Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te ilyenkor mit teszel? (Lásd első hozzászólás) fórum

Te ilyenkor mit teszel? (Lásd első hozzászólás) (beszélgetős fórum)

1 2
15. 28bbb4209c (válaszként erre: 12. - Mimmo33)
2010. szept. 22. 14:35
Én szívesen segítek rajta, meg beszélgetek vele.De nem akarom, hogy hülyét csináljon magából, és az összes "kanos" hülye rajta röhögjön, akik arról az oldalról már ismerik a nőt...
2010. szept. 22. 14:35
Ha neki jol esik, miert ne hazudhatna a vilagnak? Plane ha irod, hogy mindenki tudja, hogy nem igaz.. Szerintem ezt kettojuknek kell lerendezni, hazudhat barmit a vilagba..
13. 28bbb4209c (válaszként erre: 9. - Mira0512)
2010. szept. 22. 14:33
Én a srácról tudok mindent.Szinte mindig én rakom helyre lelkileg.
12. mimmo33 (válaszként erre: 10. - 28bbb4209c)
Akkor mond meg neki, hogy legközelebb ne a te válladon sírja ki magát, ha utána meg hülyét csinál magából nyílvánosan
11. arcansas (válaszként erre: 4. - 9bbaa658f2)
a régi ismerősök,osztálytársak felkutatására,kapcsolattartásra csinálták ezeket...de már mindenűtt kommentek,fényképvélemények,meg hírfolyamok,játékok vannak...ha valakinek ez a kedvenc időtöltése csinálja...de szerintem bőven elég pár fotó a családról,és belső levelezgetés....
10. 28bbb4209c (válaszként erre: 3. - Mimmo33)
2010. szept. 22. 14:31
Ez nagyon hosszú történet lenne, ha leírnám. Maradjunk annyiban, hogy nagyon közel áll hozzám. Nem szerető!!!Fogjuk fel legjobb barátnak...Én tudok róla mindent
2010. szept. 22. 14:30
Te Vagy a lány? Vagy szereted ezt a fiút?
2010. szept. 22. 14:29

Eléggé gáz ha 2 felnőtt ember nem képes elrendezni a közös dolgaikat,pláne ha még gyerekük is van.

Egyébként szerintem ne avatkozz bele,ne érdekeljen mit tesznek a "kirakatba".Ez legyen az ő kettejük dolga.Ha meg probléma van,azt egymással intézzék,ne a Te válladon sírjon,nem az a megoldás számukra.

És fura módon a nő adatlapjáról eltűntek ezek a csöpögős dumák, miután rákérdeztem...A srácén viszont még mindig megy a kamu duma...
6. 88bea36763 (válaszként erre: 1. - 28bbb4209c)

Ha szarkeverő lennék, beírnék. De nem vagyok.

Inkább megmondanám egy sírdogálás alkalmával, hogy ez a magának üzengetés más nevében beteges.

Ez elég bonyolultnak hangzik.

Sok ilyen van,hogy a közösségi oldalon "megjátszák" magukat,a valóság pedig más.

Szerintem nem kellene ebbe beleavatkozni,mert ez csak rájuk tartozik.

Csípem az ilyen pasikat akik mások vállán sírják ki hogy az exük milyen K... mert ugye ezt a legkönnyebb mondani valakiről.Az igazat csak ők ismerik..

Vajon mit mondana a másik fél erről?

4. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 2. - Arcansas)
2010. szept. 22. 14:28
Miért???Ha valaki családos ne legyen pl az iwiwen rajta?
3. mimmo33 (válaszként erre: 1. - 28bbb4209c)
2010. szept. 22. 14:27
A srác neked ki?!
2010. szept. 22. 14:27
ezért nem kell családos embereknek közösségi portálon szerepelnie!
2010. szept. 22. 14:24

Ismerősöm egy kevésbé ismert közösségi portálon "teszi a szépet", úgy állít be mindent, mintha tökéletes lenne minden a gyereke anyjával. Állítólag csak azért, hogy a nő "udvarlóit" ezzel elriassza... "Szeretlek, imádlak, te vagy életem értelme" duma van a nő képei alatt a srác adatlapján...

A nő adatlapján, amire állítólag a srác is belépeget a nő tudta nélkül, pár napig szerepelt további csöpögős szöveg, amit a srác írt a saját adatlapjáról, majd a nőére belépve el is fogadtatta azokat.

Holott Te is tudod és minden ismerős, hogy ez csak mese, színészkedés, mert a valóság tök más, és ajól ismert másik közösségi portálon sem női fotó, sem kapcsolati állapot nem szerepel érthető módon(én sem dicsekednék vele)...Mindkét adatlap aktív, 2-3 naponta belépés történik rá.

A srác vendégkönyve a színészkedéses oldalon nyitva van, a nő adatlapján viszont el kell fogadtatni a véleményeket...beleírod, hogy az egész csak kamu és tök más az igazság, ha ezzel fel is szarvazod azt az embert, akit szeretsz,kedvelsz és nem egyszer a te válladon sírta ki magát, mert a gyereke anyja egy "K".???

1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook