Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tartósítószer-mentes felvágottat babának tud valaki? fórum

Tartósítószer-mentes felvágottat babának tud valaki? (tudásbázis kérdés)


14. bmaya1986 (válaszként erre: 13. - Bowie)
2015. júl. 2. 21:16
Ügyesek vagytok alig varjuk h kipróbáljuk,örülök h vannak ilyen leleményes receptek a gyerkocoknek:)
13. bowie (válaszként erre: 11. - Gribedli***)
2015. júl. 2. 20:22

házi. a miénk.

Mondjuk az én gyerekeim így is jobban szeretik a combot. :D

2015. júl. 2. 18:10

Szuppppper ötleteket kaptam koszonom megnézem a videót,mindig tanul az ember,nem is tudtam hogy ilyet is lehet házilag

Amúgy igen en is ilyeneket adtam,tonhalas krém házilag körözött stb.egy kicsit meg is nyugodtam hogy ti se tomnetek ilyenekkel a gyereket.itt a környéken mar mindenki hülyének néz,a nyolc honapos babát is párizsival meg virslivel tömik,es nem értik en miért nem.de en kitartok az álláspontom mellett csak gondoltam megkérdezem hátha tud vki ilyen alternatívát:)

Nekem tetszik az első 1000 nap program,Sztem igazuk lehet mert en alig szopiztam es folyton beteg voltam ,de a kisfiam meg mindig szopis,es szinte sose beteg,az imunnvedelem miatt Sztem fontos hogy mit kapnak enni

11. gribedli*** (válaszként erre: 3. - Bowie)
2015. júl. 2. 17:03

Nem néztem a videót, majd később de ha nem biztos a csirke eredete, én pont mellből nem csinálok semmit a gyerekeknek, hanem inkább lebőrözött combot használok. Mert a különböző gyógyszereket, antibiotikumot, hormonokat, a csirkék mellébe szokták injekciózni. Ha egy normális cégről van szó, aki nem ad be különösebb hormonokat, azért gyógyszer ott is előfordul, muszáj adniuk valamit, mert sok csirke együtt, mindig történhet valami.


Én magam miatt nem parázom annyira, szóval mellet eszem simán, de a gyerekeknek nem azt adom. Meg ugye "sűrűbb", inkább fűrészpor nekik, a comb meg jobban csúszik:) ha anyósomtól jön a tyúk, az biztos nem kapott semmit, ezért azt pici gyereknek is adnám, a háztáji csirke oké. Meg finomabb is.

10. WTFISCH (válaszként erre: 9. - Egypt)
2015. júl. 2. 16:23

ezt nem a baba miatt írtam :-)


A Lidl-is csirkemellben nem tudom, van.e tartosítószer, de elég magas %-ban csirkemell, mi azt eszsük, jobb híján.

9. egypt (válaszként erre: 8. - WTFISCH)
2015. júl. 2. 15:58

Csak az zsíros és fűszeres, nem éppen 20 hónaposnak való szerintem.


Én egyébként inkább színhúst adtam a gyerekeimnek míg babák voltak, nem szórakoztam felvágottakkal.

2015. júl. 2. 15:46
állítólag a Gyulai és Pick téiszali az a szalámi, amibeb a legkevesebb mű-dolog van.
2015. júl. 2. 15:35
Miért akarsz felvágottat adni, rengeteg féle kencét lehet házilag készíteni: túrós, tojásos, halas, májas, húsos. Én ezeket szoktam, szereti a Nagyobb, a Kicsit meg szoktatom, de neki még nem létszükséglet, mert sokat cicizik.
6. siss27 (válaszként erre: 3. - Bowie)
2015. júl. 2. 15:34
Ez de guszta,jól néz ki.Részemről el is mentettem. :)
5. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Bmaya1986)
2015. júl. 2. 15:29

Keress rá erre: kármentős felvágott (házilag)


Sok ilyen receptet találsz. Még a húskenyér is jó :)

2015. júl. 2. 15:16
Szia, vannak olyan előre csomagoltak amire rá van írva, hogy tartósítószer mentes. :Ö
2015. júl. 2. 15:10

Csirkemell sonkát tudsz csinálni.

Ez finom:

[link]


Nem mindig teszek bele zöldséget.

2015. júl. 2. 15:10
Fontos lenne tudni kb hol élsz.
2015. júl. 2. 14:59

Sziasztok

20 hos a kisfiam,es szívesen adnék neki jo minőségű felvágottat,amiben nincs tartósítószer ,íz fokozó,szinezek,stb...

Segítséget szeretnek kérni ti találtatok e neki ilyet es ha igen milyen mArka,hol, mennyiért?

Máj krémet csinaltAm neki en,vaj ugye kapható,lekvárt is csinálok,sajtot találtam a Lidl ben tartósítószer mentes es az ár is elfogadható

De sonkát nemtudom csinálni sem más felvágottat :(

Ha vki nek vmi bevált írjon

Koszonjuk

Egyébként nem vagyok olyan bio hogy mar zöld a színem,csak a legjobbat szeretnem a babamnak:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook