Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Távszámlások segítségét kérem! Elfogadta a fizetést vagy nem? fórum

Távszámlások segítségét kérem! Elfogadta a fizetést vagy nem? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 17. 11:34
Interneten számlát intézni bankkártyával életveszélyes! És ha valaki feltöri a bankkártya kódját? Úszott a pénzed! Legbiztosabb a posta.
6. Szeklice (válaszként erre: 5. - Ani2)
2010. aug. 17. 10:20
És azt hogy kell beállítani pontosan? Az otp vagy a tavszámla oldalán?
5. Ani2
2010. aug. 17. 10:06

Szia!


Nekem is igy volt, és külön kellett utalnom. De amúgy lehet a villanyszámlát is ott fizetni csak nem volt beállítva, h hogy kérem az utalást.

4. Szeklice (válaszként erre: 3. - Armika)
2010. aug. 17. 09:44
Dehát akkor miért jelzett vissza az elmű,hogy távszámlán fizethetem a további havi számláimat? Most világosított fel egy ügyintéző,hogy az otp direkten belül is külön kell regisztrálni a távszámlára...most azt írja ki,hogy regisztráció folyamatban...ha tudtam volna hogy ez ilyen bonyi..várom a fejleményeket..
3. Armika (válaszként erre: 2. - Szeklice)
2010. aug. 17. 09:41
Szia! A villanyszámlát még nem lehet a távszámlán fizetni, tehát a távszámlán regisztrált bankkártyával nem tudod kifizetni. A villanyszámla esetében csak rányomsz a távszámlán hogy kifizeted, de a konkrét fizetést külön utalással kell kifizetni.
2010. aug. 17. 09:23
A napokban tértem át az internetes távszámlára. Most először akartam kiegyenlíteni a villanyszámlám,és nem értem,mit jelent a visszaigazoló e-mailben,hogy :"Számláját -az ön kérésének megfelelően-Távszámlán kívül elintézettnek jelöltük" Most akkor elfogadta a fizetést vagy nem?
2010. aug. 17. 09:20
Távszámlások segítségét kérem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook