Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távkapcsolatban élők fóruma fórum

Távkapcsolatban élők fóruma (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
5707. 6f111c3b0c (válaszként erre: 5706. - Frzs)
2010. febr. 25. 20:04

Húúú, ez most egy kicsit megrendített! Én nagyon félek a párom elvesztésétől, mert benne tényleg megtaláltam mindent, ami egy számomra ideális férfiban meg kell legyen. Mi 7 hónapja élünk távkapcsban es nagyon nagyon rossz, nehéz. Én itthon két gyerekkel, ő kint egy vadbarommal egy szobában, ostromoltam féltékenységgel, számonkértem, aztán még skypeon is összebalhéztunk, több napig nem szólt hozzám, de világosan értésemre adta, hogy nem érti mit művelek, neki én kellek, senki más, szeret, stb,stb. Iszonyat szar volt a január. Ő tiszta ideg mindennap, én szintén, hiányoznak az esti ölelések, a beszélgetések, vagy csak simán az, hogy mellette lehessek, hogy együtt lehessünk. Olyan rövid ez az élet!

Világ életemben bizalmatlan voltam mindig is. DE: mennyire igaz, hogy a bizalom a legfontosabb egy kapcsolatban, persze az őszínteség mellett.....

Igazságtalan a sors, annak tartom. Annyira megküzdöttünk egymásért, egy csomó mindent kibírt már a szerelmünk, amiket csak el tudtok képzelni (hazugság, megcsalás, megbocsájtás, válás az exférjemtől, gyerek, láthatás, bíróság, stb, stb.) Többször majdnem szét is mentünk, de nem tudunk egymástól elszakadni, jött Regina, aki már lassan 8 hónapos, és nekünk külön kell lennünk, mert még ha lenne is itthon meló, az a pénz, amit fizetnek érte, mire lenne elég? Csak adná a JóIsten, hogy valami fix helyben levő meló összejöjjön neki ottkint és már húznánk is ki mellé.

....

Tarthat éveken keresztül egy távkapcsolat, úgy hogy mindaz amit ketten építetteünk fel, a szerelmünk,az álmaink ne vesszenek el, hogy aztán újra egymással lehessünk, újra megtanuljunk egymással élni, mert azt már tudom, hogy egymás nélkül nehéz, mondhatni nem megy.

5706. frzs
2010. febr. 25. 17:27
Én is távkapcsolatban élek, éltem évekig két kisgyerekkel. Megcsaltak..... én is hibás vagyok, ő is. Azt akarja bocsássam meg... de nem tudom. Elhiszem hogy nagy magányában megesik az iylen, de ez nem 1x alkalom, hanem viszony, hónapok óta....
5705. Gigi13 (válaszként erre: 5704. - 6f111c3b0c)
2010. febr. 25. 08:51
Drezda gyönyörű hely..:-)
2010. febr. 24. 20:17

Sziasztok!

Újból itt vagyok. Párom ma reggel utazott megint Frankfurtba. Legutóbb 37 napot volt kint. Itthon jobb kedve volt, de félek megint maga alá csúszik a sok stressz és a mi hiányunk miatt. Azon vagyunk, hogy kimehessünk mi is, de sajnos március közepétől már Drezdában fog dolgozni, és ott nyár végéig, persze közben hazajön, csak így, hogyan teremtsünk otthont magunknak a messzi távolban? Az lenne jó, ha minden munkája egy városban lenne, és nem kellene utazgatnia. Egyelőre még kilátástalan ez az egész. pedig nagyon szeretnénk együtt lenni. Szerelemmel nincs gond, de így nehezebb ápolni. Nemrég láttam webcamerán, hát én egyszerűen imádom!!!! Annyira, de annyira imádom!..... Írjatok ám!

5703. Amina1980 (válaszként erre: 5699. - Zolafiu)
2010. febr. 18. 18:51

Szia!

Fel a fejjel!Szerintem ez a hölgy Téged nem szeret!Csak addig kellesz neki,amíg pénzed van.Ez egyértelmű!Ne haragudj,ha nyers vagyok,de ezt lehet kiszűrni abból,amit leírtál.Nehéz két gyerekkel egyedül!!!!!!!!!!!!!DE!Ha te nem lennél?Akkor keresne mást,aki anyagilag tudja támogatni.Ennyi.Miért nem tud elmenni dolgozni???Mert ha egészségügyi oka van felőle vagy a gyerekek felől,oké.De ha nincs,akkor dolgozzon!


Te pedig keress magadnak egy klassz csajt,akivel majd boldog lehetsz!


A döntés a te kezedben van!

:):)

5702. Marjann
2010. febr. 18. 11:57
Egyébként nekem nagyon az jön le, hogy túlzottan anyagias a hölgy. Már bocsánat, de ha te nem lennék és nem tudnád anyagilag támogatni, akkor miből tartaná el magát? Szerintem fel kéne fognia, hogy neked sincs most, pláne, hogy amikor volt, akkor adtál... Ha meg nem, és csak ezen tud lovagolni...nos akkor gondold végig, hogy megéri-e? Mi van ha összeköltöztök? Akkor sem fog munkát keresni (mert nincs) és elvárja majd, hogy eltartsd? És egyáltalán, próbálkozik találni valamit?
5701. Marjann
2010. febr. 18. 11:54
őőő, milyen lakáskassza az, ami 25éve van fizetve és még 2 évig nem lehet hozzányúlni? Érdekes, bocs, ha a részleteken akadok le.
5700. Gigi13 (válaszként erre: 5699. - Zolafiu)
2010. febr. 18. 11:49

húúú, ez egy nehéz ügy..

mert egyrészt, valóban bajban ismerszik meg az ember, jelen esetben a kedves párod..

másrészt egy anyának nincs annál szörnyűnbb, mintha nem adhat a gyerekeinek..

De tényleg ennyira szarul állnak anyagilag?

Nem tud elmenni a párod is dolgozni?

Ha tényleg csak anyagilag kellesz neki, az borzasztó... lenne.

ééés

a szerelem csak a megélhetési és a gyermekeid eltartása utáni ösztön után, azok kielégítése után jön...

de... másrészt

Tegyük fel, már egy házaspárhoz hasonló érzelmi kapcsolat van közöttetek: akkor ő igenis lehet ilyen kegyetlenül őszinte hozzád, sajnos. Ez személyfüggő, de ismerek ilyet, aki problémák esetén kitér magából...

szóval, csak érzed, hogy szeret -e Téged... csak ki van borulva, és mint "férfi", mint a megbízható "férje" kezel ebben az esetben..

hm??

sok sikert, ééés kitartást Neked!!

5699. Zolafiu
2010. febr. 18. 11:18
Sziasztok! 1 éve vagyok távkapcsolatban a barátnőmmel, de mostanában nem jövünk ki jól:( Mindketten tehetünk róla úgy érzem,de én minden energiámmal a megoldáson töröm a fejem,de úgy érzem ő nem:( 10 hónapig semmin nem vesztünk össze,mindig alig vártam hogy menjek hozzá,hétvégenként találkoztunk,péntek délutántól vasárnap estig voltam nála,sokszor mondogatta hogy alig várja hogy lejárjon itt a szerződésem hogy odaköltözhezzek hozzá,én is vártam nagyon,aztán jött egy sajnálatos,meghalt az apukája,igyekeztem mellette lenni hogy érezze igenis komolyan veszem,számíthat rám mindenben. Aztán nem tudom minek a hatására elkezdett közömbösködni,hogy engem csak a szerelem foglalkoztat más nem,és mivel 2 gyereke van tudom jól hogy elkell a segítség anyagiak terén is.Pedig részemről szó sem volt arról hogy csak a szerelem érdekel,amikor dolgoztam és tudtam adni akkor nem volt ilyen gond,most meg hogy tél is van és most per pill nem dolgozik kis ideje máris jön a kérdése hogy miből akarok akkor megélni meg őt és a gyerekeket segíteni,aztán volt egy akaratlan megbántásom felé,tényleg nem akartam:( nagyon el voltam keseredve amiatt hogy közömbös velem,én foglalkoztam vele hogy érezze fontos nekem ebben a nehéz pillanatban is,kivoltam ettől a helyzettől,aztán persze megbántam és mondtam neki hogy helyrefigom ezt hozni,de ő csak folytatta a közömbösködést a mai napig is,és amikor ott voltam msn-en mindennap kamozott meg szerintem most is egy sráccal akivel előttem mielőtt velem megismerkedett volt vele randija,csak a srác otthagyta a randin és a fejébe vette hogy megszivassa valahogy,de akkoriban elsiklott felette,mivel éreztem hogy szeret és én kellek neki. Most meg hogy ez van közöttünk kamozik vele,és hát én érte vagyok ott és a gyerekeiért,nem azért hogy csak legyek...és jól elvannak ahogy látom,kamoznak stb,azt mondta nincs okom a féltékenységre,de én nem tudom mit higgyek neki:( próbáltam vele nem is 1x megbeszélni,hogy beszéljük meg,mindig volt valami kifogása hogy majd most nem ér rá stb, csak én meg már úgy érzem hogy nem is őt szivatja hanem engem:( Kérdeztem tőle mikor tesz a végére pontot,azt mondta majd...aztán a másik ami zavar hogy miből akarom segíteni rajtahagyom a számlámon a lakáskasszát és a magánnyugdíj pénztárat,abban hibáztam sajnos hogy elmondtam neki,nem lett volna szabad,mert amíg nem tudta azt mondta nekem hogy de jó lesz összeköltözni már alig várja és hogy úgyis lehet munkát keresni hogy közben ott vagyok,csak aztán valahogy felhozódott és azóta máris nem olyan fontos az összeköltözés:( Hogyan akarok én segíteni nekik ha rajtahagyom ezeket a munkanélküliből és alig marad így,úgy érzi hogy azáltal hogy ezeket fizetem a saját jövöm építése fontosabbb,mint az hogy vele..de ez nem igaz mert nekem igenis ő a fontos,am amit fizetek a lakáskassza az egy régebbi keletű dolog,vagy 25 éve van fizetve és azt csak lakásvásárlásra lehet felhasználni,egyébként sem lehet most kivenni csak 2012 ben úgy tudom,és most ezen lovagol azóta hogy van pénzem munkanélkülim mert végülis van,de mégse adok mert "inkább" azokat fizetem,minthogy neki segítsek,eddig míg dolgoztam segítettem,nem esett nehezemre,de most sajnos ez egy ilyen helyzet,feléjük még annyi munka sincs mint felénk,de legyek ott vele mindennap de pénz is legyen,de hogy ha ott nincs meló? akkor csak az a megoldás hogy itt dolgzok ahol lakom,igaz megint csak hétvégén látnánk egymást,de akkor legalább tudnák egyből valamennyit segíteni,de neki az se jó mert úgy érzi hogy a két nap csak arra elég hogy jólmeg..pedig tudja hogy nem csak arra kell nekem,máskülönben meg nem volnék vele 1 éve,33 évesen nem csak ennyi a célom,szóval most is mehetnék hozzá mert nem dolgozok,de élősködni nem akarok menni hozzá,azt mondta hogy nem tud engem eltartani,a gyerekeket is alig tudja,persze megértem nem is várom el,de azért ne csak abban lássa már a megoldást hogy én lemondom ezt meg azt,anyukám attól félt csupán,ha azt a pénzt rájuk költeném akkor addig jó vagyok míg tart a pénzből,aztán meg jó p.csán rúg és akkor se pénzem se lakásom se barátnőm:( ebben úgy érze igaza van anyukámnak,a barátnőmet is megértem hogy kell a pénz,és segítenék is szívesen és fogok is mihelyst lesz munka,de ő neki most is kéne egyből,de hát azt várja el majdnem hogy egyik napról a másikra hozzam le a csillagokat az égről,és hogy? Most ő sem dolgozik,eddig kapott annyit a gyerekek után meg a segély hogy úgy is mmegéltek szűken hogy nem dologozott,de amikor kérdezem tőle hogy ő miért nem megy dolgozni,akkor azt a választ kapom hogy de nincs munka,akkor nekem hogy legyen? én szeretném hogy együtt legyünk mindennap,de így hogy nincs meló ott egyből,de itt ahol lakok lenne,akkor el kell dönteni ideiglenesen mi is a fontosabb,az hogy ott legyek vele sokat pénz nélkül,vagy csak hétvégén látjuk egymást de akkor tudok kicsit többet segíteni,de sajnos a mostani beszélgetéseinkből azt érzem hogy nem én rám van szüksége hanem a pénzemre! Azt mondta szerelemből nem lehet megélni és hogy a gyerekek fontosak nem a szerelem,de amikor volt oké volt minden dolgoztam,akkor tényleg éreztem hogy én kellek neki,sosem vesztünk össze tényleg 10 hónapig semmin sem,és ez a kamozásos dolog is idegesít,ott vagyok mindennap ezt csinálja,akkor én iparkodok hogy jobb legyen ő meg elvan vele,ha annyira nagyon kell a pénz és hát kell tényleg,akkor keresek melót még ha nehéz is,a gyerekei ellátásdáról akkor is kéne gondoskodnia ha én nem lennék,amíg nem költözünk össze,addig nem kötelessége az ember segíteni,addig csak egy jó szándék hogy én segíteni akarok,persze segítek amikor van miből és amikor volt akkor segítettem is,most meg már a fejemhez vágja miért,olyan sokat adtál? Meg hogy ha az elején elmondtam volna mit fizetek,akkor tudták volna mire számíthatnak,de hát mi ő,pénzfelügyelő? anyukám kötötte a lakáskasszámat kb 25 éve,amikor én még nem is dolgoztam,nem is tudtam róla,vagy ha megmondtam volna akkor rögtön otthagyott volna vagy hogy?:( Azt érzi csak hülyítem mivel msn-en csak írom hogy fogok segíteni,szerinte igérni beszélni a hülye is tud...szó sincs arról hogy hülyítem,tisztában vagyok hogy egy családalapításhoz kell pénz,sajnos ez a mai világban hatványozottabban igaz,de necsak abban lássa már a megoldást hogy én ezt meg azt lemondom,ha ketten dolgoznánk akkor beljebb lennénk,de mivel nincs meló arra nagyon,sőt szinte semmi,így jó magyarázat az hogy nincs meló és azért nem keresek,akkor én hogy legyek veler ott mindennap ha nincs,mondtam neki itt tudnák egyből melót,ideiglenesen csak hétvégi kapcsolat újból, és közben ha akad feléjük meló lehetne váltani,de szerinte úgyse fogok,és mivel benne van szerinte hogy feléjük sokáig nem fogok,ő azt érzi az milyen élet hogy még akár pl 2-3 évig ingázni? jó ez igaz,de nem érti meg hogy ez egy ilyen helyzet,és idő kell még egy kicsit hozzá,de én kiállok mellette mert tényleg fontos nekem,de ha én is fontos lennék nem írna nekem ilyeneket:( kérdeztem tőle tegnap is: Szükséged van még rám? Erre ő: szükségem van vagy 80 ezer ft-ra,vagyis most rám nem,mert nem dolgozok és hát szerelemből nem lesz pénz,abból nem lehet megélni,jó ez így nyersen tényle igaz,vagy csak akkor ad szerelmet ha adok pénzt is?:( Az meg már milyen,máris el kell dobni a másikat ha nincs úgy pénz? azt mondta szeret meg mindig én kellek neki,mondta ezt amikor oké volt minden,most meg azon az akaratlan megbántáson is lovagol,de azt érzem nem ezzel van a baja, hanem hogy pénz kéne mivel előfordul mostanában hogy nincs mit enni a gyerekeknek,sajnálom tényleg,valamilyen szinten azt érzem hogy tényleg szüksége van rám,csak húz ezzel nagyon,mondjuk az is igaz ha valaki szeret valakit őszintén,akkor nem húzza nem "kínozza stb...mert hát melyik 2 gyerekes anyának kell úgy egy férfi hogy nem hoz pénzt,de nem rugalmas ne értem az miért nem jó ideiglenes megoldásnak hogy itt dolgozok? Nagyon szenvedek most,adjon nekem valaki egy tippet mit csináljak:( Nagyon szeretem,de bizonytalan vagyok hogy ő mennyire:( Segítsen valaki! Előre is köszönöm!
5698. Marjann
2010. febr. 18. 10:04

Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok?

Én nem rég óta vagyok együtt a párommal, de amolyan klasszikus szerelem első látásra volt. Másfél hét után ott tartottunk érzelmileg, mint mással kb fél év után. (egyikőnknek sem ez az első komoly kapcsolata). Sajnos több, mint 200km van köztünk. Hiába igyekszünk minden hétvégén találkozni, a munka és a család miatt nehéz. Még ezt a két hetet is nehezen bírom ki, de tavasszal lesz 6 hetünk külön, ősszel pedig vagy 2 és fél, vagy 6 hónap :( Nem tudom, hogy fogom kibírni.

5697. Gigi13 (válaszként erre: 5696. - 6f111c3b0c)
2010. febr. 17. 09:28

Szia Mónika!

Igen, az nagyon jó lenne, ha kitűznétek célul.., mert az rengeteg erőt adna, mindkettőtöknek. Neki is, hogy elviselje az egyedül eltöltött időt. (Neked talán könnyebb lelkileg, mert nem vagy egyedül, ott a pici..) A depresszióra visszatérve...: ha meg van rá az oka, vagyis nem ok nélkül kerül mélypontra lelkileg, akkor, elvileg nincs nagy baj, vagyis, ha megoldjátok a kiváltó okot - jelen esetben, ha újra együtt lesztek - akkor az meg is fog szűnni. Úgyhogy nagyon drukkolok, hogy sikerüljön Nektek minél előbb.. Hogy újra egy boldog család és szerelmes pár :-) legyetek..

ÉÉés van -e itt valaki, aki a külföldi párjával való találkozást várja kéthavonta nagyon, rajtam kívül.. és aki szeretne vele összeköltözni mielőbb, de.. meg nagyon jól érzi magát a saját kis budapesti bőrében is... Senkivel nem tudok tapasztalatot, türelmet vagy türelmetlenséget cserélni ITTEN??? Ági

2010. febr. 16. 19:59

Sziasztok!

Most már lassan 6 hete van távol, eddig ilyen még nem volt. 3-4 hetente szokott hazajárni. Rengeteget melózik, reggeltől sokszor késő estig és nagyon nagyon feszült mindig, stb,stb. Én is azt szeretném, ha együtt élnénk, csak szegény már nagyon oda van idegileg. Nem nagyon lehet vele beszélni skype-on ilyesmikről, meg lassan semmiről sem, mert ingerült nagyon. Nagy szerelem a miénk és már 7 hónapja tart ez a huza vona,szinte semmit nem lát belőlünk, főleg nem drága Reginánk fejlődéséből, és ő főleg olyan ember, olyan férfi aki mellé kell az a bizonyos bástya! Szeretnénk kiköltözni, de ezt ő még bizonytalannak, kilátástalannak látja. Nem fog egyik hónapról a másikra menni, de legalább kitűzhetnénk ezt a legközelebbi célunknak, és azon koncentrálni minden erőnkkel.

Holnap jön haza,úgyhogy lehet pár napra eltűnök, mert Vele szeretnék foglalkozni, aztán jövök vissza mindenképpen.

5695. Gigi13 (válaszként erre: 5693. - 6f111c3b0c)
2010. febr. 16. 09:12

Szia,

a depresszió szerintem is nagyon súlyosra tud fordulni, nem szabad elhanyagolni, figyelmen kívül hagynotok. Ti a pároddal és a kicsivel(ha most nem dolgozol, kisbabával vagy együtt) miért nem tudtok együtt élni?? Nem tudnátok valahogy, ha nehezen is, megoldani ezt, mert... ez lenne mindenkinek a legjobb... Milyen gyakran találkoztok a pároddal, lehet együtt a család..?

5694. Amina1980
2010. febr. 16. 07:13

Sziasztok!


Én régi,új vagyok.:(:(:(

MMónika!A depresszió komoly dolog!Ha úgy látod,akkor hagyjon fel ezzel és menjen dokihoz!Nektek egy életen át szükségetek lesz egymásra!


Az én férjem január 16-án ment ki Franciaországba.Majd talán Húsvétra jön haza.Van egy kisfiunk,2,5 éves,és most vagyok 22 hetes terhes a kisöcsivel.Nagyon nehéz!


Apukám is meghalt a nevem napján tavaly,ezért sem tudtam írni.Előjött a pánikbetegségem....

Szóval sorolhatnám.


És nagyon utálom már,hogy kint talál csak munkát,nem beszélve arról,hogy fele annyiért melózik itt,mint Hollandiába.:(:(:(


Szép napot Mindenkinek!

2010. febr. 15. 19:39

Sziasztok!

7 hónapja élünk párommal távkapcsolatban, pont 7 hónapos a kislányunk is. Egyre borzasztóbb a hiány elviselése, és azt hiszem párom mélyen magába fordult és depressziós lett. Nagyon dok jel utal erre.

Jár még valaki erre a fórumra? jó lenne beszélgetni....

5692. Tiló (válaszként erre: 5688. - Djeanett)
2010. febr. 14. 12:30
Próbáljatok díjcsomagot váltani vagy szolgálatót. Nekünk sikerült a T-mobile-lal...
5691. Tiló
2010. febr. 14. 12:28

Sziasztok!!

Én is szintén új vagyok itt,19 éves vagyok és már egy éve élek távkapcsolatban, elég nehéz én aztmondom, bár szerencse a szerencsétlenségben hogy párom havonta hazaájár Németországból kb 4 napra és skypeon is tuduk tartani a akapcsolatot, ami nagyon jó, mert átélagban minden hétvégén beszélünk több órát és hétvköznap is pár percet, de sms váltás is van. Párom is elég fiatal 23éves. ELég nehezen viseli férfi léttére, denbem mondja csak látom rajta. A közös jövőnk biztosítása miatt van kint.


Nagyon tisztelem azokat akik már évek óta bírják ezt a kapcsolat tartási formát,mert nem egyszerű és könnyű dolog!!!

5690. cb0a7fc139 (válaszként erre: 5689. - 9ea67a7a1c)
2010. febr. 10. 14:32

Sziasztok! Szia Jutka!

Én új vagyok még itt. Nincs hasonló cipőben járó ismerősöm, aki szintén távkapcsolatban élne, ezért örültem, hogy megtaláltam ezt a társalgási lehetőséget, fórumot, Titeket!!

Ági vagyok. Fél éve táv-párkapcsolatban. Nekünk így is kezdődött, ő francia én magyar... ez a nehéz felállás. De nagy a szerelem, mindig egyre nagyobb, mélyebb... de már 28 éves vagyok, ő sem fiatal már nagyon, szóval, nem tudom, hogy szokott ez menni.. milyen tapasztalataitok vannak...?? Nekem ez az első távkapcsolatom, de mondhatom, soha nem éreztem még ilyen bizonyosan a szeretetet, szerelmet egy férfi részéről sem.. szóval ez meglepő számomra.. Erről mit gondoltok?? Puszi..

2010. febr. 6. 17:40
sajnálom hogy ennyire meghalt a fórum,mostanában nagyon hiányzik,jó kis csapat volt itt anno:((
5688. djeanett (válaszként erre: 5687. - Tipke)
2009. nov. 27. 22:10
Jó neked!!!!Mi még kommunikálni sem tudunk,valamiért nem tud hívni:((( és még kb 3 hét mire hazajön!
5687. Tipke
2009. nov. 26. 19:46
Hnapután jön haza ismét a szerelmem! Annyira várom már!!!!!!!!!!!!!
5686. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 5685. - Djeanett)
2009. nov. 22. 20:27
tudom hogy nagyon rossz:(( a párpm 6 hete ment ki 4 hétre és nem jön haza karácsonyig rossz az idő nem tudnak dolgozni:((régen mi sem tudtunk csak heti egy max kétszer beszélni,bár volt pár sms is..:(kitartás!
5685. djeanett
2009. nov. 22. 20:19

Nem mondanám,hogy jobban érzem magam:((Nem igazán tudok mit csinálni,ez van,meg abban maradtunk,hogy ha nincs net kvzó a közelben heti 2*beszélünk,így meg pláne nehéz,ráadásul ma ért ki és a tesójával üzent,mert valahogy engem nem bírt elérni.Nem egy a mobilszolgáltatónk...

Nehéz lesz...Már az:((

Nem szeretném ha a kapcsolat rovására menne,pláne,mert gyerekek is vannak,de ettől annyira nem félek,csak a hiánya borzasztó!!

5684. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 5683. - E13e99c5db)
2009. nov. 21. 12:02
veszélyforrás itthon is van de igaz hogy nem könnyű egy távkacsolat de inkább hosszú távon nehéz....mi kezdünk belefáradni:(
5683. e13e99c5db (válaszként erre: 5681. - Djeanett)
2009. nov. 21. 11:54
Hát nekem azok után, hogy állandóan együtt t veszélyesen hosszúnak tűnik az egy hónap. Biztos neki is ez volt a baja, a távolság. Mutasd meg neki, hogy mennyire fontos Neked, az talán segít és nem kerültük messzire egymástól. Van veszélyforrás "kint". Mutasd meg neki, hogy mennyire szereted.
5682. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 5681. - Djeanett)
2009. nov. 21. 11:44
Nem könnyű megszokni és elég sok az az egy hónap ha eddig együtt voltatok:((
5681. djeanett
2009. nov. 21. 10:53

Az enyém meg ma ment ki:(((((

Elvileg "csak" 1 hónapra,de mi sosem voltunk így külön úgyhogy most nagyon sz*r.Remélem 1-2 nap múlva már azért nem leszek ennyire padlón,ráadásul 7vége is van......

5680. Tipke
2009. okt. 26. 19:32
Hazajött a szerelmemmmmmmm!!!!!!!!!!
5679. wildstone
2009. okt. 14. 06:28

sziasztok,


a távkapcsolatokról írok cikket az egyik legigényesebb női magazinba. kérem, ha van köztetek olyan, aki vállalná arccal-névvel a történetét, hogy ezzel is segítsen sorstársainak, az üzenjen!

Előre is köszönöm.

2009. okt. 12. 07:53
Nekünk sem könnyű az alkalmazkodás vannak viták sajnos mikor itthon van és mikor kint van akkor is...nem mondom hogy miatta sokszor én borulok ki,és neki is más itthon mint kint nem is kicsit:(Ma reggel ment vissza nemrég pakoltuk el a cuccát....
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook