Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hogyan kezeled a problémát a párkapcsolatodban, önismeret a párkapcsolatban fórum

Te hogyan kezeled a problémát a párkapcsolatodban, önismeret a párkapcsolatban (beszélgetős fórum)


1 2
28. Panna.33 (válaszként erre: 24. - E92cab9e45)
2016. márc. 16. 09:57
A címben nem szerepelt az asztrológia.
27. e92cab9e45 (válaszként erre: 15. - Gyöngy:))
2016. márc. 16. 09:55
Először is, nem vagyok Hókuszpók, több indokból adódóan sem. Én nem beszéltem eddig senki párkapcsolatáról, csak te hitted azt...
26. e92cab9e45 (válaszként erre: 14. - Unom)
2016. márc. 16. 09:53

Mond ezt egy olyan embernek, akiben igen sok a tűz elem... :)

Nem mindenki ugyan olyan, van akinek a humor jön be, van akinek a személyes találka, és van akinek a biztonság... stb Az hogy neked mi jön be, az jó dolog hogy tudod, de attól nekem még nem az fog bejönni... és másnak sem.

25. unom (válaszként erre: 21. - E92cab9e45)
2016. márc. 16. 09:51

Tudomány? Szerintem nem vagy tisztában vele, mi is a tudomány.

Mindenesetre pénzt lehúzni naiv emberektől tökéletes.

24. e92cab9e45 (válaszként erre: 22. - Panna.33)
2016. márc. 16. 09:49
Ha te így gondolod legyen úgy... azonban ha így gondolod akkor mit keresel itt? drámát, esetleg szappanoperát keresel? Vagy ennyire unatkozol, és nincs más dolgod?
23. e92cab9e45 (válaszként erre: 13. - Vacsa)
2016. márc. 16. 09:46
Én nem beszéltem a te párkapcsolatodról nem látom az energia mintázatát, de ha kommunikációval és humorral oldjátok meg a dolgokat, valószínűleg levegős energia mintázatotok van, és úgy néz ki szerencsésen kapcsolódnak a bolygóitok is. Amúgy biztos vagyok benne, ahogy lefested a párkapcsolatodat, az csak a napos oldal, mert az ember nem szereti nyilvánosságra hozni azt amit kudarcként élt meg a párkapcsolatában... pedig az is ott van... és az által fejlődik. Szerencséd van hogy a pároddal együtt tudsz fejlődni... ezt nem mindenki mondhatja el. Amúgy biztos vagy benne, hogy a párod is boldog abban a párkapcsolatban. 23 év hosszú idő, annyi idő alatt sok minden változik.
22. Panna.33 (válaszként erre: 21. - E92cab9e45)
2016. márc. 16. 09:46
Tudománnyá? Áltudomány az. Akár bulvár, akár nem.
21. e92cab9e45 (válaszként erre: 11. - Panna.33)
2016. márc. 16. 09:41
És mire gondolsz a bulvár horoszkópra, vagy a már tudománnyá fejlődött asztrológiára... mert szerintem te az elsőre gondolsz.
20. ina87
2016. márc. 15. 21:32
na most komolyan hàny embernek jön be a horoszkopja nekem èletembe 1× jöt be amit irt deln szerintem csak rà hibàztak.de most ezt fèlre tève nem az asztrologiàn ès joslàsoktol lesz egy kapcsolat jo de hàt mindenki abba hisz amibe szeretne
19. a014e05fde (válaszként erre: 10. - E92cab9e45)
2016. márc. 15. 11:03

Mindezekre választ kapsz pusztán a születési időpontunkból? Személyes találkozás, beszélgetés nélkül? Azzal nem is számolva, hogy mit élt meg valaki eddig, milyen körülmények hatottak rá, és milyen döntéseket hozott eddig?


"Ami kell hozzá a születési időpont, percre pontosan illetve a születési hely..."

Meg a személyi szám, bankkártya szám, pontos cím.


Nem tartom jó ötletnek, hogy a neten, ismeretlenül a mások életét készülsz befolyásolni.

2016. márc. 15. 10:00

Próbáltam mindig kommunikálni, kimondani, amikor zavart valami, teljesen normális, megbeszélős stílusban.

Volt egy-két más stílusban kommunikáló hímnemű az életemben sajnos, akik valamit tagadni akartak, titkolóztak és amikor próbáltam megbeszélni, támadtak, kiabáltak, vádaskodtak.

És van az a pont nálam, amikor elszakad a cérna és dől belőlem az őszinteség :) amikor nem hallgat meg, csak kiabál és volt, aki anyukámat szidta, meg engem hordott le mindennek, ostobától kezdve amit csak el tudtok képzelni. Ott már nincs kedves, aranyos stílusú kommunikáció.


Kezelném én a problémát higgadtan, megbeszélve, ha egyszer találnék egy olyat, aki erre vevő. Mert ehhez két ember kell, hiába kezelem így vagy úgy, ha a másik ebben nem partner.

17. Panna.33 (válaszként erre: 16. - 6b3a35c3e8)
2016. márc. 15. 09:53
Ez tényleg így van.
16. 6b3a35c3e8 (válaszként erre: 10. - E92cab9e45)
2016. márc. 15. 09:37
Az asztrológia hasznos és jó dolog, plusz esetenként egy pár szem homeopátiás pirula, és minden gond meg vagyon oldva.
15. gyöngy:) (válaszként erre: 8. - E92cab9e45)
2016. márc. 15. 08:20

És Te mi alapján írod neki, hogy " vagy maradsz az 1-2 éves kapcsolatoknál"?

Több, mint 20 éves házas, nem hinném, hogy épp a te hókuszpókuszodra van szüksége.

14. unom (válaszként erre: 8. - E92cab9e45)
2016. márc. 15. 06:56

Próbáld ki, a humor és kommunikáció hatékony.

Bár sok emberből hiányzik legalább az egyik. Ilyenkor jól jöhet az asztrológia.

13. vacsa (válaszként erre: 8. - E92cab9e45)
2016. márc. 15. 04:49

Nemtom, még csak 23 éve működik a dolog...


De te biztos jobban tudod.

12. 3d787b167a (válaszként erre: 7. - E92cab9e45)
2016. márc. 14. 23:47


Kifizettem egy savanyúság problémamegoldását. :)

11. Panna.33 (válaszként erre: 9. - E92cab9e45)
2016. márc. 14. 23:44
Aki az asztrológiában hisz, az nem realista. Még ha azt képzeli, hogy ealusta, akkor sem az.
2016. márc. 14. 23:14

Mi határozza meg az emberi személyiséget?


Igen sok minden. Az egónk, önbecsülésünk, érzéseink, vágyaink, kommunikációnk, másoktól kapott visszajelzések, félelmeink, kudarcaink, életszemléletünk, céljaink, erőnk és megnyilvánulásaink, törekvéseink, lelki sebeink, ideáljaink, fejlődésünk, szerencsénk, hibáink, átalakulásaink, tapasztalatunk, fizikai megjelenésünk, a világ felé mutatott képünk és még sok minden.


Asztrológiai elemekkel most szándékosan nem írtam le ezeket az elemeket, de meg van mindennek a megfelelője.

Mindenkinek más a rezgés szintje, és ennek megfelelően másképpen éljük meg az élet apró és az élet nagyobb történéseit.

Ezt nem kell elhinni, vagy beleképzelni... Csak gondolj bele, mi történt veled 28-30 éves korodban. Asztrológiai szempontból egy ember ekkor lesz felnőtt, mert ekkor kapja meg élete első komolyabb leckéjét a felelősségvállalással kapcsolatban... és hogy milyen leckét kaptál, vagy milyen leckéket fogsz még kapni az élettől? Ez csakis rajtad múlik...

9. e92cab9e45 (válaszként erre: 4. - Panna.33)
2016. márc. 14. 23:01
Most erre mit mondjak, mi alapján ítéltél? Mert, hogy engem nem ismersz az biztos, és ebből a gondolatmenetből amit leírtam még egy valós képet sem tudsz összerakni az is biztos. Ha nem tudsz értelmesen hozzászólni a fórum témához, akkor szerintem jobban tennéd ha csöndben maradnál. De tényleg...
8. e92cab9e45 (válaszként erre: 5. - Vacsa)
2016. márc. 14. 22:58

És mi van akkor, ha a párod nem akar beszélni, és már a humorodat is unja... Na ott mi lesz? Vagy maradsz az 1-2 éves kapcsolatoknál ahol még lángol a szerelem, és a rózsaszínköd megvan.


Ha a párkapcsolatokat kommunikációval és humorral hosszútávú dologgá lehetne tenni, akkor nem lenne ennyi katasztrofális párkapcsolat és megcsalás...


Egyetlen módja a helyes önismeret, és a párkapcsolati önismeret, mert ugye minden ember mellett másképpen viselkedünk valamilyen szinten. És erre választ ad az asztrológia... nem a jóslás, hanem az önismereti asztrológia.

7. e92cab9e45 (válaszként erre: 3. - 3d787b167a)
2016. márc. 14. 22:54
Nem ingyé csinálom. Lehet mondjuk ez most téged sokkolni fog. Azért teszem, hogy segíthessek, azoknak akik nem látnak kiutat a problémából. Tehát egy mosolyért csinálom. :)
6. e92cab9e45 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2016. márc. 14. 22:50
:) nem, nem kaptam róla papírt, persze ez még nem jelenti azt, hogy nem ismerem a témát :)
5. vacsa (válaszként erre: 1. - E92cab9e45)
2016. márc. 14. 12:09

Hát nem asztrológiával :)


Kommunikációval és humorral :) Ja, az sem árt ha szereted a veled élő férfiembert.


Mondjuk én egyszerű párkapcsolatban élek...

2016. márc. 14. 12:08

"(hozzátenném igen reális beállítottságú ember vagyok) "


Nem vagy.

2016. márc. 14. 11:29
Ingyé" csinálod!????
2016. márc. 14. 11:18
Asztrológus vagy?
2016. márc. 14. 11:08
Hol is kezdjem, nem egyszerű párkapcsolatban élek, de nem mondanám azt hogy véget szeretnék vetni neki. Igyekszem a problémákat megoldani. Ebben nagyon sok segítségem volt, amikor megismerkedtem az önismereti asztrológiával illetve a párkapcsolati asztrológiával. Végre megkaptam a választ miért történnek velem azok a dolgok amik velem megtörténtek. (hozzátenném igen reális beállítottságú ember vagyok) És most szeretnék erről beszélgetni veletek, hátha van valakinek valamilyen problémás ügye, tegye fel, és megnézzük, megvitatjuk, mi is az ok, amiért a probléma kialakult, és hogyan lehet rajta változtatni. :)Ami kell hozzá a születési időpont, percre pontosan illetve a születési hely... és ha párosat nézzünk akkor a párod adatai is kellenek. Egy próbát megér, nem de? :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook