Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tartott valaki esküvőt Baján a Malom Clubban? Mennyibe kerül a bérlés/kaja és elégedettek voltatok-e? fórum

Tartott valaki esküvőt Baján a Malom Clubban? Mennyibe kerül a bérlés/kaja és elégedettek voltatok-e? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 14. 10:30
körülbelüli árat tudtok mondani kb. 50 mennyi nem baj ha nem mostani ár vagy ha nem pontos, csak hogy kb. mennyi lehet mert nem Mon- élek most és fogalmam sincs mennyire gondoljak...
2012. okt. 14. 10:24
Mi a 60 fős eljegyzésünket tartottuk 3 éve. Az ár korrekt volt (körbejártam mindent Baján és szinte ez volt a legolcsóbb!!! el se hittem). A pia egy részét vihettem, a süteményeket vihettem. Az ételek fenségesek voltak. A kiszolgálás, nívós, pazar. A megrendelő igényeit maximálisan kielégítik. Én bátran ajánlom! Korrektek, egy megbeszélés után nekem e-mailt küldtek amiben fel voltak sorolva tételesen az árak, így könnyen ki tudtam matekozni a végeredményt.
2012. okt. 14. 10:13

Szia.

Mi vendégségben voltunk a malomban lagziban...nagyon korrekt a kiszolgálás,kaja stb.A barátnöm ment férjhez,azt mondta nagyon korrekt áron meguszták...

2012. okt. 14. 10:08
Tartott valaki esküvőt Baján a Malom Clubban? Mennyibe kerül a bérlés/kaja és elégedettek voltatok e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook