, mindig én voltam neki az első, mindent megtett/megtesz értem.


Először egy éve vesztünk össze, amikor hazudott nekem. Nem nagy dologban, de az kicsit megrendített. Utána rá 3 hónapra meztelen csajokat találtam a gépén, persze ő tagadta, hgoy nézte volna olyan célból, mert ez egy filmletöltő oldalon volt és elméletileg minden képet megnézett minden témában.


Utána rá fél évre vesztünk komolyabban össze megint amiatt mert gyanúsítgattam, ő pedig felháborodott rajta és csúnyákat mondott. . persze én is. A legrosszabb dolog viszont az, hogy tudom milyen vagyok és hogy miattam fog tönkre menni a kapcsolat. Már magamból is elegem van. Ahogy kezdek felnőni rájöttem sok dologra. Hogy nem akarok olyan lenni mint a szüleim. Nem akarok papucs férfit mellém, mint apám, hogy azt csinálja amit én mondok , majd agresszívan kitörjön.

ÉS ezt sajnos mindig a barátom orra alá dörgölöm , hogy ő egy papucs és hogy nekem igazi férfi kell. Talán nincs igazam, de egyszerűen annyira félek, hogy már bebeszéltem magamnak hogy tuti a barátom is olyan mint apám. Ő tűr, próbál segíteni hogy megváltozzak, mivel ő is tudja hogy tönkretettek a szüleim.


Sokszor megaláztam, bántót mondtam rá, hogy ő gyámoltalan, nincsenek barátai, és hogy egy hülye papucs. Ezt eltűrte egy darabig, tegnap viszont kibolrult, és mérgében azt mondta rám h isten verte állativadék. Nem kérdés, szokás szerint elküldtem a búsba és lecsaptam a telefont. (sokszor csináltam ilyet ok nélkül is amikor mgé nem mondott csúnyát rám, ugyanis nagyon agresszív és indulatos vagyok ahogy mondtam is). Ő sokáig eltűrte, de félek most már elfog menekülni tőlem, amit nem akarok, bár tudom én tehetek róla, hisz sokszor megalázta, sértegettem ok nélkül, csak azért mert rossz kedvem volt, és a szüleim piszkáltak engem.


Egyszerűen nem tudom már magamat sem elviselni. Tudom így sosem lesz jó kapsolatom senkivel ah ilyen maradok. Pedig a párom mindent megtesz, és nagyon szeret ezek ellenére. Szakemberhez szeretnék fordulni, de mivel 1hónpaja szegeden lakom így nehéz, ugyanis se beutalóm nincs, semmi. Tudtok valakit /valamit ajánlani?


A másik problémám a szex. Bárkivel voltam eddig, sosem tudok elengedni és élvezni a szexet. Ez sok okból kifolyólag lehet. A szüleim úgy neveltek hogy a szex rossz, és csak akkor szabad ha gyereket szeretnénk, ugyanis ők mélyen katolikusok. Így mindig szorongás votl bennem ezzel kapcsolatban, bár a mostani párommal élvezem ám de nem az igazi. Fogamzásgátlót szedek 2és fél éve(bá nem fogamzásgátlás céljából, hanem ciklusbeállítás), és most a párom miatt abba szeretném hagyni, ugyanis hangulat ingadozásaim ilyen miatt is lehet és az is hogy nem kívánom a szexet.


Ti mit tanácsolnátok??egyszerűen reménytelennek érzem a helyzetet, és nem szeretném elveszíteni a párom, azt mondja sosem hagyna el és pláne nem csalna meg(én pedig mindig azzal bosszantom hogy más kell, pedig tudom sosem találnék olyat mint ő). Nem tudom mit tegyek. Megszeretnék változni:(Bocsi hogy hosszúra sikeredett:(

246. hjaniko
2010. júl. 4. 11:31

1979-ben ismertem meg, 81 óta vagyunk házasok. Egyetértek az előttem szólóval.

Előbb van a szerelem,majd a szeretet (és a szerelem is maradhat persze, csak már nem olyan forró és feltétel nélküli) - a problémákat meg kell beszélni, nem szabad hagyni, hogy felgyűljenek. Sok türelem és kompromisszumkészség a másikkal - ez is nagyon fontos.

Én ma is szerelmes vagyok belé és felnézek rá (bár néha úgy érzem, szét tudnám tépni:)

245. FairyJ
2010. júl. 2. 20:11
8 éve vagyunk együtt, fél éve élünk együtt. Nálunk a titok az, hogy mindent igyekszünk megbeszélni, hogy ne gyűljenek fel az apró sérelmek. Szerelemben és harmóniában vagyunk egymással, elfogadjuk egymást olyannak, amilyen.:)
244. kudoka
2010. júl. 2. 20:04

Sziasztok!

Mi októberben leszünk 13 évesek és 12 éve élünk együtt de csak 6 éve lesz hogy férjhez mentem hozzá.Nálunk a titok tűrni és alkalmazkodni.

243. judit87
2010. júl. 2. 10:40
Mi 4 éve és 10 hónapja.Nem élünk együtt.Nem tudom lehet ez a titok.
242. judit87
2010. júl. 2. 10:39
Mi 4 éve és 10 hónapja.Nem élünk együtt.
241. Franc22
2010. júl. 1. 19:11
2éve és 8hónapja, hogy együtt vagyunk és 1éve és 10hónapja, hogy együtt élünk
2010. júl. 1. 17:18
Mi 4.-én leszünk 5 hónaposak a barátommal :P :D úgy látszik hogy a kommentek közt ez a legfrisebb kapcsolat :D szeptembertöl lezs egy próbatétel de mivel bejárós leszek Debrecenbe így talán könnyebb lesz.. :) hogy mi a titka igazábol sokan most azt gondolják hogy nemtudom :):P Szerelem,figyelem,megértés, kompromisszum,humor,a viták meg már csak kellenek hogy jobb legyen a történet :D
2010. jún. 30. 23:31

MI MÁR 3 ÉVE VAGYUNK EGGYÜTT!! Szoktunk vitázni mert mind a ketten heves vérmérsékletüek vagyunk (főleg én ) de utána megbeszéljük a dolgokat!

Ha valami probléma van akkor mindíg jobban összekovácsolódunk és eggyütt oldjuk meg!Rengeteget beszélgetünk és vannak közös programjaink a silány hátköznapokon is, ha más nam akkor társosozunk vagy ilyesmi, nem szoktunk a tv előtt savanyodni!!! már több mint 2 éve eggyütt élünk!

238. cooltim
2010. jún. 30. 22:44

11 éve vagyunk együtt és egy éve vagyunk házasok... A titok? ...

Tisztelet! Kompromisszum! Szeretet! - szerintem -

237. kitta73
2010. jún. 30. 22:03
17-én volt 10éve,és még mindig szeretjük egymást:-)
2010. jún. 30. 21:17
mi 8 éve vagyunk együtt, idén volt az esküvőnk. :)))
235. Franc22
2010. ápr. 28. 11:52

már 2,5éve vagyunk együtt és holnap lesz 1,8hónapja, hogy együtt élünk

mindent megbeszélünk, nem mondom, hogy nincsenek viták, de csak apróságokon és hamar kibékülünk

234. Franc22
2010. márc. 30. 08:49
Már 2éve, 5hónapja vagyunk együtt és 1éve és 7hónapja lakunk együtt!
233. fbb53e1d99 (válaszként erre: 232. - 673567bc24)
2009. dec. 25. 12:23
szerintem ideszabadult egy őrült-:) valami vírus, vagy mi a franc..bár én nem értek hozzá..
232. 673567bc24 (válaszként erre: 231. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 25. 12:21
nem fogom,de miért?
2009. dec. 25. 12:21
ne nyissátok meg..
230. Franc22
2009. dec. 25. 12:01
tegnap volt 2éve és 2hónapja!
2009. okt. 26. 09:12
augusztus 7-én volt 15 éve,hogy együtt vagyunk.a megértésen alapszik az egész
2009. okt. 26. 09:00

14 éve:-)

Bizalom ennyi és nem szabad sárkányosodni arra ott az anyja is:-PP

2009. okt. 26. 08:54
2 éve lesz december 7-én. Mi mostanság sokat veszekedtünk, de kilábalunk épp már belőle. A titok... ha baj van, akkor nem hátat fordítani kell, hanem mérlegelni, és megfogni a másik kezét, akármilyen nehéz is az néha.
2009. okt. 26. 08:50

MI 15-ÉVE

szerintem a bizalom a titok és a türelem!!

225. Franc22
2009. okt. 26. 08:48
24.én volt 2éve hogy együtt vagyunk és 29.én lesz 1éve és 2hónapja, hogy együtt élünk
224. Franc22
2009. aug. 31. 09:32

22hónapja vagyunk együtt és szombaton volt egy éve, hogy együtt élünk!!!

Néha vannak viták, de ezeket mindig megbeszéljük, megértők vagyunk egymással, oda figyelünk a másikra, öszinték vagyunk egymással.

2009. aug. 24. 18:42
tegnap volt 11.éve :0)
2009. aug. 24. 16:04
9 év és ma már nem tudom ... :-(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook