Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te beleképzelted már magad más helyzetébe? fórum

Te beleképzelted már magad más helyzetébe? (beszélgetős fórum)

2011. jún. 18. 10:03
igen, sajnos annyira tud foglalkoztatni, ha valaki pl. öreg, beteg, és én nem tudok rajta segíteni, mert én is hasonló gondokkal, bajokkal küzdök...
2011. márc. 23. 06:37
igen
9. spinneli (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2011. márc. 22. 20:00
sokszor...szerintem nagyon fontos, ha valaki tartósan jó emberi kapcsolatokat akar fenntartani akkor elengedhetetlen.
8. ecc37797d3 (válaszként erre: 7. - 9cf0020815)
2011. márc. 22. 19:58
Az utcán élő emberek helyzetét tudom átérezni teljesen,őket nagyon sajnálom,de egy gyógyíthatatlan betegséget is el tudok képzelni,na annál rosszabb nincs,mikor nem akarsz meghalni,de semmit se ér az amit te akarsz,mert elkerülhetetlen a halál.Most is sokszor egyedül érzem magam,ilyen esetben ez még inkább így lenne,ez teljesen igaz.És ami még nagyon rossz,amit soha nem szeretnék:együtt vagyok 1férfivel akit nagyon szeretek és valami oknál fogva meghal.Nem is tudom mihez kezdenék magammal egy ilyen helyzetben.
2011. márc. 22. 15:26
Beleképzelni elég könnyű,lehet,hogy csak felületesen hallgatod meg más problémáját,ám mikor saját magaddal szembesülsz...Gondolj bele egy gyógyíthatatlan betegség,vagy munkanélkülivé válás! Egyedül maradsz,mert tudod,hogy,amit kapsz az lehet,hogy csak szánalom:-(
2011. márc. 22. 15:21
Próbálok sokszor belegondolni,de valamiért nem megy nekem ez olyan jól,ritka mikor át tudom érezni.
2011. márc. 21. 20:18
Mindig meg kell vizsgálni a másik oldalt, belegondolni mit érezhet vagy gondolhat, és amit te magadnak nem kívánsz mással se tedd:)
2011. márc. 21. 19:55

én inkább az enyémet könnyíteném már meg valahogy végre...nem még másét is magamra venni, főleg, hogy nem is lehet...



persze jó néha mások szemszögéből is látni dolgokat, mert abból is lehet tanulni...

2011. márc. 21. 18:49
VAgy egyszerűen csak próbálsz valakit, valakinek a reakcióit, viselkedését, az életét megérteni.
2011. márc. 21. 18:46

Gondolok itt olyanra, hogy pl. a barátnőd, párod, stb. mond valamit, ami nem esik jól, ennek ellenére próbálod megérteni, és az Ő szemszögéből is megnézed a dolgokat.


Te ezt fontosnak tartod? Mások szemszögéből is látni X helyzetet? Ha igen, miért?:)

2011. márc. 21. 18:44
Te beleképzelted már magad más helyzetébe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook