Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te esetleg Tourinform irodában dolgozol? fórum

Te esetleg Tourinform irodában dolgozol? (beszélgetős fórum)


7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Timmy0520)
2023. febr. 22. 17:33
Köszönöm.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Kannanana)
2023. febr. 22. 17:33
Köszönöm szépen.
2023. febr. 18. 18:22
Pár évvel ezelőtt dolgoztam tourinform irodában beugrósként. Kerékpárok kölcsönbe adását kellett bonyolítani, ajándéktárgyakat értékesíteni, kedvezménykártyát kiállítani, információt szolgáltatni látnivalókról, programokról, menetrendekről. Emlékeim szerint nagyjából ennyi volt a munka.
4. kannanana (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 14:04

Ő egy “üdülőfaluban” tourinformos. Emiatt nyáron pörgés van, de a holt időszakban pangás. Ha jól tudom nyáron dolgozott 5*8 vagy 4*10 órát, amúgy napi pár órát volt csak bent. Valami minimális otthoni munkavégzését azért volt a holt időszakban.

Alapvetően a betérők kiszolgálása mellett adminisztratív és kapcsolattartási feladatai vannak különböző szervekkel. Egy számítógéppel és telefonnal végezhető dolgok. A körülmények nem rosszak, volt hűtő, mikró, kényelmes irodai felszerelések, ventilátor, mosdó az épületben. Nagyon szabad a munka, nincs bent főnök, lehet Facebookozni, filmet nézni, zenét hallgatni, tanulni stb., cserében viszont nagyon unalmas, nem tudsz kihez szólni, ha kevés a betérő, akkor akár 0 emberi Kontaktod van.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Kannanana)
2023. febr. 16. 10:38
Igen, érdekelne.
2023. febr. 15. 19:33
Nekem egy ismerősöm dolgozik ott. Néhány dolgot tudok mesélni, de nem nagyon specifikusan. Érdekelne?
2023. febr. 14. 16:32
Akkor kérlek mondd el milyen! Hogy telik ott egy munkanapod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook