Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tavaszi kerékpáros KRESZ-teszt fórum

Tavaszi kerékpáros KRESZ-teszt (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tavaszi kerékpáros KRESZ-teszt

1 2
8. Mezei Virág (válaszként erre: 7. - Panna.33)
2016. ápr. 21. 14:42

Sokszor tapasztalom ezt én is.

De a kisgyerekes szülők általában együtt figyelik a lámpát. Az én unokám is ovis és ügyesen közlekedik. Azt nem tudom, hogy oviban tanították-e de a szülei igen, meg ha nálunk van, mi is .

7. Panna.33 (válaszként erre: 6. - Mezei Virág)
2016. ápr. 21. 14:32

Folyamatosan van erre oktatás.

Mondjuk én azon vagyok felháborodva, amikor a lámpás zebránál a gyerekek szeme láttára mennek át a felnőttek a piroson. Példamutatással lehet a leginkább tanítani.

6. Mezei Virág (válaszként erre: 5. - Panna.33)
2016. ápr. 21. 14:25

Ez így van, de leginkább azért a felnőttek és idősebbek bringáznak fittyet hányva mindenre. Talán a mostani ovisok jobbak lesznek!

Minket még tanítottak arra, hogy a közlekedés jobboldali. Az autók is egy irányba mennek...

5. Panna.33 (válaszként erre: 4. - Mezei Virág)
2016. ápr. 21. 14:19
Nagyon ügyesek és okosok:) Persze kamaszkorban sokat "felejtenek" mert akkor ugye szembe kell menni a szabályokkal. Legalább néhánnyal:)
4. Mezei Virág (válaszként erre: 3. - Panna.33)
2016. ápr. 21. 14:14

Későn kezdték! :D

Remélem, a mostani ovisok már hasznosítják is a tanultakat!

3. Panna.33 (válaszként erre: 2. - Mezei Virág)
2016. ápr. 21. 14:12
Tanítják az oviban a helyes közlekedést:)
2016. ápr. 21. 13:59

Gyalogos vagyok és azt gondolom, hogy a bringások egy része -legalábbis mifelénk- fütyül a KRESZ-re!

A járdán, a sétáló utcán, mennek mint a meszes, csengőjük nincs. Zebrán nem szállnak le a bicikliről, de még keresztbe is mennek.A zebra bal oldaláról indulnak ugye. Mit neki jobb oldali közlekedés!

Már az oviban kéne tanítani a helyes közlekedést.

2016. ápr. 21. 13:50
Ahogy megérzed a tavaszt, egyből biciklis nyeregbe pattansz? Téli álmodból ébredt rutinos bringás vagy? Esetleg éppen első szezonodra készülsz?  Így, vagy úgy, a békés gyalogos-autós-kerékpáros együtt közlekedés érdekében még az indulás előtt érdemes leporolni elméleti tudásodat is.

Ugrás a teljes írásra: Tavaszi kerékpáros KRESZ-teszt
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook