Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresés tesztkérdésekkel? fórum

Társkeresés tesztkérdésekkel? (beszélgetős fórum)


6. Amaunet (válaszként erre: 5. - Andilaci)
2018. nov. 1. 00:55

Nagyon sokan ismerkednek már interneten. A személyes megismerés követi ezeket is.

Az, hogy a közértben, egy koncerten vagy a neten történik az első kapcsolatfelvétel a személyes megismerést persze nem pótolja.

Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy soha nem találkoznak személyesen és rögtön azzal nyitnak, hogy összeköltöznek vagy a házasságkötőben találkoznak először.:)

2018. nov. 1. 00:40
Nem igazán hiszek az internetes társkeresésben.Szerintem a legjobb az,ha személyesen ismerjük,késöbbiekben esetlegesen meg is szeretjük a "párunkat".......
4. sunama (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2018. okt. 30. 18:25
Jaja, én is egyetértek, ha bármi veszítenivalója van, senki nem mond igazat...:) de ha nincs akkor is, pusztán élvezetből...:)
3. FérfiSzeged (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2018. okt. 29. 21:25

Az tény, hogy ha valaki nem őszintén tölti ki a tesztet, akkor nem működik a dolog.

Azért adjunk esélyt annak, hogy vannak még őszinte és okos emberek is. ;)

Egyébként kérdezni is tudni kell, vagyis olyan kérdések kellenek, aminél nem érdeke, hogy hazudjon valaki.

Ilyet nem: Hűséges típusú vagy?

Ilyet igen: Fázós típusú vagy?

2018. okt. 29. 18:57

Ez csak egy módszer, ami segíthet összehozni olyan embertípusokat, akik nagy valószínűséggel hosszabb ideig el tudják majd viselni egymás társaságát.

Nem kell neki nagy jelentőséget tulajdonítani.

Egyébként is - és ebben egyet értek Dr. Hause-al - minden ember hazudik.:)

2018. okt. 29. 17:58

Van már több olyan társkereső oldal, ami részben vagy egészben használja a teszt alapú módszert.

A korábbi szavazás alapján úgy tűnik, a szavazók zöme szerint nem lehet így párt találni.

Szerintem egy jól kitalált kérdőív alapján igen is működőképes lehet a dolog, de nyilván 100%-ra nem lehet vele menni. Nem is az a cél, de vannak olyan tulajdonságok, nézőpontok, szokások, melyek meghatározóak lehetnek, hogy működik-e hosszú távon egy kapcsolat.

Tévednék? Konkrét tapasztalata van valakinek ezzel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook