Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tartós testsúlyváltozás fórum

Tartós testsúlyváltozás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tartós testsúlyváltozás

2009. jún. 11. 11:32
En votl, hogy egy honapig nem fogytam semmit es utanna 2 het alatt masfel kilot. Mondjuk nekem nem kell sokat, azert orulok a masfel kilonak is.
10. patrícia2000 (válaszként erre: 7. - Camay)
2009. márc. 9. 13:05
ez így van, néha a ló túloldalára esik az ember, azaz túl keveset eszünk és akkor az anyagcsere megáll, gyorsítása miatt kell ennünk kicsit többet, hogy meginduljon.
9. 0c97fbb607 (válaszként erre: 6. - Soldier30)
2008. márc. 11. 11:53
Sikerült:D
2008. márc. 11. 11:50
NAGYONERŐS AKARAT KELL HOZZÁ!!!!!!!
7. Camay (válaszként erre: 4. - Soldier30)
2007. ápr. 20. 10:27

Szia!


Nem vagyok nagy szakerto, de sokat olvastam, olvasok naponta dietas temakban. Nekem is volt, hogy mindent betartottam egy adott dietaban es megallt a fogyas, vagy hiztam. Az en velemenyem, hogy ilyenkor a kaloria menniseget kell egy kicsit emelni, aztan ujra vissza az elkezdett dietahoz. Igy az anyagcsere nem all le es a fogyas is folyamatos lesz. Lehet majd masok jobb tanacsokat adnak, en tapasztalatom alapjan tanacsoltam. :))

Sok sikert es kitartast a fogyidhoz! :)

6. Soldier30 (válaszként erre: 5. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 19. 08:18

Köszönöm a választ...

Remélem mielöbb beindulok,mert még 8-10 kg-ot szeretnék legyűrni :) szia

5. 0c97fbb607 (válaszként erre: 4. - Soldier30)
2007. ápr. 18. 10:12
Nem tudom,de én ilyenkor szoktam csinálni jó pár laza napot,amikor eszem ha éhesvagyok,és azt amit megkívánok.És utánna,sőt közben is meg szokott újra indúlni.Én csak ezt tudom tanácsolni neked is!Persze,lehet ,hogy csak nálam működik....
2007. ápr. 18. 10:04

üdv

Tuti rosz helyre írok de nem tudtam választani a sok diétás rórum közűl..

Csak egy 1xű kérdésem lenne 124 kg -rol indultam... megáltam, :( 98.5kg nál!! itt rostokolok már 2.hete


Előfordúlhat,hogy töbszőr megállok a fogyásba?? Tudom ez egy igen kényes és értelmetlen kérdés, de kissé bosszant megint az, hogy becsületesen csinálok mindent és még egy helyben toporgok... szia mitől lehet ez?

3. Camay (válaszként erre: 2. - Rosewood)
2007. ápr. 17. 12:37

Orulok, ha segithettem, legalabb otletet meriteni.

Sok sikert a fogyidhoz es sok-sok kitartast!:))

2007. ápr. 13. 16:00
Nagyon tetszett ez a cikk! A kulcsszó tehát a mértékeletesség és az egészségesség. Ilyen egyszerű? Ilyen egyszerű! :-)Ez most nekem mekkora erőt adott!!!! Köszönöm!
2007. ápr. 11. 19:29
Fogyni akarsz? Válassz egy diétát, akármelyiket. Annyiféle van. Honnan tudhatnád, melyik az igazi? Van közöttük trükkös, igyál almaecetet, egyél grapefruitot, egyél csak rizst, számold a pontokat....
Nincsenek jó vagy rossz ételek. Mindenféle ételt be lehet illeszteni az egészséges étrendbe, de nem mindegy, hogy mekkora adagot és milyen gyakran eszel.

Ugrás a teljes írásra: Tartós testsúlyváltozás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook