Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Társkeresés nemi herpesszel fórum

Társkeresés nemi herpesszel (beszélgetős fórum)


28. Remi53
2022. dec. 27. 15:47

Sziasztok!

Ez elég nagy gondot okoz többeknek és valahogy nem működik ez platform...

Pedig megkönnyíthetné sokunk életét. Nekem iszonyatos lelki problémát jelent. Most válok a 3.férjemtől. Az előtte lévő hosszabb távú kapcsolatomban fertőződtem meg, úgy hogy soha nem hallottam erről semmit. Amikor szakítottunk, akkor jött ki rajtam. Utána jött a férjem, aki nem kapta el 7 év alatt tőlem vagy tünetmentes maradt.

Most már nehezen ismerkedek, nehéz ezt felvállalni...

Bízom benne, hogy kicsit beindul itt újra a csevegés 😊

2021. ápr. 28. 20:45
Sziasztok! Úgy látom nem igazán népszerű a fórum, jó lenne pedig valakivel beszélgetni.
2020. júl. 25. 14:36

Sziasztok!


Látom, itt sokan hasonló problémával küzdenek, mint én, bár elég régiek a hozzászólások.


Ahogy az egyik fórumozó is említette, létezik itt a Hoxán egy "Genitális herpesz fórum", ami elég aktív. Én már kb. 5 éve írok bele rendszeresen, és néhány nőt is sikerült megismernem.


Úgyhogy ajánlom mindenkinek.


A közönség kulturált, nem esünk egymásnak, épp ellenkezőleg: tiszteljük egymást, és megválogatjuk a szavainkat.

25. Sepp
2017. szept. 25. 11:55

Most fedeztem fel ezt az oldalt,de úgy látom,nincs nagy aktivitás...

Pedig biztos nem kevés embernek van gondja a "speciális" társkereséssel...

2017. ápr. 28. 22:32
Ahhoz képest hogy a lakosság 1 / 3 a hordozza :D , viszonylag kevés a jelentkező :D
2017. ápr. 25. 15:48

Ez a "sehol egy simplex-2 es" majdnem úgy hangzik, mint a közértben a "sehol egy pápaisonka" :/


Amúgy sok szerencsét kívánok!

2017. ápr. 25. 15:30
Sokra megyek vele :D ! Már végig kérdeztem az összes társkeresőt, de sehol egy simlex-2 es. A végén lehet jobb ha így marad , mert a következő HIV es lesz amilyen szerencsém van :D :D :D. De azért sose lehet tudni hátha akad egyszer egy kis galamb aki szintén unja hogy " tartanak " tőle. Fura ez a herpesz dolog a HSV- 1 es ajakherpeszemre nem is emlékszem ( vérvétel kimutatta ) valószínű gyerek koromban elkaphattam. Erre jött ez a divatKK :D mert ugye menő az Afgán ból hazajött katona, és amit tőle kaptam jó ha 2 hónapig bírom :D és kiújul. Az immunrendszernek semmi baja ez tuti, influenza gyógyszer nélkül max 3 nap apró tünetekkel átvészelem. Szerencsére minden más negatív clamidia tól a hpv ig minden tesztet megcsináltattam amit tünetmentesen hordozhatnak a férfiak. Áradásul a divatkrva szerint nagyon jó voltam az ágyban, sokkal jobb mint a katona :D :D de ugye neki az volt az esete. Kész röhej ez a kínlódás :( . Csajoknak amúgy natrium cloratimot c1000 egy héten 2 bogyót ajánlok ez lelkileg helyre teszi őket. Épp testben épp lélek és fordítva. Vagy a [link] nál a kis bogyo cukorkaizű, homeopatátias gyogyszer Petroleum 15c, Rhus toxicodendron 15ch . Vigyázat a homeopátia először felerősíti a tüneteket úgy hat később. C és d vitamin fontos mellette. Férfiaknak meg egy csajt aki hasonló gyógyíthatatlan betegséggel küzd , és így már nem annyira nagy gond hogy mind a 2 en baxhatjátok :D C és D vitaminnal ;) .
21. niki01 (válaszként erre: 1. - Vettami)
2017. ápr. 24. 11:46
Szia az mindenképp becsülendö hogy ezt a tényt nem hallgatod el parkereséskor..Kicsit bizarr megmondom öszintén ezzel kezdeni de akkor is becsülendö,sok szerencsét hozza!!!
20. zsoltdb (válaszként erre: 1. - Vettami)
2017. ápr. 24. 11:44
Hsv-1 és 2 akkor ? Ajak herpeszem sose volt akkor ?
2017. ápr. 24. 11:42
A googlen megtalálják a férfiak is ezt a kezdeményezést. Szerintem jól hangzik ez a társkeresés nemi herpesszel. 2 éve kínlódok gumival, amióta az új jobb élet reményében első hölgy próbálkozásomnál megfertőztek. ( 6 hónapi ismerkedtem vele, megelőzvén az iq 30 as hozzászólásokat , és nem én avgyok az egyedüli a kötöttséget nem bíró hölgynél). Ha találnék egy simplex 2 es szingli hölgyet aki aranyos és nem duci az biztos hogy nagyon sok örömet adnék neki. De 2 éve minden társkeresőn megírtam mégsem találtam egy darabot se. Bezzeg a felelőtlen az talált nem is egyet. Nem kicsit igazságtalan a sztory. Na csajok , ki facér még itt ezzel a betegséggel ? :)
2017. febr. 14. 10:12
Sajnos, etekintetben is nagy félelmeket gerjesztettek a világban az egészségügyi hatóságok, még én is emlékszem, amikor ezzel a témával tele voltak az újságok, és persze pillanatok alatt megtaláltam magamon én is a genitális herpeszt. El is rohantam a nőgyógyászhoz, aki megnyugtatott, hogy ez nem akkora tragédia, ne foglalkozzam vele, majd elmúlik. Aztán utána néztem, kiderült, hogy ez a herpesz ugyanaz, mint az ajakherpesz, és a 3. hozzászólónak van igaza, ha felerősíted az immunrendszeredet, azzal védekezhetsz legjobban ellene. Amúgy ez a vírus gyakorlatilag mindenkiben benne van, a szervezet általános állapotán múlik, hogy megnyilvánul-e valami kellemetlenségben: szájherpesz, genitális herpesz, afta, kelések, szemen megjelenő árpa formájában. Szedjél sok C-vitamint!!!
17. globus
2017. febr. 11. 17:57
Genitális herpesz címmel van egy másik fórum, abban férfiak is írnak.
16. massalhangzo (válaszként erre: 14. - Vettami)
2017. febr. 11. 15:29
azert jotanacskent irnam, hogy egy ajakherpesszel ne keressel feltetlenul nemi herpeszes tarsat, nem biztos, hogy jol jarsz :D es menj el dokihoz, mert nyilvan nem vagy tisztaban a herpeszekkel, a nemi nem talalgatas kerdese, hanem doki diagnosztizaja, es elmondja, amit tudnod kell rola
15. massalhangzo (válaszként erre: 14. - Vettami)
2017. febr. 11. 15:15

persze, hogy el lehet kapni azt is oralis uton :D bazzeg, legalabb ha allitolag nemi herpeszed van, legyel tisztaban az alapokkal, mi micsoda es milyen problemakat okozhat, rohej


szerintem is zard le a temat, ha nemcsak szorakozol, es valoban nemi herpeszed van, nem az, amit irtal, akkor olyan forumban probalkozzal tarskeresessel, temanyitassal, ahol tobben vannak, foleg ferfiak. mert igy total felesleges

14. Vettami (válaszként erre: 13. - Massalhangzo)
2017. febr. 11. 15:11
Talán azert mert az ajak herpesszel is lehet elkapni nemi herpeszt.A témát veled lezartam!
13. massalhangzo (válaszként erre: 12. - Vettami)
2017. febr. 11. 15:01

ne haragudj, de minek? ez a te problemad. en peldaul utana neztem ropken, rogton az jott ki, hogy amit leirtal, az nem nemi herpesz, es rogton talaltam csomo helyet, ahol nemi herpeszesek beszelgetnek, ismerkednek, probalnak tarsat talalni


akkor neked miert nem sikerult talalnod, ha nekem 10 masodpercembe kerult? gondolod, hogy majd az itt levo 10 db ferfibol talan herpeszes valamelyik vagy tokmindegy neki?

2017. febr. 11. 14:56
Sztem meg utána kéne olvasnotok!
11. massalhangzo (válaszként erre: 9. - Globus)
2017. febr. 11. 14:54

szerintem meg a tars az tulmutat a puszta szexen, es eppen hogy ido kell ahhoz, hogy ket ember megismerje egymast, egymast akarjak


most nem azert, nincs elmelyultsegem szerencsere a herpesztemaban, de amit leirt, az pont az ajakherpesz, nem a nemi


masreszt meg 10 masodpercet aldozva a temara (google a baratunk), rogton felugrott egy csomo hely, ahol direkte egymas tarsasagat keresik herpeszesek


gondolom, unatkozik valaki megint kamubaromsagaival

10. syria (válaszként erre: 7. - Moonlight13)
2017. febr. 11. 14:41
Az tényleg gáz.
2017. febr. 11. 14:38
Szerintem jó dolog, ha ezt előre tudja a potenciális társ. Mert mi van, ha hónapokig eltitkolja, utána fertőz?
2017. febr. 11. 14:05
Én ugy lattam ide ferfiak is irnak. :-)
7. moonlight13 (válaszként erre: 4. - Syria)
2017. febr. 10. 23:46
Szerintem meg itt nyitna egy társkeresőt.
6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Vettami)
2017. febr. 10. 23:30

Egy női fórumon nőként keresel társat?

Hmm...

5. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 4. - Syria)
2017. febr. 10. 22:35
Szerintem olvasd el még egyszer a fórumindító kommentet.
4. syria (válaszként erre: 2. - Pengő Gyöngyi)
2017. febr. 10. 21:40

Szerintem olyan női sorstársakat keres, akiket szintén érint a probléma, s szeretne velük konzultálni.

Én hála az égnek kiesek, mint problémamegosztó.

2017. febr. 10. 21:28
Szerintem meg inkább az immunrendszert kellene helyretenni és akkor a herpesszel nem lenne semmi gond. A herpesz, ha már egyszer a szervezetbe került, csak akkor okoz gondot, ha valami miatt legyengültünk.
2017. febr. 10. 21:13
Itt akarsz egy másik herpeszessel összejönni? Egy női fórumon?
2017. febr. 10. 21:05

Sziasztok, mivel nem találtam hasonló társkeresőt,ezért úgy gondoltam létre hozok egyet. Szerintem sokkal egyszerűbb így ismerkedni, nem kell "szégyenkeznünk" vagy félnünk,hogy mit szól a másik fél.

Arra gondoltam írjuk ki ,hogy melyik típusú herpeszünk van.

Nekem pl HSV 1 .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook