Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te milyen mosóport használsz?Tapasztalat? fórum

Te milyen mosóport használsz?Tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2008. okt. 2. 11:07
mindig az akciósat, lehet az persil, tomi kristály.. öblítőt csak sárga lenort veszek
2008. okt. 2. 11:03
Persil, Ariel, Tomi Kristály, Dosia... Mindig abból vásárolunk be, amelyik valahol nagyon olcsó.
2008. okt. 2. 06:40

Általában a legolcsóbbak közül válogatok.


Van olyan bolt, ahol a PERSIL a legolcsóbb.


Az öblítőket az illatuk alapján választom.

2008. okt. 2. 05:42

Szerintem nagyban függ, hogy kire/kikre mosunk.


Ha a családban senki sem végez koszos munkát, illetve nincs gyerek, akkor bármelyik gagyibb mosópor is jó. Attól, hogy az irodában ülök, legfeljebb megizzadok a ruhámban.


A fehérekhez használok erősebbet, illetve magasabb hőfokon mosom. tudom, hogy ez nem használ a ruhának, de pl. egy konyharuhát nem lehet rendesen kimosni alacsonyabb hőfokon.

2008. okt. 2. 05:15
Csak Persilt Lenor öblitővel
2008. szept. 5. 15:03
Csak Persil.Az öblítö változó Lenor vagy Coccolino.
62. Icus (válaszként erre: 58. - Bea0824)
2008. szept. 5. 14:48
Az illatokat szoktam váltani. lila vagy fekete:) ez a kettő nagyon bejön, legalábbis bejött régebben:)
2008. aug. 28. 10:56
Öblítőből meg Lenor aroma terápiát, de azt mindig váltogatom.
2008. aug. 28. 10:55
Én Biopont használok, és meg vagyok elégedve vele, anyum meg a Tide-ra esküszik.
2008. aug. 28. 09:19
váltogatom, de folyékonyat
58. bea0824 (válaszként erre: 57. - Icus)
2008. aug. 28. 07:59
Azért nem érzed valószínűleg az illatát ,mert egy idő után hozzá szokszik az orrod. Én 2-3 havonta váltok illatot. Eddig lenor volt, most cseréltem silanra, ha bejövök a lakásba akkor is érzem
57. Icus (válaszként erre: 42. - Porcellán)
2008. aug. 28. 07:38

A cocolinótól a fiaim kiütésesek:( Én Lenort használok. Régebben ez is illatozott, most már nem érezni a kimosott ruhán az öblítő illatát:(

Egy ismerősöm bip-öblítőt használ, az egész családon érezni az illatát:) (ezért meg is kérdeztem mivel öblít)

56. Icus (válaszként erre: 46. - Szép szájú)
2008. aug. 28. 07:34

Az Arielen 5 4. . . . -es számmal kezdődik a kód. Ezek szerint, Mo-számára Belgiumban gyártják a mosóport!


Magyarországon NEM GYÁRTANAK mosóport csak csomagolnak. Az osztrák mosóport is a belgák gyártják nézd meg a vonalkódon!

És itt lehet a kutya elásva:( Mire nálunk becsomagolják elveszti az erejét a mosópor:( Vajon miért?

55. Icus (válaszként erre: 53. - Daroki)
2008. aug. 28. 07:28

A gélekkel kapcsolatban nekem is negatív a tapasztalatom.Szinte semmit sem ér, Most perwolt használok a colort és a feketét. A színt nem veszi ki az igaz, de a folt is ott marad:(


A por mosópor én arielt használok kiveszi a gyengébb foltokat, viszont a színt is viszi. Ebből még nem vettem colort.


A fehéreknél eddig elégedett voltam az ariellel, most megint azt vettem észre szürkén mos és nem veszi ki az erősebb foltokat, olyan szépen, mint régen.

Próbáltam a persilt azzal alapból ez volt a gondom.

A dosia sárgította a ruhákat.

A tix-től zöldesárnyalatúak lesznek a fehérek főleg a műszűlas csipkék vagy a bugyi gumirozása:(

A tomikristály és a biopon szürkén mos és nem is szedi ki a foltokat rendesen:(


Vanis szappannal szoktam bedörzsölni a makacs foltokat és úgy kimosni, igy szép a ruha, zokni. Ugye a fehér zoknik már szinte fekete talpal kerülnek a szennyesbe, mintha a földön járnának ezek a gyerekek. Érdekes, hogy csak nálluk, nállam és a páromnál nem:)


Most kaptam az ariel mosóporhoz egy üveg folteltávolítót, nem szedte ki a foltot (ebéd maradék) a kisfiam pólójából. Pedig bedörzsöltem vele.


Igaz én 40 fokon és kimélőn mosom a pólókat, blúzokat, fehérneműket. 40-60 fok kimélőn a színeseket és 60 fok erősebb mosáson a fehéreket.

Ritkán használom az ennél magasabb hőfokos mosóprogramokat.

2008. aug. 27. 23:41

Jelenleg por formátumot. A színesekre nem nagy extrát, Dosiát. De sajnos az a tapasztalatom hogy az olcsó mosóporok nem veszik ki rendesen a zsírfoltot a ruhából. Ki kéne próbáljuk a Persil vagy az Ariel colort, már anyámat győzködöm hogy próbáljuk ki ezek közül valamelyket.

A fehérekre Persil gold van jelenleg, ez megfelelő, bár kipróbálnám a Plus-os fajtáját is...

53. daroki
2008. aug. 26. 15:37
Vettem ariel gélt a sötét ruhákhoz.Jobb mint a Biopon,de még ezt sem érzem az igazinak.Lehet,hogy ezek a gélek nem olyan jók??
52. daroki (válaszként erre: 44. - Gaby70)
2008. aug. 21. 20:11

Szia!


Próbáltam már és nem vált be.Nekem az amway-el voltak hasonló tapasztalataim,mint a Tomi Kristállyal.Szürkés színt kaptak a ruháink:(

Az ariel vált be a legjobban,de persze örülnék ha találnék ugyanilyen jó mosóport,olcsóért:)

2008. aug. 21. 11:08
Tomi kristály,
2008. aug. 21. 07:55
Én is ariellet használok,de a babakakit még az sem hozza ki teljesen a színes ruhákból.A mosódióban fontolkodtam én is,de ez majd csak akkor lesz biztos,h ha a gyerek kezén azok nem melegkiütések,hanem a mosópor.Majd a doki hétfőn megmondja.a többi fele ilyen jó sincs,és a biopon tényleg büdös.
2008. aug. 21. 04:27
A folyékony mosószereket kedvelem. Ezen belül pedig váltogatom a márkákat.
48. sodrak
2008. aug. 20. 14:35
Kipróbáltam a mosódiót, amit az interneten fedeztem fel. Meg vagyok vele elégedve és ráadásul környezetbarát is. Olykor-olykor használopk Dosiát is.
47. 61e5310fec (válaszként erre: 46. - Szép szájú)
2008. aug. 20. 13:12
Pont ezt akartam írni.Mi is azt használjuk és nagyon meg vagyunk vele elégedve.Múltkor festettem tesóm haját és hajfestékes lett a nadrágom,ki lett mosva és nyoma sem volt neki,teljesen kivitte belőle.Pedig a hajfesték nehezen jön ki:))))
2008. aug. 20. 12:07
Mostanában megint rászoktam,hogy Ausztriából vagy Németországból hozom az Ariel folyékony mosószert. Azok még mindig jobbak,mint az itthon készültek. Még a márkán belül is észre lehet venni a különbséget. Sajnos. Nem értem igazából,h miért lehetséges, hiszen licence alapján gyártják itthon, ugyanazon tulajdonú cégek, mint a kintit.
2008. aug. 20. 11:43
persil
44. gaby70
2008. aug. 20. 10:55
Szerintem,van olyan jó az amway mosópor,mint az ariel pl. és sokkal olcsóbbra jön ki.Próbáltátok már?Érdekel a véleményetek!
2008. aug. 20. 10:15

Tomit soha többé a csomók miatt, nekem a Biopon se vált be. Persilt, Arielt egyszer próbáltam és nem volt annyival jobb, mint amennyivel drágább. Eddig akcióktól függően a Bonuxot és a Tide-ot váltogattam. Ezek jók és középkategóriásak árban.

Viszont most egyre több dolgot próbálunk ki a Lidl-ből, mert tetszik, ezért vettem egy LEL nevű mosóport. Na, az gagyi. De van ott még kétféle(itt már írtátok is, a Maxi Trat és a Formil), na legközelebb ezeket próbálom ki! Főleg most, hogy olvastam, hogy van akinek bevált!

2008. aug. 20. 10:09

Én dreft vagy perwolt használok Coccolino Silk sensation öblítővel. Az eredmény szuper, húgomnak néhány hónapja neki adtam egy felsőmet és pár nap múlva kérte,hogy áruljam el a titkot,mert az egész ruhásszekrénye az egy pólótól illatozik.

Próbáljátok ki!

2008. aug. 20. 09:57
Én az arielt használom és nagyon meg vagyok vele elégedve.Igaz,elég erős mosópor,az érzékeny bőrűek nem igazán szeretik,de egy jó és alapos öblítéssel nem lesz gond.
40. daroki (válaszként erre: 38. - Aniani63)
2008. aug. 20. 08:55

Én általában az osztrák ariel mosóport használom,nem a magyart.Van nálunk egy üzlet és ott árulnak mindenféle kinntről hozott cuccokat.Drágább is,de jobb is sztem.Igaz volt olyan,hogy a magyart használtam és nekem igazából azzal sem volt bajom.

Vajon az ariel gélnek jó az illata???Majd ha a közelébe kerülök megszaglászom:)

39. gaby70
2008. aug. 19. 20:44
Én amway mosóport használok
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook