Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te hogyan készültél a várandósságra? fórum

Te hogyan készültél a várandósságra? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 12. 13:28
Szóltam a munkahelyemen, hogy ha sikerül eltűnök pár évre:))
2011. nov. 12. 10:31

Én leszoktam a dohányzásról,és elkezdtem terhesvitamint szedni.

Lelkiekben már hónapok óta készültünk rá.

2011. nov. 12. 06:24
Én cisztás, pco-s voltam. Kezdtem azzal, hogy természetes módon próbáltam ezt a dolgot elhagyni. Talpmasszázsra jártam, pozitívan gondolkodtam és lelkiekben készültem a babára. A ciszták elmúltak, közben páromban is megérett a gondolat. Egészségesebben táplálkoztunk, igyekeztem minél többet mozogni. Aztán már csak a stressz kizárása volt feltétel. Elmentünk a csodálatos horvát tengerpartra, stressz nuku és visszafelé már hárman jöttünk :) 17. hetet töltöm pocaklakóval :)
2011. nov. 12. 06:00

Bennünk minden szépen megérik. Így voltunk azzal, hogy akkor összeházasodunk, és azzal is, hogy babát szeretnénk.

Egyszerűen nem álltunk az útjába.

(Hozzáteszem, sosem éltünk semmilyen egészségtelen szokással. Egyikünksem.)

Kereken 2 év kellett, hogy megfoganjon! Már a kivizsgáláson gondolkoztunk, mikor végre (először kiszámoltam a napokat), és tessék. (Pedig addig is "iparkodtunk"....

A 2. babánál már rögtön számoltam. 3. hónapban sikerült is! Most 5 hónapos a pocaklakó! :)

5. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Mágika75)
2011. nov. 12. 00:53

Nálunk (rokonságban) sehogy nem készültek-max,.lelkiekben és elsőre "megkötött a gipsz" ahogy szokták mondani, szóval HAJRÁ! XD

A szerelemgyerekek a legszebbek-állítólag.

2011. nov. 12. 00:38

Én 5 éves korom óta készültem arra, hogy Anyuka legyek...

Mindig egészségesen táplálkoztam, nem cigiztem, nem szedtem fogamzásgátlót soha.


Amikor megszületett az elhatározás, hogy jöjjön a baba, akkor mind a ketten elmentünk orvoshoz, hogy lehet-e csemeténk.

Vártuk, akartuk a babát, a következő hónapban már jött is a gólya (azért volt meglepetés, mert az orvosunk azt mondta, hogy az egészséges pároknak is akár 1 évig is kell próbálkoznia).

Testvérkével ugyanígy volt.

:-)


Jó egészséget és türelmet a babaváráshoz!

2011. nov. 11. 23:16
En 10 evig keszultem arra hogy anya lehessek. mindent kiprobaltunk amit csak lehet... nem sikerult. feladtam. mar az orokbefogadason gondolkodtunk. en lepodtem meg a legjobban, amikor pozitivat teszteltem. ma 9 honapos az en "meglepetesem" :) en csak annyit tudok tanacsolni, hogy ne stresszeld tul a dolgot. ne is gondolj ra, csak elvezd :))
2011. nov. 11. 22:32

Szia!

Én egészségesebben étkeztem, méregtelenítettem, vitaminokat szedtem. Szerencsések vagyunk, mert hamar anyai örömök elé néztem. A kisfiunk egészséges és 2 éves elmúlt már.:)

Jó készülődést kívánunk nektek és sok boldogságot!

2011. nov. 11. 22:27

Sziasztok!


Ötleteket várnék,hogy Ti hogyan készültetek fel a várandósságra; akár testileg akár lelkileg? (Abban az esetben persze, ha volt idő felkészülni rá, és nem a baba döntött azonnal.)


Nyáron lesz az esküvőnk, és utána nekivágunk a családalapítás rögös útjának.

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook