Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Te honnan merítesz új erőt? fórum

Te honnan merítesz új erőt? (beszélgetős fórum)


17. 97f33311ff (válaszként erre: 15. - Joe1972)
2012. febr. 26. 19:17
De van, nincs olyan, hogy nincs sehonnan. Fejben dől el az egész
16. 0ee2179e64 (válaszként erre: 15. - Joe1972)
2012. febr. 25. 20:14

Minden nap felkelsz ,és már az megéri!!!!!

Tudom ,illetve naggyából tudom ,min mész keresztül évek óta,hiszen énis hasonló cipőben járok,de mindig érdemes valamiéért kikelni az ágyadból ,és erőtvenni magadon ,hogy tudd csinálni ezt a xaros napot,mert más nemnagyon jut,csak a xaros kis életünk.

2012. febr. 25. 20:02
sehonnan nincs honnan
2012. febr. 25. 19:56
magamból
13. survivor3 (válaszként erre: 6. - Re87)
2010. febr. 10. 07:26
uhh
12. Re87 (válaszként erre: 11. - *NIKCSO*)
2010. febr. 9. 18:17
Köszi szépen:)Remélem erős leszek...
2010. febr. 9. 18:13
na jól van, tudod te mit kell csinálni, nem történt semmi nagyobb probléma, mondom ennyi szerintem belefér!!:) fel a fejjel, holnap már nincs bűnözés, ezt meg elfelejtettük!;)
10. Re87 (válaszként erre: 9. - *NIKCSO*)
2010. febr. 9. 18:08
Az lesz,hulahopp,meg step pad 1óra este.Ízesített ásványvizet(nem cukrosat),meg néha light kólát veszek és azzal iszom tele magam este,amikor éhes vagyok,de már nem ehetek.
2010. febr. 9. 18:04
egyébként ha nagyon rosszul érzed magad akkor mozogj valamit, vagy csak menj el sétálni! Máris jobb lesz, és ha ma már nem eszel semmit, csak iszol (de azt mindenképp!!ugye vizet) akkor másnap reggel szerintem már jól fogod magad érezni, és nem fogsz emiatt a kis rosszalkodás miatt bánkódni.
8. *NIKCSO* (válaszként erre: 6. - Re87)
2010. febr. 9. 18:02
óóó ennyi bűnözés belefér..:) szerintem!
2010. febr. 9. 18:01
ha nehéz visszaállni a diétázásba akkor én úgy szoktam, hogy kicsit, elején tényleg csak egy kicsit könnyítek a két napon ( azért kicsit, mert még ugye nincs összeszűkülve a gyomrom, és nem tudnék kevesebbet enni:P) mondjuk ezt két napig,aztán csinálok egy gyümi napot, kb megeszek 1,5 kg almát, 3l vízzel (ezt szigorúan meg kell ilyenkor inni, különben éhes leszel. vagyis én az lennék..:P) és tök jól összeszűkül a gyomrom, másnap már nem is kívánok annyi ennivalót, kicsit kitisztulok, jobban érzem magam a bőrömben és máris mehet a diétázás:)
6. Re87 (válaszként erre: 4. - *NIKCSO*)
2010. febr. 9. 17:57
Egész nap tartottam a diétát,1órája meg bekajáltam egy kis jó zsíros husit.Jó lenne,ha valaki ilyenkor jól szájba verne:).
2010. febr. 9. 17:56
ha igen..akkor én azonnal abbahagynám és elhatároznám, hogy akkor mostantól odafigyelek, mert hát ugye wellness hétvége!!;) de egyébként is 3kg még nem a világ vége..:)
2010. febr. 9. 17:54
ÉS most is eszel?
3. Re87 (válaszként erre: 2. - *NIKCSO*)
2010. febr. 9. 17:50
Igen,én is naplót írok(nem itt),és eddig nagyon is bejött.Jó,ha van mibe kapaszkodni.Meg még célom is van,-10kg-nál wellness hétvége.De most nagyon el vagyok keseredve:(.
2010. febr. 9. 17:46

Szia! ismerős a helyzet.. de én ilyenkor gyorsan elkezdek írni..pl: nyitok egy új naplót, és leírom, hogy mit, hogy szeretnék mostantól csinálni (enni) és akkor oda jegyzetelgetem a napi dolgokat(evés szempontjából) és akkor..hát nem tudom, így nekem könnyebb, de nem hinném, hogy mindenki így van vele.. Vagy öhmm.. egyértelműen talán a célkitűzés lehet megoldás erre, pl: elutazom külföldre egy hónap múlva, szeretnék új, csini ruhákat vinni, és csak akkor kapok újakat, ha tényleg szükségem van rájuk. Tehát ki kell fogynom belőlük!!!:D:P persze

van egy alap cél, ami nyár-új, szexi bikini bomba alakkal:D (álomálom...:) de ki tudja:) ha enni támadna kedvem rögtön ezekre gondolok, és máris könnyebben megy. Lehet hogy ezek csak apróságok de igenis segíthetnek;) Nem kell elkeseredni, csak elhatározni magunkat, célokat kitűzni, és tudatosítani magunkban, hogy igenis van miért végig csinálnunk!!

1. Re87
2010. febr. 9. 17:33

Kész!Elegem lett!Besokaltam!Eddig én voltam,aki másokat biztatott,most én vagyok az ő helyzetükben.November leje óta 7kg-t fogytam,az utóbb pár napban majdnem 3-at szedtem vissza.

Ti honnan merítetek új erőt?Egy darabig nem zavart,hogy egy helyben topogok(1hónapig semmit nem fogytam),de már nem látom értelmét.Mérgemben csak ennék.Gondolom sokan voltatok már így...:(((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook