Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te honnan szerezted be az ovi(s)zsákot? Mennyire tartós? fórum

Te honnan szerezted be az ovi(s)zsákot? Mennyire tartós? (tudásbázis kérdés)


13. Arrahne (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2010. aug. 6. 17:09

Szia!

Nekem van egy pár felesleges oviszsákom, ha gondolod privátban megbeszélhetjük!!!!

12. fdóri
2010. aug. 6. 11:50
Nagymama varrja:) A nagynak is ő csinálta. Tegnap választott hozzá anyagot a picikém. Ebből lesz az ovis ágynemű, tornazsák és ovis zsák:)
2010. aug. 5. 17:52
Igen, én is a Vaterán rendeltem a szomszéd kisfiúnak. Tornazsák is volt hozzá. Nagyon erős vászon anyagból van, az anyukája rendszeresen mossa, nagyon jól bírja a strapát.
2010. aug. 5. 17:29
Sziasztok.Én a fiamnak tavaly vettem a v@terán egy nagyon jó és tartós ovis zsákot.Thomasos.Én nagyon meg vagyok vele elégedve.És jó nagy,a zsebei is nagyok,úgyhogy én ajánlani tudom.Oké,nem 100ft,de egyszer fektetek be rá,és négy évig kiszolgál:)
2010. aug. 5. 16:47
Én csináltam és kibírta a 4 évet.
2010. aug. 5. 16:20
Igaz,varrógép nem árt,ha van!Én Anyósét használtam:)))
7. kitrákotty (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2010. aug. 5. 16:19

Nekünk ilyen van szerintem, profiban vettük (nagy leárazáskor volt vagy 100 forint :-D), és már három évet kibírt az oviban.

Igaz többet is vettem akkor, hátha cserélni kell majd (ennyi pénzért... :-)), de legalább lesz most külön a kistesónak is, nem kell megint keresni :-))

6. e12287dac0 (válaszként erre: 4. - Ekka)
2010. aug. 5. 16:19
Nem olyan ördöngösség az.Csak egy varrógép kell,centi,olló,és egy ici -pici kézügyesség.Ezeket meg csak egyenesen kell varrni,bár a gép vásárlás is egy beruházás.De megéri.
2010. aug. 5. 16:19
Én is varrtam.Egyforma volt mindegyik,tartós,ha van otthon alapanyag,akkor még olcsóbb.De ha a gyerek választ anyagot,lehet,hogy jobban is örül.Én nem vagyok 1 varrogatós,de ezzel megbirkóztam Én is.Még mindig megvannak a zsákok,mert már kinőtték a lurkók:))))
4. Ekka (válaszként erre: 3. - E12287dac0)
2010. aug. 5. 16:16
Én is ezt tenném, ha tudnék varrni:)
2010. aug. 5. 16:14
Én megvarrom,és így minden egyforma mintájú lesz.Nomeg tartós.Bár így biztos drágább is.
2010. aug. 5. 16:10

Szeptemberben kezdjük az ovit.

Láttam sok helyen, -nagyáruházak, papírbolt, '100-as bolt'.., de nem igazán látom, hogy ezek erős anyagok lennének.

Van talasztalat pl. internetről rendeléssel kapcsolatban.

Honnan lehet szépet, és jót is beszerezni?

2010. aug. 5. 16:09
Te honnan szerezted be az ovi(s)zsákot? Mennyire tartós?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook