Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tartós stagnálásból hogyan billentsem ki szervezetemet? fórum

Tartós stagnálásból hogyan billentsem ki szervezetemet? (beszélgetős fórum)


2010. dec. 15. 06:46
1 víznap, vagy 2 nap gyüminap?
6. Bajaikriszta (válaszként erre: 3. - 2954d38182)
2010. dec. 10. 13:31

Nagyon ügyes vagy, hogy ennyit fogytál eddig !

Biztos nagyon jó érzés.

Kitartás!

2010. dec. 10. 12:12
Szia! Jó alaposan kajálj be olyan dolgokból, amiket eddig elhagytál vagy épp tilos volt enned... Nyugodtan "bűnözz" pár napot, utána térj vissza a diétás étrendedhez. Nekem egyedül ez használt!!!
2010. dec. 10. 11:30

Mennyit eszel/nap? Abból mennyi és mi a szénhidrát? Mikor és mennyit mozogsz?

Szerintem dupla CH-os, vagy szándékos "bűnnapot" kellene beiktatni, hogy felpörögjön az anyagcsere.

Azt ne csináld, hogy nem eszel 16h után, mégjobban lassul az anyagcsere, méginkább megáll a fogyás.

3. 2954d38182 (válaszként erre: 2. - Bajaikriszta)
2010. dec. 10. 09:09

Kenyeret már rég nem eszem :(

Gyalog megyek mindenhova :(És már biciglizem is naponta + tornázok is lábra,karra......

28 kg-ot fogytam eddig összesen,de műtét óta csak stagnálok.

Köszi a tippeket,megpróbálok 16 után nem enni majd

2010. dec. 10. 09:05

Változtatni kell valamin. Vagy a mozgásnál , például másfajta tornát csainálj, vagy kezdj el biciglizni, vagy csak többet menj gyalog napközben.

AZ étkezésnél is tudsz változtatni.Például nekem az vált be többek között, hogy pár napig elhagytam a tejivás(tejeskávékat), vagy pár napig nem ettem kenyérféléket. Próbálj meg délután 4 után már csak gyümölcsöt enni, pl. mandarint. Ezt este a tv előtt is lehet enni, ha végképp rádtör a nasizhatnék.

Kitartás, ne add fel, mindenkinél van stagnálás, nekem több hónapig tartott!! De most megint lement két kiló!! Apró öröm is öröm:)

2010. dec. 10. 08:57
Tartós stagnálásból hogyan billentsem ki szervezetemet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook