Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkereső, de személyesen nem akar? fórum

Társkereső, de személyesen nem akar? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2012. júl. 21. 08:15
Medve anyám...
2012. júl. 21. 08:12
Drága kenyér...
2012. júl. 21. 08:11
Köszi, nagy kópé.:)
2012. júl. 21. 08:11
nagyon édi a cicád!:)
160. 9f98008a3b (válaszként erre: 159. - <Mona>)
2012. júl. 21. 07:21

IQ harcos drágaságom! :)


Bárki, aki lefelé hajol, annak bizony látszik a tokája....


De hiába magyarázom ezt egy szellemileg elmaradott nőnek, aki csak a tükörképébe tud beleszeretni, és bizony nincs más megoldás alapon a társkeresőre szorul, mert máshogy nem talál senkit, aki rámászna....


Mert ugye nemén panaszkodtam itt, hogy nem akar velem találkozni.... :)


Látom, az irigység azért beférkőzött a tekervényeidbe: engem megkíván a párom, és boldog hogy vagyok neki, de ezt hiába is magyaráznám egy ilyen orráig talán látónak....:)

159. <Mona> (válaszként erre: 131. - 9f98008a3b)
2012. júl. 21. 05:08

Hat innen csak nem birok elszakadni...

Te vagy az a remseg ott a szep fekete cicoka mogott?Az a jo kis behajasododott gusztustalansag??Hat,anyam becsulom az onbizalmad,hogy egy ilyen forumhoz hozza szoltal meg fikazol egy ilyen csajt,mint a forumindito.Bazze,hat...uhhh.Aham ja,oke...

Remelem nem jar bannolassal,de bazze orulj,hogy van aki radfanyalodik es nem szorulsz netes tarskeresokre...hehh,ahh kisz...

158. <Mona> (válaszként erre: 132. - 9f98008a3b)
2012. júl. 21. 03:58

Miert?

Megis mi koze a kulsonek ahhoz,hogy ki milyen?

Nyaljatok itt egymas se.get,mert jobbat nem tudtok kitalalni.Bleeee.:(

Par hszel elobb meg ezt a csajt bantottatok,mert szep,es akkor mar csak hulye lehet,most meg jon ez a duci duma,meg a "botsaskak"mar csakis rosszak lehetnek,mert a"Dagi duci: sokkal normálisabbak, mint a botsáska babák"Miert is?

Emeberek ugyanugy!!!Mindenkinek vannak hibai,meg elonyei,rossz es jo tulajdonsagai.Ezt nem lehet csak a sulyra lebontani,es oriasi eszmefuttatast levezetni.


Kinotokban mar nem tudtok mibe belekotni,meg milyen indokkal nyalni egymasnak...


Ja,es a "dagi ducik" semmivel sem normalisabbak,mint azok akik adnak magukra,es nem hiznak el!Eleg csak beleolvasni "a ducikat is elveszik,ugye?" forumba...


Iszonyu gagyik vagytok!

157. <Mona> (válaszként erre: 94. - 91d4989ab9)
2012. júl. 21. 03:00

"majd ha raerek" hahaha hat ez az hogy look's like ku.ra raersz, itt toltod az unalmas oraidat/eletedet,es ez az hogy a ku tokeletes eletbe ez belefer, inkabb itt basza.kodsz mintsem az eleted elned. Es meg ku buszke is vagy magadra:(,mert van par hozzad hasonlo aki rohog a "poenjaidon"Hat gratula!

Menj el inkabb futni vagy tornazni....Inkabb tornazni,mert a futas nem tesz jot nagy sulytobblettel az izuleteknek...!

156. <Mona>
2012. júl. 21. 02:37

Anyam!!!

Nezzetek mar tukorbe! Titeket is szeret valaki,a kilencven akarhany kilotokkal egyutt 21 vagy akarhany ev utan is...na ez a "poen".Hogy meg igy is,elhizva,rosszindulatuan is kellettek valkinek,es Ti osztajok itt az eszt masnak????!!!Megis miert?Mire fel?


21 eve meg tarskereso se volt meg telefon...ezt irta valaki,Na ez az.Ma mar egesz mas vilag van.Mashogy ismerkednek a fiatalok stb.Vegyetek mar szamitasba ezt is!

Es ebben a lanyban en semmi huuu de rosszat nem veltem felfedezni,a hszeiben sem,max amit itt egyesek ki akartak forgatni...


Ahh,kar is minden szoert...szanalomhalom...nem is ragozom tovabb.

155. <Mona> (válaszként erre: 81. - Andi6020)
2012. júl. 21. 02:08

Jajj,hagyjuk mar!!!Konyorgom...ahh.Na ez a vicc.

Majd,lehet hogy talal valakit,aki igenis meg akarja majd tartani,es majd ugy szereti ahogy van stb.ahh...


Komolyan mondom olyan mar ez a hoxa,mintha egy mehkas kozepebe nyulna az ember janya.

154. <Mona> (válaszként erre: 153. - <Mona>)
2012. júl. 21. 01:54

Jaaaa,bakker,hogy keped is van fent:D Hat,oszinten szolva ku. jo csaj vagy:))!

Sok sikert a tarskeresesben!Nem is ertem mit keresel egy netes tarskereson,bar oke,idohiany stb...

153. <Mona> (válaszként erre: 78. - 1e9730ee64)
2012. júl. 21. 01:51

Csak egy jo tanacs(meg nem olvastam vegig a forumodat):ne vedd magadra!Van par megkovesedett tozstag,akik allandoan itt lognak,es amit irnak nem is feltetlen neked szolnak,csak egymast szorakoztatjak veluk.Meg ok napi kb 20-30 temat atolvasnak,mar reg nem erzik at egy-egy tema fontossagat vagy,hogy az masnak epp mit jelenthet.Magyarul roluk mar lepereg,es ahol lehet meg amibol,akibol lehet viccet csinalnak...

Csak zarojelben jegyzem meg,ha meg valami kinjuk van,akkor alregrol kiirnak egy forumot az o bajukra...Na kb igy allj hozza egy egy forumozohoz!:)


Amugy meg a tarskereses nehez ugy,foleg a neten keresztul.Meg olvasgatok egy kicsit...

152. Rita 72 (válaszként erre: 104. - 85a4a01a64)
2012. júl. 21. 01:10

"Én nem gondoltam, hogy kamu lenne. Én magam sem nyitok kamu fórumot, magamból kiindulva erre sem hittem, hogy az."


Tényleg? Akkor nem Te voltál wawa5, aki regisztrált egy társkeresőre, utána meg azon vernyákolt, hogy szinten aluli pasik merészelnek írni neki...

Ugyan már.

151. toxique
2012. júl. 20. 15:23

:)

Azért azt se hagyjuk ki a képletből, hogy főiskolán több barátnőm azért lógott társkereső oldalakon, hogy drága éttermekben kajáltassa magát, meg színházba vagy bulizni vitesse magát.

Ha a srác belebotlott egy-két ilyen libába, akkor fuvallatnak nehezebb a dolga. Feltéve, ha a szintezős dumával el nem kapálta magát nála régen...

2012. júl. 20. 14:50

Lehet, hogy maradi kezdek lenni?


Ahogy előzőekben is írtam, örülj neki, hogy nem rohan le!

149. 74f8c12b8e (válaszként erre: 148. - 74f8c12b8e)
2012. júl. 20. 14:37

elnézést.. az első 3 sor javítva:

Szerintem is nyugodtan kérj találkozót(fagyi,kávé),és mondd meg neki,hogy már estél többször arcra,hogy mást írtak,és más a valóság.

Egyébként lehet,h ő már régebben van fenn társkeresőn,és kicsit megfáradt,és így levelekből akarja eldönteni,hogy akar-e találkozni veled.

148. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - 1e9730ee64)
2012. júl. 20. 14:36

Sztem is nyuhodtan kérj találkozőt(fagyi,kávé),és mondd meg neki,hogy már estél többször arcra,hogy mást írtak,és mása valőság.

Egyébként lehet,h ő már régeebn van fen társkeresőn,és kicsit megfáradt,és í lebelekből akarja eldönteni,h akar-e találkozni veled.Mert mondjuk zárkózottabb,és nem műfaja amindennap més nővel randizás.

Én annó-eredményesen- úgy társkeresőztem,hogy pár levélváltás,és ha érdekes volt,adtam msn-címet,azon is beszélgettünk pár napot(és közben TÖBB,többféle fényképet küldtünk egymásnak),és még ha akkor is érdekelt,akkor tali.

Így mondjuk..30 levelezésből lett 5 tali,de azok már mind oylan emberek voltak,hogy mind2en kellemes élményekkel távoztunk a találkozó után,és ált.így vagy úgy folytatódott is a dolog.

147. Ennész (válaszként erre: 77. - Ancsa 37)
2012. júl. 20. 14:17

Maximálisan egyetértek! Én is ezt az elvet követtem, bár én nem a személyes tapasztalataim nyomán, hanem ismerőseim okítottak ki az elején, hogy nem érdemes hosszasan levelezni, mert az fals képet eredményezhet... Egyszerűen időpocsékolás. A későbbi férjem már az első levélváltás után felhívott. Alig bírtuk lerakni a telefont. Másnap találka és az események így követték szépen egymást. Ma már van egy gyönyörű 20 hónapos kislányunk... :)

Mondjuk én tuti nem hívnék el egy pasit randira. Talán mert a férfiasan határozott pasi(k)ért vagyok oda. Számomra fontos volt, hogy a másik kezdeményezzen ebben is! Ő megtette. Eredményesen. :)

146. féknyom (válaszként erre: 1. - 1e9730ee64)
2012. júl. 20. 13:23

Ezt én se értem.

Már 4 napja, és mégse...pedig szebb vagy, mint az új traktorom.

145. 328aadd89f (válaszként erre: 130. - 91d4989ab9)
2012. júl. 20. 13:06
Tényleg?
144. 91d4989ab9 (válaszként erre: 142. - 85a4a01a64)
2012. júl. 20. 12:51
olvasd már el az elejét nem is irtunk vicceset és mi lenne ha a foruminditóval foglalkoznál te is ha már minket leállítottatok? vagy ugy túl uncsi és nincs kinek nekimenni?
143. 9f98008a3b (válaszként erre: 142. - 85a4a01a64)
2012. júl. 20. 12:49
Hát nem tudod itt hagyni a fórumot???:)
142. 85a4a01a64 (válaszként erre: 106. - 9f98008a3b)
2012. júl. 20. 12:48

Az emelkedett humor az nem az első 20 hsz kezdődik.

Ha valakinek ez vicces annak sosem volt humorérzéke és csak sajnálni tudom. Viszont könnyű boldoggá tenni az ilyen semmi"viccekkel".



Egy egyszerű kérdésből nem kell a másik torkának ugrani, én ezt szűrtem le ebből az egészből. Ok okozat.

141. toxique (válaszként erre: 126. - A24ba94ad5)
2012. júl. 20. 12:45

Így igaz! Egy normális (konzervatívabb gondolkodású, családalapításra vágyó) pasinál a második találkozástól mindenképp ez van érvényben.

Ismerkedésnél...

nagyon sok olyan férfi van, akinek vélt vagy valós okból nincs önbizalma, vagy egyéb - racionális - okokból nem akar találkozni (pénzhiány, időhiány, függőben lévő kapcsolat...ilyesmi). Vagy: simán csak nem vesszük a jeleket, mivel a ráutalás és a célozgatás többségében női "nyelvezet" (pedig: szeretünk, odafigyelünk, boldoggá akarunk tenni, de ha a kéket akarod kedvesem, akkor azt is mond!).

Azt gondolom, hogy "fuvallatnak" konkrétabban kellene lépnie az ügyben. Vonzó nő (vagyis: az arca alapján nekem annak tűnik), de ha komoly pasit szeretne, akkor ezt a szintezős hüle-pica szöveget azonnal fejezze be! Normális pasasnak a hideg futkos a hátán tőle akár "megüti a nő mércéjét" akár nem. Ha olyan pasit szeretne, aki... "az irodista p..sák szemében mérce" (okos, normális gondolkodású metroszexüel BMW-tulaj papucs, aki gazdag, művelt...stb); akkor pedig pláne! Olyan nőt akivel bulizhatnak bármikor felszedhetnek bárhol (mivel mindig van szebb-dögösebb-bevállalósabb-pénzéhesebb... ), de a komoly kapcsolat másról szól, és ők nagyon megnézik a nőt, akit akár feleségül is vennének.

Egyébként; nem értem, hogy miért ne lehetne normális kapcsolata bárkinek, akár fuvallatnak is. A lényeg a hajlandóság.

140. 91d4989ab9 (válaszként erre: 138. - Mámegin)
2012. júl. 20. 12:31
jól van na, már el is mentünk:) dee ha rólunk irtok vissza kell jönni, uh:)
2012. júl. 20. 12:29
A védőügyvéd...
2012. júl. 20. 12:28

Nem értem miért nem mentek privátba "viccelődni" egymással. Már ha ezt viccesnek lehet nevezni. Ha valamelyik fórum nem tetszik nem kell hozzászólni. Ha nevetségesnak tartotok egy kérdést, akkor meg még inkább nem. Miért kell kifigurázni, és elrontani egy ember napját, aki csak egy kérdést tett fel???

És igenis megköszönte a fórumindító azoknak, akik próbáltak normálisan reagálni.

137. 9f98008a3b (válaszként erre: 135. - 91d4989ab9)
2012. júl. 20. 12:25

Nem volt kalács no, ez csak sima nyál, talán némi spéci baktérium kultúrával, jelzem, azért mosom a fogaim.....


Tul.kép azért vagy itt, mert: NEM ÉRTEM!

Marilyn :o)

136. a24ba94ad5 (válaszként erre: 134. - 44b92f93e3)
2012. júl. 20. 12:24
Még egy jó bográcskaját sem ehetnek?! Belegondolni is borzasztó...:(
135. 91d4989ab9 (válaszként erre: 132. - 9f98008a3b)
2012. júl. 20. 12:24
a kalácsot ne hozd ide, teljesen szétoffoljuk már, jó légy, neki meg életbevágó a kérdés nem érted, birka?:DDD
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook