Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távol van a párom...Mi lesz így velünk? fórum

Távol van a párom...Mi lesz így velünk? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 2. 22:08
SZió, hogy vagy? Most megint rámtört a hiány érzet. HOgy bírod? Jó volt a pünkösd? Nekünk nagyon...csak hamar eltelt :)
2010. máj. 21. 21:22
Csak nem kapta meg a szabit, de hát ez van... Most ennek a 3 napnak is tudok örülni
2010. máj. 21. 09:44
Egyébként ma már jó hírekkel szolgálok:D Ma hazajön délután és jövőhéten kedd reggel kellene visszamenni, de Ő szabadságot akar jövőhétre kérni:) Remélem összejön neki, mert az nagyon jó lenne. Egyébként a munkát Pesten abbahagyták, nem csinálják tovább mert a tulaj nő nem fizeti ki a 60 millió forintot, így eljönnek ma onnan és bíróságra megy az ügy. Most már Nagytarcsára fognak járni,ami ugyanúgy messze van, de utána állítólag lesznek Szegeden is ami viszont hazajárós lesz:) Most nagyon örülök, hogy a mai délutántól kezdve vele lehetek egész hosszú hétvégén, sőt még lehet jövő héten is:)
53. Pegasus0629 (válaszként erre: 55. - Szuzan)
2010. máj. 21. 09:39
Szia! Igen van hobbim:) A süti és torta sütés:) Imádom csinálni:)
52. Pegasus0629 (válaszként erre: 50. - Ametiszt19)
2010. máj. 14. 19:45
Köszönöm a biztatást, nagyon jól esik és sokat segítesz ezzel. Örülök, hogy tetszenek a torták:)
51. mgagi
2010. máj. 14. 18:44
Anyósomék is egy ideig külön éltek apósommal, mert anyósom Szlovákiából jött, és idő volt mire végre átjöhetett. Akkor már a párom meg volt:)
2010. máj. 14. 18:34
Sziasztok. Én épp most jöttem el otthonról egy munka miatt. Nagyon kikészültem én is, hogy páromat otthon kell hagynom, de most nincs más, és nem bírok otthon ülni a szüleimnél. Hetente, kéthetente fogjuk egymást látni 1-2 napra, de akkor az legalább tényleg csak rólunk fog szólni :) Meg aztán, ilyenkor olyan jóó megölelni is a másikat. Legalább nem fásulunk bele a hétköznapokba így, és van egy kis időm most magamra is (ami eddig egyáltalán nem volt). Aztán majd alakul ez is. Ki fogjuk bírni, mert ki akarjuk. Ha adódik lehetőség másra, tenni fogunk érte. De most neki ott, nekem itt van jó helyem. És ha látom, legalább tényleg csak velem foglalkozik majd, és én ővele. Kezdetnek nem rossz, ugye? Mamám is mesélte, hogy ő az esküvőjük után élt egyedül külföldön egy évig!! Meg anyu is mesélte, milyen volt mikor aput besorolták és kb. 3 havonta jöhetett haza. Ne keseredj el. A tortáid pedig tényleg meseszépek!! Kitartás :) Ölelet Neked Pegasus!
49. Szuzan (válaszként erre: 47. - Mgagi)
2010. máj. 14. 18:15
Így van ez nem gyengeség!Jó igazából látni ,hogy tényleg szeret minket!De mondja is ,így biztosan tudom!Elég ha ránk néz !Szóval ez egyálltalán nem szégyen !Megtudlak érteni!
2010. máj. 14. 18:03
Ez pont egy olyan dolog, amit a tarssal kellene megbeszelni.
47. mgagi (válaszként erre: 40. - Szuzan)
2010. máj. 14. 17:58
Igazad van. Szerintem is erről van szó. Egymás iránt érzett önzetlen szeretet. Én is láttam a párom sírni amikor a bölcsiben megkaptuk Veráról a fényképet. Bizony elsírta magát. Én nem tartom gyengeségnek. Ez is a szeretet egyik jele. Van aki kimutatja, van aki elfolytja ezt a fajtáját.
46. mgagi (válaszként erre: 29. - Szuzan)
2010. máj. 14. 17:09

Köszi. Akkor egyre gondolunk.

Kitartó vagyok akármennyire is nehéz, de a cél minden érdekében.

45. spinneli (válaszként erre: 44. - Szemmelver)
2010. máj. 14. 13:51

igen, ezt hívják birtokló szeretetnek, van aki tud benne élni, van aki csak ebben akar élni, és van aki egyáltalán nem.

Én nem tudnék elképzelni egy ilyen szinten korlátozó kapcsolatot, mert csak az egymás iránti önzőséget látnám benne, nem pedig a szeretet.

44. szemmelver (válaszként erre: 43. - Szuzan)
2010. máj. 14. 13:30

persze,hogy nem mindenki ilyen:) azért mondom, ezek az én érzéseim..

én ezt gondolom, nem engedném el a párom és ő sem engem!

mindenki másképp gondolkodik, nem vagyunk egyformák:)

43. Szuzan (válaszként erre: 42. - Szemmelver)
2010. máj. 14. 13:28

"arra gondoltam, hogy ha engem itthagyna a párom, akkor nem szeretne, szerintem, mert nem törődik az érzéseimmel"


Nem mindenki ilyen ,hogy ezért menjen távolabb!De nem megbántani akartalak!szó sincs róla!

42. szemmelver (válaszként erre: 40. - Szuzan)
2010. máj. 14. 13:19
nem értem miért mondod ezt nekem! nem bántottam senkit csak az én érzéseimet mondtam el
41. Szuzan (válaszként erre: 35. - 57aa4ea1e8)
2010. máj. 14. 13:04
Így van!Ez az igazság!
40. Szuzan (válaszként erre: 32. - Szemmelver)
2010. máj. 14. 13:03
Szia.ne legyél ilyen!Ez nem így van!Vannak emberek mint a férjem is ,hogy mindent megtenne értünk!Neharagudj!De próbáld ezt az oldalát nézni!Én már láttam a férjemet sírni ,mennyire szeret minket!Pedig,voltunk távol éppen eleget egymástól!én cserébe feladtam a szuper válallkozásomat!Én is megtenék mindent érte!Vannak ilyen emberek!De ezt nem harag képpen mondtam!Nekem ez a tapasztalatom!
39. Pegasus0629 (válaszként erre: 38. - Szemmelver)
2010. máj. 14. 13:02
Köszönöm, örülök hogy tetszenek:)
38. szemmelver (válaszként erre: 36. - Pegasus0629)
2010. máj. 14. 12:56
megnéztem a naplód:) isteni receptjeid vannak:)
37. szemmelver (válaszként erre: 35. - 57aa4ea1e8)
2010. máj. 14. 12:52

Igazad lehet,de választani is kell: vagy munka és próba, vagy kibírom, vagy nem

vagy munka nélkül, de párosan pénz nélkül, ami szinte megint a párkapcsolat rovására megy

2010. máj. 14. 12:36
Az előző munkahelye ami itt helyben volt az azért nem volt jó,mert nem bejelentett munka volt és egész télen nem volt munka, így a semmiből kellett megélni hónapokig, amíg besokallt és hirtelen jött ez az ajánlat, hogy menjenek át a munkatársakkal ehhez a céghez, egy nap alatt elintézték az egész papírmunkát és rá 2 napra már vitték is fel őket Pestre. Szóval ez sajnos kényszerhelyzet volt...
35. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 34. - Szemmelver)
2010. máj. 14. 12:27

Sztem ez nem igaz! Vannak kényszerhelyzetek, amikor muszáj elmenni. A mai világban a munka ilyen. Az ember örül, hogy van.

Persze, van olyan is, hogy azért megy valaki messzire dolgozni, mert szabadulni akar, és ez jó kifogás. Ezt ugye most itt nem tudhatjuk, hogy mi a helyzet, de tény, hogy az építőiparban alig van meló, és örül az, akinek van, mégha olyan is, amivel állandóan utazni kell.

34. szemmelver (válaszként erre: 33. - Spinneli)
2010. máj. 14. 12:21
arra gondoltam,hogy ha engem itthagyna a párom, akkor nem szeretne, szerintem,mert nem törődik az érzéseimmel
33. spinneli (válaszként erre: 31. - Szemmelver)
2010. máj. 14. 12:09
mire gondolsz?
2010. máj. 14. 12:09
amúgy meg lehet,hogy ő akart távolabbra kerülni....nem gondolod?
2010. máj. 14. 12:08
ne haragudjatok,de miért nem a jó oldalát látjátok? amikor becsukódik egy ajtó, kinyílik egy másik!
30. spinneli (válaszként erre: 14. - Pegasus0629)
2010. máj. 14. 12:08
úgy látomi, most csak magadra tudsz gondolni, de képzeld el mit érezhet a párod..nemcsak te nem láthatod őt, plusz valakiér,érted is dolgozik, te dolgozol?
29. Szuzan (válaszként erre: 28. - Mgagi)
2010. máj. 14. 12:01
Szia.És ez így igaz!Sajnos nem könnyű!De túl kell élni!Én is tudom ezeket.Mi is gondolkodunk még esetleg azon ,hogy a férjem külföldre menjen dolgozni ,mert sajnos ebből az itthoni fizetésekből nem igen lehet ugrándozni!De lassan megélni sem!Pedig már egyszer végig éltem azt ,hogy nem volt velünk!De a pénz az nagy úr!És én is kicsit jobb jövőt szeretnék a gyermekeimnek!Kitartás!
28. mgagi (válaszként erre: 14. - Pegasus0629)
2010. máj. 14. 07:40

Ha igazán szeretitek egymást a távolság nem akadály. Elhiszem, hogy nehéz, és ránk is várnak még dolgok, mert lehet hogy még távolabb kerül el tőlünk. (Szeretne kimenni külföldre, hogy nekünk jobb legyen)

Én mondtam neki hogy csinálja végig. Nekem már van egy kislányom, de hidd el, egyedül nehéz vele. Közben útban van a 2. baba, és ebből kifolyólag szeretnénk nekik egy jobb jövőt biztosítani.

Hidd el hogy ezek a távol töltött idők minket megerősítenek/tettek. Jobban vágyunk egymás közelségére. De nem könnyű lelkileg.

Nem kötelező, hogy minden ilyen távkapcsolat vagy távházasság kudarcba fulladjon. Ez két emberen múlik. Ha van olyan erős a szerelmetek, hogy ezt a távolságot is legyőzitek akkor boldog leszel, még akkor is ha ritkán láthatod. Próbáld meg elfogadni azt, hogy a munkája odaköti. Másképp nem megy. Mostmár könnyebb a kapcsolattartás, nem úgy mint régen.

27. Pegasus0629 (válaszként erre: 25. - 8cfbe1d61f)
2010. máj. 13. 21:55
Helyette sms-ben írtunk egy pár dolgot egymásnak
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook