Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tatabányaiaknak:) fórum

Tatabányaiaknak:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
jan. 14. 19:46

Sziasztok.

Látom kicsit lefagyott ez a fórum. Van Tatabányai még a Hoxán?

2010. jan. 18. 15:58

Sziasztok!

Én is tatabányai vagyok, és szeretnék indítani egy amatőr kézilabda csapatot, ha valaki szeretne kézilabdázni kérem jelentkezzen nálam privátba vagy van egy fórumom "tatabányán amatőr kézilabda csapat" címen. Nagyon örülnék ha összejönne.


Köszönöm szépen előre is!

69. -Ada- (válaszként erre: 55. - Bea19)
2009. okt. 14. 18:27
Dr Varga Zsolt sztem nagyon jó nőgyógyász, csak jót tudok róla mondani. Ha érdekel szólj csak! Pazár dokiról vegyesek a vélemények....
2008. okt. 15. 11:18

Kérnénk mindenkit továbbitsa!


Valaki segitsen Ubulkának! Gazdi, pont rám vársz! Nézz meg, szeretnélek!

Még mindig semmi.

Mi lesz Ubival? )-: Hahóóó Emberek!!! Kérünk nézzetek körül ismerőseitek között,esetleg kertes házban,szereti az embereket,ragaszkodó,szelíd,bújós.Jóó,nem világszépe,de csak a szemét nézzétek meg.

Szuper házőrző,kis igényű kutyus,ha esetleg az etetés lenne gond anyagilag..Csak egy kis meleg takaró,simogatás,pár kedves szó -és Uborka meghálálja!Október van....


UBULKA október végéig KAPOTT HALADÉKOT!!!!!S.O.S.


S.O.S.!! NAGYON SÜRGŐS SEGÍTSETEK LÉGYSZÍVES,ÚJ KÉPEK !!!UBULRÓL


UBULKA az őrkutya,október végig kapott haladékot,hogy találjunk neki gazdit,miután bezár a "munkahelye" Tatabányán.Az őrző-védő cég nem tart rá igényt,már próbálták őt likvidálni,de az ott dolgozók megvédték!!!Már csak pár hetünk van addig.

Segítsünk UBI-nak szerető gazdit találni!Érdeklődni e-mailben

brigitta.fellegi@gmail.com -on vagy itt az -en,levélben.

Képek a kutyusról itt,kérünk, ha tudjátok plakátoljátok ki és adjátok tovább nagyon sürgős!!!ÚJ KÉPEK !!!!Az új gazdihoz elviszem-Tatabánya-Budapest vonalon.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Itt van Ubiról 2 kis videó-sajnos nem túl jó a minőség,mobillal készült,de látszik rajta,hogy milyen kedves,szelíd kutyus.


[link]

[link]

67. zsuzska76 (válaszként erre: 55. - Bea19)
2008. aug. 5. 10:07
Találtál már dokit???Én most keresek! A Pazárt ajánloták, ismered?
2008. aug. 5. 10:06
Még annyit, hogy nagyon rendes, alapos doki! Van nála 4D uh is!
65. zsuzska76 (válaszként erre: 64. - Beacska28)
2008. aug. 5. 10:05
Szia! Én ismerem, nála szültem a kisfiamat 4 éve. Sajnos már csak terhesgondozást vállal, szülést nem vezet le. Én 18 hetes pocakos vagyok, most keresek helyette mást, aki átvenne. Te kihez jársz? Pazár dokit ismered?
2008. júl. 15. 20:54
Ismeri valaki Dr lollak zoltán nőgyógyászt?
2008. jún. 25. 22:41
Hát a Turul-futás király volt:-)))
2008. jún. 21. 02:03

Sziasztok!

Hallottatok már a mezoterápiáról? Tényleg annyira jó, amennyire mondják? Jó, hogy találtam egy tb-i fórumot, szerintem többet kellene leveleznünk :)

61. mesiti
2008. jún. 9. 16:20

Tudtok Tatabányán olyan kozmetikust, aki lézeres szőrtelenítést vállal?

Olyat szeretnék, akit már megtapasztaltatok, jól dolgozik és nem túl drága...

2008. máj. 29. 20:29
Most már találtam.
59. mesiti
2008. máj. 26. 13:35
Sajnos nem hallottam róla, hogy itt lenne...
2008. máj. 25. 01:44
Van itt Tatabányán finn nyelvoktatás? Mert más nyelvekről tudom hogy van.
57. erika385 (válaszként erre: 52. - Amanda85)
2008. márc. 13. 23:35
Amanda : Fodrász, Molnár Beatrix Ifjumunkás u 2 Én meg vagyok vele elégedve vagy ugyanitt Pánti Erika szintén fodrász. Ja egyébként én is Tatabányai vagyok Üdv mindenki
56. Rika1 (válaszként erre: 55. - Bea19)
2008. jan. 2. 20:15
privi:)
55. bea19
2008. jan. 2. 18:25
Keresek nőgyógyászt Tatabányán!
54. Janaka
2007. okt. 31. 13:25

Sziasztok!

Lehet már tudni valamit a felsőgallai beruházásról? Mikor kezdődnek a telkek értékesítései?

53. muci1971 (válaszként erre: 51. - Amanda85)
2007. okt. 10. 06:35
(öreg)Bánhidán van, de azt már nem tudom, hogy nyitva szokot-e lenni (részben ott nőttem fel)
2007. okt. 9. 13:12
Ja! És jó fodrászt keresek vhol az Újvárosi rész környékén! Vkit tud ilyet ajánlani? köszi!
2007. okt. 9. 13:10
Sziasztok! Nem régen költöztem Tatabányára,és még nem igazán vagyok itt ismerős! Hallottam vmi olyasmit van itt egy Veteránautó Múzeum, vagy vmi olyasmi! Tud vki vmit róla? Remélem nem téves az infóm! Légyszi válaszoljatok! Köszi!!
2007. okt. 2. 13:02

Sziasztok!

Én is Tatabányán lakom.Tényleg hiányzik a városnak a strand.Pláne a gyerekeseknek,mivel gyerekekkel körülményesebb átjutni a tatai fényes strandra ha nincs a családnak kocsija.

2007. szept. 5. 13:07

Sziasztok

Mit szóltok milyen a Ságvári úti átlalkítás? Töbnyire csak átutazóban vagyok ott. Melóból arra járok haza.

2007. aug. 15. 12:01

Sziasztok!

Engem is nagyon érdekelnek a Tatabányán végbemenő változások, illetve tervek, már csak végzettségemnél fogva is. Szóval szívesen csatlakozom hozzátok!

A Fő tér átalakítási tervéhez mit szóltok??? Erről nem láttam semmi véleményt itt és kiváncsi lennék:)


Jó kozmetikus: Gál ltp. közepén lévő (talán Paletta) lakópark aljában van egy fiatal csajszi aki sztem tök jó, viszont nem tudom hogy mikrodermabrazióval foglalkozik -e.

47. Jutte
2007. aug. 12. 14:25

Sziasztok,

Én is Tatabányán lakom. Tudnátok nekem segiteni, hogy merre találok itt Tbányán egy jó kozmetikust, aki szépen sminkel és mikrodermabrazióval is foglalkozik?

Köszi

2007. aug. 6. 17:24
Szívesen, ha lesznekmég infoim megosztom veletek.
45. emagdi (válaszként erre: 44. - Muci1971)
2007. aug. 3. 12:58

köszi!

hát, majd meglátjuk.....

2007. aug. 3. 12:56

Sziasztok. Másnap akartam folytatni a cikket de nem sikerült. Most is nagyon sietek az írással.

öltöző épületeket felújítják. Az egykori Cseri zöld területei is megmaradnak, íy a strandröplabda és futballpálya is használható lesz. Parkoló helyek tervek szerint kb 545 férő helyes lesz.

talán ennyit erről.Ha lesz újab info megosztom veletek.

ZSuzsi

2007. júl. 30. 13:54

Sziasztok. Itt a cikk, megprobálom a lényeget kiszürni.:"2008.júniusában már a tatabányai strandfürdőbe, 2009-ben pedig az élményfürdőbe is válthatnak belépőt a tatabányaiak.A költségeket pénzügyi lízinggel fedezi a város. A tervek szerint a szabadban gyermek-, fafting-, csúzda-,élmény-,ülő-, és látványmedence, míg odabent több csúzda, pancsoló- és élménymedence, valamint szaunák, büfé és étterem szolgálja a kikapcsolódást. A starnd külső medencéit a néhai Cseri strand úszómedencéi helyén alakítják ki, míg a fedett élményfürdő a hajdani csúszdák környékén épül fel. Az élményfürdő három szintes épülete csaknem kétezer négyzetméteren létesül, összesen 4424 négyzetméter hasznos felülettel."

Holnap folytatom ha lesz időm, itt még nincsen vége a terveknek.

ZSuzsi

42. Rika1
2007. júl. 29. 02:04
Láttam az élményfürdő tervrajzát nagyon supi lesz.Már eleve nagyon jó fekvésű a strand is.(Különben a Bányásznapon gyűjtötte a FIDESZ az aláírásokat hozzá.)-hogy végre fogadják már el,mert mindig eltussolták,pedig nagyon hiányzik a városnak.:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook