Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Tavaszi" méregtelenítés kezdése: 2008. február 18. fórum

"Tavaszi" méregtelenítés kezdése: 2008. február 18. (beszélgetős fórum)


21. dundy
2008. ápr. 4. 07:57
Az lehetséges,hogy méregtelenítéskor savasabb lesz először a vizelet?
20. timi,,
2008. febr. 21. 19:56
Én is 5-6 kilót szeretnék leadni.Ti tornáztok valamit,vagy mit csináltok?Valami jót ki kellene találni!
19. 923b9fc8b4 (válaszként erre: 18. - 46665861ad)
2008. febr. 21. 14:43

Szia!

Vannak itt ilyen fórumok, pl. Anetta 17 kilót fogyott vele, gyere a fórumra és ott válaszolunk a kérdéseidre:)

2008. febr. 21. 14:38

Sziasztok!

Mi a véleményetek a pontdiétáról/weight watchers-ről?

Valaki próbálta már? Mik a tapasztalatotok?

Nekem 5-6 kilót kellene leadni..... Érdemes kipróbálnom?

17. timi,,
2008. febr. 20. 20:02
Sziasztok!!Ma már nem birtam gyümölccsel sajna!!De azért nem adom fel!!!
16. 11111
2008. febr. 19. 22:09

Sziasztok!

Én a 40 napos böjtöt szerettem volna megcsinálni de a gyomrom tiltakozott.Két komoly epegörcsön estem túl igy abba hagytam.Vigyázzatok magatokra.Nekem kb.2kg súlyfeleslegem van ennyit szedtem fel a télen.

15. timi,,
2008. febr. 19. 21:03
Túlvagyok a 2.napon,,,hát elég éhes vagyok!Nem biztos hogy holnap nem csábulok el valami kajának.
14. timi,,
2008. febr. 19. 14:36

Szia!!

Jó kis tanácsokat adsz,biztos tuti a módszer,de én két 3 hétig nem birnám ki!!!Igy is kopog a szemem már ma,,pedig van még hátra egy nap!Én tornázni nem birok nem visz rá a lélek!!Sajna!!!De szivessen veszem a jó ötleteket!

2008. febr. 19. 13:53

sziasztok

én holnap kezdek el egy három napos almakúrát. Kiváncsi vagyok,hogy kibirom-e,hogy csak almát egyek....:$:S

Nekem úgy egy 5-6 kilót kellene leadnom....Csak baromi nehéz:S

Nektek kitartást;)Menni fog:)

2008. febr. 19. 11:49

Sziasztok!


Vicces! Úgy látszik sokunknak járt egyre az agya. (a teste) Én is tegnap kezdtem a méregtelenítést, de hogy hatékony legyen, kizárólag nem léböjt és gyümölcs a témakör. Jó sok továbbképzésen részt vettem már a témában, és magam is kipróbáltam (om) a módszereket.

Látom, hogy többen csak gyümölcsöt és folyadékot vesztek magatokhoz. Ennek lehetnek veszélyei is, sőt! Ha nincs kifejezett szakember mellettetek, akkor még ártalmas is.

Azért leírok egy-két dolgot, ami sokkal konfortosabbá teszi a méregtelenítési időszakot. Érdemes elolvasni, aztán meglátjátok mit kezdtek vele.

Szóval, ha hatékonyan akartok méregteleníteni, akkor nemcsak a testnek, de a léleknek és a szellemnek is szüksége van tisztulásra. Ugyanis így lesz ereményes.

A háromnapos kúrák helyett érdemesebb jól végiggondolt tervet követni, mert a szerveinket kell tiszítani. 3 nap alatt még nem tud kitisztulni pl. a máj. Ehhez jóval több idő kell.

Érdemes vigyázni a citrusfélék fogyasztásával, mert nagyon erős méregtelenítők, így komoly méregtelenítési tüneteket okozhatnak. (fejfájás, ingerlékenység, rossz közérzet) Csak szépen óvatosan. Ezt érdemesebb a méregtelenítés 2-3. hetére tenni. Enni kell azonban melegen párolt zöldségeket, mert az emésztőrendszerünk ezt tudja könnyen feldolgozni. Meg még kíméletesen is!. Naponta legalább10 pohár tiszta vízre van szükségünk ilyenkor. (kávé, koffeinos tea, tartósítószer, édesség, hús) ezek nem a méregtelenítő program részei. Mivel ezek hiányában tápanyagok sem jutnak be, így fontos a jó minőségű táplálékkiegészítők haszálata. (gyógynövényi, kismolekulájú)

Ha gondoljátok szívesen mondok még tippeket a teljes méregtelenítés idejére.

Nagyon fontos a testi tisztítás mellett, a meditálás, és a sport is.

Mindjár könnyebb lesz a napunk! További szép napot kívánok! Anita

11. timi,,
2008. febr. 18. 19:44
Hogy ment az elsö nap?Nekem sikerült,1 kiwi,1 körte.Meg gyümölcslét ittam!!
10. RLindi
2008. febr. 18. 13:12
Ja én is elkezdtem én ma csak kifacsart narilét fogok inni
2008. febr. 18. 11:19
megkezdtem a gyümölcsnapom,,már bennem van egy kivi!!
2008. febr. 17. 22:35
Én kb 5-6 kilót szeretnék leadni,,,remélem sikerülni is fog!!Akkor holnaptól!!!Majd megirom hogy mit ettem,,,:)
7. RLindi (válaszként erre: 6. - Timi,,)
2008. febr. 17. 22:03

Kb egy tizest kéne leadnom durván de 5-6 nak is örülnék!

Most azt csinálom,h.minimális szénhidrátor eszem,igy 1 hét alatt 1,6 kg fogytam,remélem lesz ez jobb is!

Te mennyit szeretnél fogyni?

2008. febr. 17. 21:09
Akkor támogassuk egymást!!mit csinálsz?hogyan fogyozól?mennyit akarsz leadni?
5. RLindi (válaszként erre: 4. - Timi,,)
2008. febr. 17. 21:05
Amugy is fogyozom,de ok a 3 gyüminap!
2008. febr. 17. 20:57
Szia!!Nem tudom,,elsö 3 napban ugy gondoltam csak gyümölcs,,mert ugy érdemes kezdeni!Aztán meg ilyen könnyebb kajákra gondoltam!Mennyi ideig??Azt még nem tudom,,2-3 hét tuti.Velem tartasz?
2008. febr. 17. 20:39
jav.fogsz
2. RLindi (válaszként erre: 1. - Timi,,)
2008. febr. 17. 20:39
Mennyi ideig szeretnéd csinálni? Miket ogsz közben enni-inni?
2008. febr. 17. 20:32
Hétfön indul a méregtelenités!Ki tart velem??Ugy gondoltam elsö 3 napban csak gyümölcsöt fogysztok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook