Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Távolítottak már el neked foggyökeret műtéti úton? fórum

Távolítottak már el neked foggyökeret műtéti úton? (tudásbázis kérdés)


18. db4f1eff6b (válaszként erre: 16. - Törökné Kati)
2010. júl. 17. 14:04
Hihetetlen! 2 órát feküdt a székben? Nekem kb. 5 perc alatt kihúzta.
2010. júl. 17. 11:12
A műtét nem fájt,de utána irtózatos kínjaim voltak(nem egyforma a fájdalomküszöbünk)A barátnőm adott egy koktélos injekciót és reggelig aludtam.
2010. júl. 16. 22:59
Nekem abszolult nem fájt.2 órát feküdtem a fogorvosi székben,de nagyon ügyes volt a fogdokim.Igaz utánna feldagadt az arcom.Nekem a FLEKTOR GRANULÁTUMOT írta fel a fogorvosom,nagyon jó volt.A varrat szedés sem fájt.
2010. júl. 16. 22:30
Nem mostanában volt. Az egész fogászaton egyetlen szájsebésznő volt, aki elfogadott, a többi orvos nem vállalta a munkát. Ő dolgozott rajtam, elég sokáig, alapos és jó munkát végzett. Amikor elküldött a röntgenre, az ott dolgozó nő azt kérdezte, hát magával meg mit csináltak? Alaposan elintézték. Pedig gondolom, hogy nem elöször látott már ilyet, az enyém azoknál sokkal csúnyábban nézett ki. De sikeres műtét volt, és eredményes. A követő napokat egyáltalán csak erős fájdalom csillapítók szedésével vészeltem át.
2008. nov. 5. 15:16
Már majdnem egy hónap telt el a műtét óta. Szerencsére már csak néha érzek kicsi fájdalmat. A műtét utáni napok felértek viszont egy pokoljárással! A Cataflam már semmit sem használt, Dalacint és egy morfinszármazékot kaptam, hogy létezni tudjak.
13. rasza
2008. nov. 5. 14:56
Szia!A műtét nem fáj csak utána amikor már nem hat a fájdalom csillapító!Készíts be magadnak egy pár adag cataflánt!!!!!!!!!
2008. nov. 5. 10:11
Igen, nem kellemes, de kibírható:)
2008. nov. 5. 10:10
Igen, túléltem...:))
2008. okt. 7. 11:46
Köszike, lassan felkészülök lelkileg a péntek reggelre. Nincs begyulladva, még fájni sem fájt igazán, amikor lementem a dokihoz, csak letört belőle egy darab, ott derült ki, hogy belül lukas volt. A Cataflamot már most szedem, tegnap felírta a háziorvos, mert eléggé össze lett karistolva az innyem és az állkapcsom is kissé megviselt!
2008. okt. 7. 10:57

Szia!

Az én fogam gyökerén egy 1 forintos nagyságú ciszta volt, vágás nélkül ki tudta szedni a fogorvosom, nem fájt. Utána viszont cataflam.

2008. okt. 7. 10:17
Szia, nekem is szedtek így ki gyökeret, a fogorvosom kalapálta ki, jól elérzéstelenítette, nem fájt. Otthon Cataflam-ot vettem be, pár nap alatt helyre jött. Mire varrat szedésre mentem már minden ok volt.
7. a5e77950a3 (válaszként erre: 2. - Ea9bff1b44)
2008. okt. 7. 10:16

Szia!Nekem foghúzás után nem múlt a fájdalom,később a nyelvemmel megéreztem,hogy benne maradt egy darab.Visszamentem oda ahol kihúzták,azt hittem fog egy kis csipszt ,kiszedi azttán agyő,de nem!Elküldött a szájsebészetre,mert azt mondta rossz helyen van.

Beutalót nem adott.Na elautóztam a kórházba,sorrakerültem amikor is közölték,hogy beuatló nélkül csak saját költségemre látnak el!!!!!Autóba be vissza a fogorvoshoz,aztán megint a kórház!

Ott is ugyanerre számítottam.

Ehelyett kaptam jópár érzéstelenítőt.Aztán elkezdett vagdosni ,huzigálni,már minden csupa vér volt(előtte volt röntgen)


Na végzett ,akkor kitalálta,hogy túl nagy a seb ezért összevarja!Utána naponta jártam kezelésre,aztán varratszedés.


A képem bedagadt mint egy hörcsögnek,és úgy nézetm ki mint akit jól összevertek(nem is szívesen mentem ki a lakásból)kék-zöld-sárga volt a képem:)

2008. okt. 7. 10:10
Még nem, de az olyan lehet, mint a fogvésés. Brrrrr....
5. fef600b7b6 (válaszként erre: 2. - Ea9bff1b44)
2008. okt. 7. 10:07
Ha jól beérzéstelenítik, nem szabad fájnia
2008. okt. 7. 10:06
Nekem cisztát távolítottak el 8!!! alkalommal, ugyanarról a fogamnak a gyökeréről. Nem fáj a műtét, csak azt éreztem, mintha az agyamat kalapálták volna szét. Utána jól fel volt dagadva az arcom és fájdogált egy kicsit, de nem volt vészes. (mondjuk én igen jól bírom a fájdalmat)
3. a1baa7edcc (válaszként erre: 2. - Ea9bff1b44)
2008. okt. 7. 10:05

Nekem sebeszeten tortek bele a bolcsessegfogam es ott kertek meg ra, hogy menjek at a mutobe, letakartak az egesz arcom, csak a szamat nem es nekiesett a doki. Ha sikerul elerzesteleniteni, akkor nem fogod erezni, viszont ha be van gyulladva, akkor valoszinuleg fajdalmas lesz.

En minden bolcsessegfog-huzasnal szajzarat is kaptam utana.

2008. okt. 7. 10:00
Tegnap kihúzták a bölcsesség fogamat, illetve csak félig, mert a gyökér bent maradt. átküldtek a szájsebészetre, ahol péntekre adtak időpontot, hogy kiműtsék onnan. Mire számíthatok? Van valakinek valami jó tanácsa?
2008. okt. 7. 09:59
Távolítottak már el neked foggyökeret műtéti úton?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook