Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te elnézed neki? fórum

Te elnézed neki? (beszélgetős fórum)


14. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Timycat)
2020. júl. 14. 16:58
Engem sem.
13. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 14. 16:55

Az enyém is csinálja, nem különösebben zavar.

Ha mégis olyanom van akkor leoltom valami viccessel, hogy azért vegye észre magát.

2020. júl. 14. 15:57
Kitennèm a szűrèt szò nèlkül,aztàn addig bàmulhatja onnantòl őket,mìg a szemei ki nem esnek a helyükről😏
11. simple (válaszként erre: 10. - Birebora)
2020. júl. 13. 17:35
Igazad van. Én a témaindító helyében tuti ezt tenném, amit írtál. Nézném, dícsérném a férfiak seggét, és hangosan mondanám, hogy milyen jóképű, meg törölgetném a nyálam látványosan. :D
10. birebora (válaszként erre: 9. - Simple)
2020. júl. 13. 17:33

De nem? Iszonyat tapintatlanságnak tartom, rendkívül bunkó viselkedés és ezt a feleségével teszi meg, aki mossa a szaros gatyáját és a büdös zokniját, főz, takarít, stb. de ezeket is leszámítva A Felesége.

Az ilyen nulla érzelmi intelligenciájú f.szkalappal csak így lehet, amilyen az adjon Isten olyan a fogadj Isten. Aztán kapkodhatja magát.

9. simple (válaszként erre: 8. - Birebora)
2020. júl. 13. 17:20
Ez jó ötlet, érdemes kipróbálni. :D
8. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 13. 17:08

Én is szóvá tenném, nyugi. A véleményem, hogy menjen a francba, te meg kezd el nézni a pasikat és fűzz hozzá egy két félmondatot dicsérd mondjuk a seggét vagy, hogy milyen jóképű:)

Kíváncsi vagyok mit szólna rá a férjed, mellesleg még tahó is.

7. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 13. 15:57
Azt írod, ez újabb szokása. Eddig nem forgatta a nyakát a nők után? Vajon miért nézi a nőket egyszerre csak ennyire félreérthetetlen módon?
6. 346cfad937 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 13. 15:01

Pedig vannak, akik tűrik. Sőt, ennél rosszabb viselkedés mellett kinyalják a férfi fenekét is, főznek, mosnak, takarítanak, tálcán viszik eléjük az ételt. :) És persze otthon kuss a nevük.


Nem is tudom mit tennék a helyedben. Főleg egy ilyen válasz után. Szerintem kiköltöztetném a nappaliba, és lenne 1 napja, hogy elmondja a viselkedésének okát. Ha nem, akkor elhagynám. Nem tudnék egy ilyen emberrel élni, aki megaláz.

5. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 13. 14:29
Elküldeném a fenébe, az biztos. Nézze akkor amikor nem vagyok ott.
2020. júl. 13. 13:59

Ennél rosszabb szokást alig bírok elképzelni egy férj részéről. Én nem tűrném.

Nekem is volt ilyen férfi az életemben, régebben, aki nagyon feltűnően csinálta ezt, viszont ő letagadta, azt mondta hogy nem is nézi meg a nőket. Persze, én meg csak képzelődöm és hülye vagyok.

3. Dare (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 13. 13:51
Nagy fokú tiszteletlenségre vall, ahogy viselkedik veled. Én sem hagynám a helyedben, kicsit "bűntetném" is, hogy érezze a törődést...
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 13. 13:16
A férjed kiérdemelt egy-két hatalmas fenékbe billentést, mást is, amit Te vonj meg tőle.
2020. júl. 13. 13:06
A férjem legújabb szokása, hogy feltűnően bármulja a nőket. Ha autóban ülünk, addig forgatja a nyakát, míg a nő a látószögében van. Nem az a baj, hogy megnézi a nőket, hanem az, hogy ÚGY nézi meg, hogy közben én érzem magam kellemetlenül. Kérdeztem tőle, hogy mi lenne, ha nem lennék itt, le is szólítanád, elkérnéd a telefonszámát? Azt mondja, hogy ne korlátozzam, azt néz, amit akar és hogy ezért senki más nem szólna, csak én vagyok ilyen. El sem tudom képzelni, hogy egy nő, akinek van egy kis önbecsülése, ezt szó nélkül tűrné. Nálunk nem volt eddig szokás, az utóbbi pár hónapban kezdődött. Egyre jobban zavar. Már nem szeretek menni vele sehova. Mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook