Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tartós, látványos és egészséges fogyi a testkontrollal. Hétfőtől jön valaki? fórum

Tartós, látványos és egészséges fogyi a testkontrollal. Hétfőtől jön valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
440. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 438. - Binky)
2010. aug. 17. 12:41
elvileg még 'besorolás / ellenőrzés ' alatt van... legutóbb 2 hétbe telt mire elkezdték javítani... és 1 hónap múlva már olvasható volt... Remélem most gyorsabbak lesznek C:
439. Binky (válaszként erre: 437. - Binky)
2010. aug. 17. 12:33
Persze a főbb pontokon megegyeznek, csak nincs olyan, hogy 'fehérjenap'. Vagy én értettem valamit félre, nem protein/keményítő/szénhidrát/gyümölcsözöl?
438. Binky (válaszként erre: 435. - C12cd2b1c1)
2010. aug. 17. 12:30
A cikkedet már nagyon várom:)
437. Binky (válaszként erre: 436. - 42af71f255)
2010. aug. 17. 12:30
Már akartam írni, hogy amiről te beszélsz az a 90 napos, nem pedig a Testkontroll.
436. 42af71f255 (válaszként erre: 433. - Bucimami)
2010. aug. 17. 11:48

Szia!:)


Én nem kávézom,tehát ezzel nem lesz baj!:)

Még csak ismerkedek ezzel a diétával(eddig nem követtem semmilyent sem,csak magamtól diétáztam),de nagyon tetszik,és betarthatónak látom.


Pl: az a variáció,hogyha tojásrántottát csinálok hagymával,paprikával,paradicsommal (tul.képpen lecsó....:)) az jó egy fehérjenapon,csak ne egyek hozzá kenyeret vagy zsömlét,ugye??


ill. ha vmilyen tésztát csinálok,akkor azt ne sajttal egyem,hanem inkább zöldgégekkel??


Valami ilyesmi az elv? Illetve a déig csak gyümi..

Olvastam a többit is,de ez a fő lényeg.


Az Elixír magazin adott ki annó egy receptkönyvet,ahol külön vannak válogatva receptek aszerint,hogy fehérje vagy szénhidrát tartalmúak.. és benne van,hogy azért mert ezeket a gyomornak külön a legoptimálisabb emészteni,és hogy ha együtt van,akkor akadályozott az emésztés és addig a másik csak rohad, és puffaszt....


De még csak próbálkozom,a reggeli gyümievést még nem tartom be(nekem nagyon nem esik jól éhgyomorra,én inkább vacsira szeretem a gyümiket), de szoktatom magam a dolgokhoz!:)


Majd lehet,hogy néha leírom,mit tervezek,csak hogy tanácsot kérjek,jó e ez így?


Te hánykilót adtál le vele?

2010. aug. 16. 23:19

Sziasztok :)

nos én már 2. hete csinálom :) már kezd csípőből jönni, hogy mi, hogy merre meddig. Harvey és Marilyn Diamond könyve volt az alap 'Bibliám' meg különböző fórumok ötvözete :) idáig majdnem 4kiló mínusznál tartok...


Naplómban vezetem rendszeresen, hogyan küzdök a mindennapokkal :) meg nemsokára jelenik meg a cikk amit ma küldtem be (elvileg 2hét alatt kiadják)


Ti hogy haladtok?

Kivel mi újság?

434. bucimami (válaszként erre: 433. - Bucimami)
2010. aug. 16. 20:14

Javítás:

3. sor : az UTOLSÓ dekákat

Csak a lényeg maradt ki. :-)

2010. aug. 16. 20:12

Szia!

Egy kicsit mindenki eltűnt- gondolom, az utolsó lángosokat tömik magukba titokban, ami egyébként nem baj, csak nem szabad sajtosan-tejfölösen enni :-)- de nagyon remélem, újra feléledünk, mert amióta egy picit újra változattam a fórum hatására az étrendemen, az dekákat is sikerült leadnom. :-))))


Hogy mi a nehéz? Úgy látom, hogy többeknek- és nekem is- a kávétilalom :-), de azért enélkül is működik a dolog. Meg az agyadat átállítani a krumpli-húsról és a többfogásos kajákról egy kicsit eltérő, de egyszerű étrendre.


A könnyű az, hogy lehet nyugodtan enni számolgatás és mennyiségi korlátozás nélkül, mégis fogysz.


Milyen könyved van? Mert nemrégiben én is vettem egyet, ami a borítója szerint a Testkontrollon alapszik és bár vannak benne nagyon jó dolgok, de a gyümölcsevés néhány alapvető szabályát nem tartja be- pl. délelőtt csak azt enni és mással nem keverni.


Várunk sok szeretettel!:-)

2010. aug. 16. 15:18

Sziasztok Csajok!

Nemrégiben találtam rá a fórumra(ha lesz egy kis időm végigolvasom)..

Van otthon egy könyvem,amiben szétválasztó diétás étel receptek vannak,és le van benne írva az elv,hogy miért is jó az,ha így étkezünk.


Azt szeretném kérdezni Tőletek,hogy kinek hány kilótól sikerült megválnia ezzel a módszerrel??

Mik voltak a nehézségek? Mit volt könnyű betartani?

Szerintem ha befejeztem az antibiotikum kúrát:((,akkor elkezdem én is!:)

2010. aug. 6. 15:28

Nos ez bio,másmilyet nem találtam.

Így ahogy Te írod már kicsit barátibb az ára.

Van itt egy helyi biobolt,talán megnézem ott is.

Azért nem ezzel próbálkoztam mert egy öreg fószer az eladó és iszonyat flegma és bunkó,így nem szeretek oda menni.

Ha hozzászól az ember majdhogynem fintorog is hogy miért mertem felállítani az asztal mellől....

Bocsi,hogy ezt leírtam,de út

álom az ilyen embereket,pláne ha eladó.


Köszö a linkat,mindjárt át is bújom.

430. Binky (válaszként erre: 429. - K.brigike)
2010. aug. 6. 13:54

Hát tényleg drágán vetted, én bioboltban láttam, mindenhol 500 gramm, 500 ft körül. Mondjuk ha így is drágának tűnik, tudni kell, hogy 1 marék is hatalmas adag, mert sokszorosárá duzzad és nagyon laktat.


A hajdináról:

[link]


Én eddig csak kásaként ismertem, illetve liszt formájában tésztákhoz, sütikhez szokták használni.

/Ha van egy kávédarálód az sok mindent megold./

2010. aug. 6. 12:44

Sziasztok!

Beszereztem egy csomag csicseriborsót kipróbálásra.

Az auchanban voltunk és szerintem iszonyatosan drága!!!600 Ft volt 250 gr.

Ti mennyiért és hol veszitek?

Vettem még hajdinát is,ehez szeretnék egy kis segítséget kérni hogy hogy készítsem el...

428. Binky (válaszként erre: 427. - K.brigike)
2010. aug. 4. 10:50

víz, torna, sport, vagy egyszerű napi súlyingadozás:)


Nekem is be kéne szereznem egy centit, még

- 3 kilóig mondjuk a mérleg a legjobb barátom.

De azért reggel a tükörben már kezdek tetszeni magamnak.

2010. aug. 4. 10:40

Sziasztok!

Én is megnéztem a linket....hát nem tudom ki merejm e próbálni.

Mindenesetre ez a rizstej és társai felkeltették ez érdeklődésem,ki fogom próbálni.

A csicseriborsót is meg fogom venni és keresek rá recepteket a neten.


Én inkább a centikben bízom mint a kilókban.

Érzem hogy ment le,mert a régi gatyóm is rámjön már,a mérleg viszont ugyan annyit mutat.

Hogy lehet ez???

426. 8e163afeff (válaszként erre: 425. - Binky)
2010. aug. 4. 07:39
Hú, köszi, ez hasznos info:-)
425. Binky (válaszként erre: 424. - 8e163afeff)
2010. aug. 3. 23:21

Én általában ízesítettet szoktam venni, kis kiszerelést, mert 1 litert én meg nem iszom négy nap alatt(különben ránkromlik...család meg nem issza). A kis kiszerelésű 200-300 közt mozog, attól függ melyik fajtát veszem, a nagyot veszem 450 és 900 közt.

[link]


(Én az alpro ízesítetteket veszem, de van hogy anyukám távollétemben másmilyet vesz.)

424. 8e163afeff (válaszként erre: 423. - Binky)
2010. aug. 3. 22:25

jah, értem:-) én is idegeskedtem, amikor fogytam, és a mérleg mégis többet mutatott az izmosodás miatt:-)

Ja, és még a szójatejről akartam, hogy azt én is nagyon szeretem, csak az is olyan drága, te mennyiért szoktad venni?

423. Binky (válaszként erre: 422. - 8e163afeff)
2010. aug. 3. 21:51

Igazából nem az a baj, hogy nem tornáznék, mert régebben tényleg minden nap csináltam...csak egyelőre abban a fázisban vagyok, hogy nem merek erősíteni, nehogy izmot szedjek össze...el akarom érni az álomsúlyomat, és utána sok sok izmot fölszedni.

Eddig futottam, meg úsztam, az jó volt, segítette a fogyimat.

422. 8e163afeff (válaszként erre: 421. - Binky)
2010. aug. 3. 20:44
Mandulatejet még nem csináltam, zabtejet már igen, fini volt. Én is nehezen veszem rá magam a mozgásra, a tibeti rítusokat próbáltad már? Az a lényege, hogy minden nap kell csinálni, minimális, kezdetben egész pontosan 2 percig tart. De legalább minden nap kinyújtom az izmaim, mert ha kihagysz egy napot, kezdheted előlről, úgyhogy így mindig megcsinálom. És fura, de nagyon hatásosan formál ez a napi pár perc is.
421. Binky (válaszként erre: 420. - 8e163afeff)
2010. aug. 3. 20:24

Mandulatejet csináltam eddig, meg rizstejet. De igazából nekem nagy szerelmem a szójatej, és gyűűűlölök mandulát pucolni:D

Mondjuk közel és távol egy boltban sem találtam olyan mandulatejet, mint amit olaszban ittam.


Nem is kell, én is csak akkor koplalok, ha érzem, hogy akaratgyenge vagyok...fura, de nálam így van...

Ha tudom, hogy ha nincs megszabott étrendem, nekiállok zabálni, akkor kell a koplalás.

Szégyellem nagyon magam, de mostanában(mát két hete semmit!) nem mozgok.

420. 8e163afeff (válaszként erre: 419. - Binky)
2010. aug. 3. 20:21

Köszi:-) Ja, én is gondolkodtam rajta, hogy méregteleníteni jó lenne, de nem bírom már a koplalást, túl régóta fogyizok már ahhoz:-) A 21 naposnál lehet enni szépen, kenyeret is, ami nekem nagyon fontos.

Új kajákhoz: a zabpehelyből nagyon szupi zabtej készíthető nagyon egyszerűen (neten sok recept van fenn), megéri, mert boltban ugye 600 ft... és rizstejet is lehet házilag, sőt, dió- és mandulatejet is, receptek szintén vannak a neten.

419. Binky (válaszként erre: 417. - 8e163afeff)
2010. aug. 3. 20:16

Wow:))

Szurkolok, hogy lemenjen!

Nekem balcsiről visszatérve volt egy háromnapos méregtelenítő, és kissé koplalós kúrám, az adott lendületet.

418. Binky (válaszként erre: 416. - K.brigike)
2010. aug. 3. 20:14

Már nem 90 napozok, de azért köszönöm:)

Nagyon finom, a falafelt nagyon egyszerű készíteni, nem tudom mihez hasonlítani nagyon.

Egy kis csésze csicseriborsóból annyi lett, hogy ketten nem tudtuk megenni(2szeressére duzzad a csicseriborsó ugyanis).

Hát új élelmiszer nálam pl a fajtaméz, a csicseriborsó, az árpa, az abonett, a biopástétomok, a szójatej, a zabkása(tehát zabpehely, zabkorpa is), a tejsavó, a durumtészta, a lenmag.

Most fogom szerintem kipróbálni a mindenféle csírákat:)

2010. aug. 3. 20:05
Sziasztok, én is itt vagyok, csak most felfüggesztettem a tk-t, mert egy 21 napos GI-diétát csinálok végig, elcsábultam, mert 8 kg mínuszt ígér:-) De utána visszatérek a tk-hoz! A csicseriborsó meg a falafel nekem is nagy kedvencem, de a gabonafasírtok is isteniek, tk-san mondjuk barnarizzsel, nagyon tk-san párolt zöldségekkel...
416. k.brigike (válaszként erre: 415. - Binky)
2010. aug. 3. 19:20

Én is csináltam a 90 napost,meg is van a receptkönyve pdf-ben,ha érdekel szívesen átküldöm neked.

Nos én reggelire betartom a gyümölcsöt,de pl a csicseriborsót nem ismerem,még nem is hallottam róla,a falafel úgyszintén ismeretlen számomra.

Milyen ízük van?

Van még valami amit eddig nem használtál?

415. Binky (válaszként erre: 414. - K.brigike)
2010. aug. 3. 17:51

Régebben 90 napoztam, ott midig nagy élet volt, aztán egyszerre csak elhagyatott lett...semmi nem volt fél évig, most meg elég buzgóak:))

Én kevés tippet tudok adni, egyszerűen csak megpróbálom csinálni. Beszereztem egy csomó olyan alapanyagot, amti eddig nem használtam, így mindig egyszerűen teremtek magamnak ételt. (Reggel pl beáztattam egy kis csicseriborsót, ma vacsira falafel lesz).

2010. aug. 3. 15:23

Sziasztok!

Én visszajöttem szép barnán...:)

Azt nem mondanám hogy karcsúbban,mert azért volt bűnözés,de inkább ezt a részét nem részletezném.

Úgy látom itt azóta szinte semmi mozgás nem volt,ez elég elkeserítő,mert jó lett volna sűrűbben beszélgetni olyanokkal akik tk-s életmódra váltottak.

Nem csak erőt,de ötleteket ís meríthetnénk egymástól.......sajnálom.

413. Binky (válaszként erre: 412. - K.brigike)
2010. júl. 30. 11:43

Várunk vissza, jó szórakozást!

:)

412. k.brigike (válaszként erre: 411. - Binky)
2010. júl. 30. 11:10

Hát én erről a rizskúráról még nem hallottam.

Mindenesetre ezzel tutira jól laksz legalább.

Ma elutazunk kicsit kikapcsolódni hétvégére,csak hétfőn este jövünk haza.

Addig sajnos nem tudlakolvasni titeket.

Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!

Kedden jövök.:)))

411. Binky
2010. júl. 29. 15:24

Az biztos, hogy tutin méregtelenít.

Én tegnap meg ma a víznapom után rizskúráztam, a holnapi még bizonytalan (elviekben háromnapos, barna rizs és zöldségek), na hát el lehet képzelni mik zajlottak...persze nem kényelmes a folyamat, de megéri.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook