Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Társkeresés ducin fórum

Társkeresés ducin (beszélgetős fórum)


2011. jan. 7. 16:17

Zso!

Nem értek Veled egyet bizonyos tekintetben. Szerintem ducin is lehet párt is meg barátokat is találni. Én már jó ideje vagyok duci, nem kicsit, és soha nem volt pasis gondom. A férjem imád, és mindig volt pasim, tehát soha nem voltam singli az alkatom miatt. Annyi, hogy más a "vevőkör". Hidd el-tapasztalatból tudom-, van aki kifejezetten ezt a formát kedveli. Igaz, hogy kevesebben vannak, de vannak. Ápoltság, kedvesség, mosoly, intelligencia,önbizalom, és Tiéd a világ!

2009. jan. 25. 18:17
Szerintem ha nem úgy áll valaki hozzá, hogy csúnya vagyok, kövér vagyok, buta vagyok, stb., hanem elhiszi magáról, hogy egy vonzó nő (csak nem tökéletes - de hát ki az?), akkor nincs nagy gond. Legalábbis nekem eddig nem volt. Bár most épp szingli vagyok, de nem estem kétségbe, csak egyszerűen nem állok le bárkivel. Mert attól még, hogy duci vagyok, nem kell beérnem az utolsó bunkóval.
7. petka (válaszként erre: 5. - Pimpi3)
2008. júl. 19. 22:53

Kedves Pimpi!


Teljesen hasonlóak a tapasztalataim! Ha valakinek ducin problémája van a társkereséssel, annak valszeg vékonyan is az lenne. Oké a duciság egy kicsit leszűkíti a lehetőségeket, mondjuk 100% helyett csak 70%. Megtaláltam a páromat, aki imád és ráadásul még nem is tart kövérnek, pedig tényleg az vagyok. És még további érdeklődők is vannak. :)

6. pimpi3 (válaszként erre: 2. - F852ffafeb)
2008. júl. 19. 22:46

Én is gratulálok a babátokhoz!Nagyon szép!:))

ÉS malyd meglátod milyen jó lesz neked,még mehetsz vele bulizni ha felnő!

2008. júl. 19. 22:44

Sziasztok!

Én 15 évesen jöttem össze a párommal!Akkor voltam 158cm és 89kg!Elvoltam akkor még ducin a sok betegségemmel,megszoktam az évek során!Soha nem volt gondom a pasizással!Szerettek a pasik!:)

16 évesen már terhes voltam,de meghalt a babánk!Aztán 17 és 20 évesen szültem a lányokat!

4 hónapja még 134kilósan döntöttem el hogy életmodot váltok!45 kilóval voltam több mint mikor összejöttünk!Soha nem vetette a szememre és ugyan ugy büszke rám a párom!És szeret is!Most furcsálja a fogyimat,néha még hátráltat is,de büszke rám!Elfogadja:)

Mai napig fogja a kezemet az utcán és a strandon is!:)

És nemhiszem hogy olyan nehéz lenne párra lelni a kövérségünk miatt!Annak más oka lehet!Mondjuk hogy az ember begubozik,szégyenli magát!POnt a kövérség miatt!

Lehet hogy van aki azt mondja,nekünk már könnyű mert van párunk!De nekem nap mint nap udvarolnak és érztetik velem hogy kellenék nekik!Ha kinyitjuk a szemünket és nyitunk az emberek felé ezt bárki tapasztalhatja!

Lehet valaki sovány ha bevan savanyodva,nem kell senkinek!:)

Én ezt igy látom!

És remélem hogy mindenkinek sikerül megtalálni a párját!

2008. júl. 19. 21:58
Igaz, hogy nehéz, de te már megtaláltad a párod és így elfogadott.Amennyiben szeretnél fogyni magad miatt tedd.
3. lindiv (válaszként erre: 2. - F852ffafeb)
2008. ápr. 22. 07:25
Gratula neked, a babához is, nagyon édes! Azért a 45 kg ne legyen az álomsúlyod az 167 centidhez, az már anorexia! 55-60 kilósan bombázó leszel. :)
2008. ápr. 21. 17:57

KÖztünk 10 év a korkülönbség párommal, az ő javára.

2 és fél éve jöttünk össze, neten ismerkedtünk meg, barátságból lett szerelem, és azóta egy szerelemgyerek is.

Hamarosan házasodunk, én nagyon duci vagyok, ő nagyon vékony.


Sajna nagyon nehéz kövéren párt, barátokat találni:(

De drukkolok, mert látod, sikerülhet! :)

2008. ápr. 21. 17:45
Tapasztalatok, sikerek, vélemények. Írjatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook